Rok szkolny 2020/2021 - nowości, porady, komentarze prawników oświatowych

Komentarze i porady prawników

do nowości oświatowych.

Przykłady i praktyka zastosowania!

Czytaj nowości oświatowe i korzystaj z porad Eksperta


22 obowiązki kadrowo-płacowe na początku roku szkolnego

Wyjaśniamy jakie zadania kadrowo-płacowe pojawią się na początku roku szkolnego. Zestawienie przygotowane jest w formie czytelnej tabeli z podziałem na daty realizacji zadań.


Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży w dobie epidemii – wytyczne obowiązujące w 2020 roku

W tym roku organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży obarczona jest koniecznością stosowania dodatkowych środków ostrożności, aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem. Sprawdźmy, na co zwrócić uwagę organizując wypoczynek w 2020 roku.

wców

X
ODBIERZ BEZPŁATNY NUMER >>

Na początku września należy mieć przygotowane kalendarium szkolne na kolejny rok szkolny, a następnie przedstawić je pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom.

Co należy w nim uwzględnić? Przeczytasz we wrześniowym numerze

W kolejnym numerze „Aktualności oświatowych” przeczytasz m.in.

Grono ekspertów "Aktualności oświatowe"

Małgorzata Celuch

Dariusz Dwojewski

Anna Trochimiuk

Wicedyrektor, specjalista z zakresu prawa oświatowego, czynny egzaminator

Prawnik, specjalista z zakresu prawa pracy i prawa oświatowego

Prawnik, specjalista z zakresu prawa oświatowego

Najnowszy egzemplarz z ważnymi tematami dla oświaty

Pakiet prezentów

na nowy rok szkolny

płyta CD z 50 wzorami dokumentów i plakat oświatowy

Telefoniczna Pomoc Ekspertów i e-Czat z Prawnikiemdla Czytelników numeru próbnego

Dostęp do płatnej strefy na aktualnoscioswiatowe.pl

Dyrektorze,

Bezpłatny numer zapoznawczy z prezentami wysyłamy pocztą przesyłką listową na koszt Wydawnictwa. Dotrze do Ciebie w ciągu 3-5 dni roboczych. W ciągu 24 godzin otrzymasz login do strony aktualnoscioswiatowe.wip.pl i będziesz mógł korzystać ze wszystkich wzorów dokumentów, aktów prawnych i e-booków dostępnych w witrynie. Dostaniesz także na maila powiadomienie o terminie dyżuru telefonicznego, z którego możesz bezpłatne skorzystać. Na test publikacji masz 14 dni, a po tym czasie otrzymasz prenumeratę. Jeśli będziesz chciał zrezygnować z publikacji, wystarczy, że poinformujesz Dział Obsługi Klienta.

POZNAJ NAJNOWSZY NUMER NA 14 DNI

Dla naszych nowych Czytelników mamy niespodziankę na przywitanie - jest to bon do sieci EMPIK na kwotę 50zł!

Prenumerata po okresie próbnym obejmuje 6 numerów cyklicznych i 2 specjalne, na łączną kwotę 298,80 zł netto (322,70 zł brutto) z kosztami wysyłki.

Cena jednego numeru wynosi 39,90 zł netto (43,09 zł brutto).

Opinie naszych Czytelników

Systematycznie korzystam z publikacji "Aktualności oświatowe" i uważam, że każdy Dyrektor powinien mieć ją na swoim biurku. W dzisiejszej rzeczywistości jest tak, że przepisy zmieniają się bardzo szybko i czasem trudno jest nadążyć za wszystkimi zmianami. Czuję się komfortowo korzystając z opisanych porad. Mogę także zadać pytanie do prawników oświatowych i dopytać o tematy, które budzą moje wątpliwości.

Anna Mączyńska, Zespół Szkół, Wrocław

Dzięki Aktualnościom oświatowym mam dostęp do nowych przepisów, aktów prawnych i wyjaśnień rozporządzeń wraz z komentarzem prawników. Jest to bardzo przydatne i praktyczne rozwiązanie. 

Katarzyna Topolska, Zespół szkolno-przedszkolny, Białystok

Dyrektorze, zapewnij sobie i swojej placówce bezpieczeństwo

Informacja o bezpłatnym numerzeOd momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz aż 14 dni na sprawdzenie publikacji i strony aktualnoscioswiatowe.pl.


Jeżeli zdecydujesz się na prenumeratę publikacji, nie musisz się z nami kontaktować, ponieważ po zakończeniu okresu próbnego 14 dni, automatycznie przedłużymy Twój dostęp do publikacji. Na podany adres placówki będziesz otrzymywał kolejne, płatne numery "Aktualności oświatowych".


Cena jednego numeru wynosi 39,90 zł netto (43,09 zł brutto). Prenumerata po okresie próbnym obejmuje 6 numerów cyklicznych i 2 specjalne, na łączną kwotę 298,80 zł netto (322,70 zł brutto) z kosztami wysyłki.


Rezygnację z kolejnych numerów przekaż nam w ciągu 14 dni do Centrum Obsługi Klienta, mailem lub telefonicznie. Wszystkie niezbędne informacje otrzymasz pocztą z bezpłatnym numerem.

Dla naszych nowych Czytelników mamy niespodziankę na przywitanie - jest to bon do sieci EMPIK na kwotę 50zł!


50zł w prezencie