Przyspiesz pracę komputera nawet o 80%
i skorzystaj z listy ponad
60 skrótów klawiaturowych. Zabezpiecz system przed wirusami!

Darmowa wysyłka!

Czy korzystasz z komputera lub telefonu komórkowego, ale nie chcesz już prosić dzieci lub wnuków o pomoc w obsłudze? Czy marzysz o tym, żeby samodzielnie łączyć się przez Skype i obsługiwać programy do edycji zdjęć? Czy chcesz umówić się do lekarza jednym kliknięciem, nie czekając o 6 rano w długiej kolejce?


Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu.


Poznaj zbiór porad komputerowych, które pomogły już 16 000 osób samodzielnie korzystać ze sprzętu elektronicznego. Obsługa komputera, laptopa czy telefonu, nie będzie już dla Ciebie czarną magią! Metody przeznaczone są dla osób początkujących i średniozaawansowanych.


Drogi Czytelniku,


Nazywam się Karol Janiszewski, mam 67 lat i swój pierwszy komputer wraz z telefonem dostałem na 60 urodziny od syna i jego żony. To był prawdziwy koszmar. Początkowy brak połączenia z Internetem, wyskakujące okna, niespodziewane instalacje, reklamy, zakładanie maila czy profilu na Naszej Klasie. Pierwszego dnia dzwoniłem do syna 36 razy z prośbą o pomoc – wiem dobrze, że już nie chciał ode mnie odbierać. Ostatecznie przyjechał do mnie następnego dnia i… Okazało się, że w ciągu 24h zdążyłem zawirusować komputer. Jak to się stało? Nie wiem.


Przez wiele miesięcy uczyłem się, jak samodzielnie obsługiwać komputer i telefon komórkowy. Chcąc podzielić się z Tobą tą wiedzą, przygotowałem magazyn „Komputer i Internet bez tajemnic”. To zbiór konkretnych porady, które pomogą Ci krok po kroku przejść przez to, co dla mnie było traumą.

  • Przyspieszyć pracę komputera i telefonu nawet o 80% - zapomnij o powolnej pracy przeglądarki czy zacinaniu się systemu
  • Skorzystać z listy ponad 60 skrótów klawiaturowych – przyspieszysz i ułatwisz sobie pracę na komputerze używając TYCH kombinacji klawiszy
  • Wyłączyć aplikacje, które zaśmiecają oprogramowanie i zwiększają szansę na nieświadome pobranie wirusa
  • Wykorzystać bezpłatne programy do edycji zdjęć i komunikowania się z rodziną (Skype) – baw się fotografiami, podziel się nimi ze znajomymi i posegreguj je w folderach
  • Grać na komputerze, nic za to nie płacąc – sprawdź jak wyszukać interesujące Cię gry i co zrobić, żeby bezpiecznie je zainstalować lub odinstalować

Dzięki instrukcjom zawartym w publikacji "Komputer i Internet bez tajemnic" możesz:

Obniż ryzyko wycieku danych wrażliwych o 84,6% i rozmawiaj przez Skype za darmo!

Wypełnij formularz i otrzymaj pierwszy numer za darmo + książkę "Ściągawka z Windows 10 – szybkie rozwiązania, triki, pytania, odpowiedzi" »

Jakie dokładnie porady otrzymasz korzystając z instrukcji zawartych w publikacji “Komputer i Internet bez tajemnic”?

Wykorzystasz 100% potencjału komputera i wyłączysz niepotrzebne aplikacje


Już po przekartkowaniu pierwszego numeru zapomnisz o wstydliwych pytaniach kierowanych do dzieci czy wnuków „jak to działa?”, „co mam zrobić?”. Samodzielnie i szybko rozwiążesz każdy problem. Obsługa Internetu, przelewy, rejestracje, zamawianie online, to wszystko zajmie Ci raptem 5 minut. Chcesz podłączyć TV do komputera, zsynchronizować głośniki, a może po prostu umówić się na wizytę u internisty? Zrobisz to sam, nie ruszając się z fotela.


Dowiesz się jak obsługiwać bezpłatne edytory grafiki, Skype czy korzystać ze skrótów klawiaturowych


Czy chcesz podzielić się zdjęciami z rodziną lub znajomymi? Masz ochotę na stworzenie kolażu czy wideo? Pokażemy Ci jak to zrobić. Uprość sobie codzienność, segregując foldery czy pliki, w dowolny sposób. A może interesują Cię gry na komputerze czy w przeglądarce? Dowiedz się, jak je znaleźć, zapewniając sobie masę przyjemności. Dzięki tym poradom zaoszczędzisz nawet 2-3 godziny dziennie na obsłudze prostych programów.


Zabezpieczysz swój komputer przed wyciekiem haseł czy szkodliwym oprogramowaniem


Aż 89,3% osób po 50 roku życia staje się celem ataków hakerów. Zobacz, jak ochronić się przed wyłudzeniem poufnych danych, kradzieżą z konta bankowego czy nieświadomym przekazaniem haseł dostępu. Dowiesz się, jakich stron, maili i komunikatów unikać, żeby nie stać się ofiarą internetowych złodziei. Pokażemy Ci jak usunąć popularne wirusy. Chroń swoją prywatność i ciesz się bezpieczeństwem w Internecie.


To nie jest kurs dla informatyków, a praktyczna wiedza, która ma ułatwić Twoje życie. Już teraz…


Pierwszy numer magazynu „Komputer i Internet bez tajemnic” wraz z książką „Ściągawka z Windows 10 – szybkie rozwiązania, triki, pytania, odpowiedzi” otrzymasz za darmo!

Dopiero po przeczytaniu zdecydujesz, czy chcesz korzystać z dalszej prenumeraty. Jeżeli uznasz, że przekazane materiały nie są dla Ciebie lub z jakiegokolwiek innego powodu nie zechcesz korzystać z metod zawartych w magazynie „Komputer i Internet bez tajemnic” – wystarczy, że zrezygnujesz. Masz na to 14 dni od dostarczenia pierwszego darmowego numeru. Nie musisz niczego odsyłać i za nic płacić. Zero dodatkowych formalności i darmowa wysyłka. To Ty decydujesz, czy wiedza przez nas przekazana jest dla Ciebie przydatna i czy chcesz z niej korzystać.

Co zrobić, żeby otrzymać DARMOWY numer „Komputer i Internet bez tajemnic” wraz z książką “Ściągawka z Windows 10 – szybkie rozwiązania, triki, pytania, odpowiedzi”?

Wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej. Oznacza to, że możesz nabyć DARMOWY numer testowy wraz z poradnikiem, nic za to nie płacąc!


Po złożeniu zamówienia, w ciągu kilku dni otrzymasz pierwszy egzemplarz. Przed upływem 14 dni od dostarczenia numeru sam zdecydujesz, czy nadal chcesz korzystać z zasobów prenumeraty. Jeśli tak – nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament na kolejne 6 numerów.


UWAGA: 34% promocja na 6 kolejne numerów!


Za kolejne 6 numerów "Komputer i Internet bez tajemnic" zapłacisz 180 PLN 119,40 PLN. To raptem 19,90 zł za miesiąc specjalistycznej konsultacji, którą dostaniesz bezpośrednio do domu! Pamiętaj, pierwszy numer wysyłany jest bezpłatnie i nie wlicza się w cenę prenumeraty (6 kolejnych numerów).


Jeżeli po otrzymaniu numeru testowego stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów nie możesz jednak skorzystać teraz z prenumeraty, skontaktuj się z nami – na adres mailowy cok@wip.pl lub telefonicznie 22 518 27 22 i poinformuj nas o tym, anulujemy zamówienie prenumeraty i nie otrzymasz żadnej faktury.


BONUS: Po opłaceniu pierwszej faktury dostaniesz gratis: segregator na kolejne numery, książkę pt. "Jak skutecznie ćwiczyć wzrok żeby widzieć lepiej?" oraz kartonik z wydrukowanymi skrótami klawiaturowymi!


Sam zdecyduj, czy wciąż chcesz dzwonić do dzieci lub wnuków z pytaniami, czy może chcesz samodzielnie i szybko korzystać z komputera i telefonu?

PS Pamiętaj, pierwsze materiały, które dostaniesz możesz zachować dla siebie niezależnie od finalnej decyzji, czy chcesz prenumerować publikację dalej, czy nie.


PS2 Nie płacisz za przesyłkę, my pokrywamy wszystkie koszty!Wybór należy do Ciebie,

Karol Janiszewski

Prenumerata „Komputer i internet bez tajemnic”

180 PLN 119,40 PLN

Praktyczne porady i tabele ze skrótami „Komputer i internet bez tajemnic”

Jak bezpiecznie i ZA DARMO zamówić pierwszy numer prenumeraty?

1. Wypełnij formularz poniżej i kliknij „Potwierdzam zakup”.


2. Na Twój adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem zamówienia.


3. W ciągu kilku dni roboczych na Twój adres korespondencyjny zostanie dostarczony DARMOWY numer testowy.


4. Masz 14 dni od jego otrzymania na decyzję, czy chcesz korzystać dalej z prenumeraty. Jeżeli tak, nie musisz nic więcej robić, automatycznie zostaniesz naszym prenumeratorem.


5. Jeżeli po otrzymaniu numeru testowego stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów nie możesz jednak skorzystać teraz z prenumeraty, skontaktuj się z nami – na adres mailowy cok@wip.pl lub telefonicznie 22 518 27 22 i poinformuj nas o tym, anulujemy zamówienie prenumeraty i nie otrzymasz żadnej faktury.


Pamiętaj o terminie 14 dni!

„Koniec z problemami z komputerem”


Mam 61 lat i komputer jest mi potrzebny tylko do dwóch rzeczy. Zakupów i zabawy zdjęciami wnuków, czy moimi z lat młodości. Ale nie ukrywam, nie było to dla mnie intuicyjne urządzenie. Logowania, pobieranie programów, strach przed pierwszymi przelewami. Nic z tego nie rozumiałam. Do czasu… „Komputer i interent bez tajemnic” pomógł mi się w tym wszystkim połapać. Znalazłam w nim odpowiedź na każde pytanie: czym jest WI-FI, jak wyłączyć niepotrzebne aplikacje czy z którego programu antywirusowego skorzystać. Nie musiałam już pytać syna „Marcinku, coś mi tutaj wyskoczyło, jak to zamknąć”. To prosta i użyteczna wiedza, do zastosowania od razu. Naprawdę polecam.


Katarzyna Morawska

„Korzystam z Facebooka i rozmawiam przez Skype”


Internet tylko dla młodych? Bzdura. W wieku 72 lat otrzymałem nowy telefon komórkowy od córki wraz z numerem magazynu „Komputer i internet bez tajemnic”. Pierwsze wrażenia? Czarna magia. Nie wiedziałem jak wybrać numer, czym jest sms i jak korzystać z interentu. Ale 30 minut lektury czasopisma wystarczyło. Po miesiącu dokupiłem laptopa. Piszę w Wordzie, rozmawiam przez Skype i dla relaksu gram w gry. Wiem jak posługiwać się skrótami klawiaturowymi i co zrobić w razie awarii. To idealny poradnik dla początkujących i średniozaawansowanych. Polecam z czystym sumieniem .


Paweł Szewczyk