Biblioteka nauczyciela

Poznaj nasze propozycje dla nauczycieli z pasją
i rozwijaj swoje umiejętności! Wybieraj spośród publikacji ćwiczeniowych, poszerzających warsztat pracy oraz pomagających w awansie zawodowym i odbierz rabat na każdą kolejną pozycję!.

Zobacz książki »

Wybierz co najmniej jedną książkę

Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu i szkole

Omówienie formalnych uwarunkowań organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w placówkach, zasad udzielania pomocy oraz kwalifikacji nauczycieli.. Czytaj więcej »

79,90 zł

BRUTTO

BRUTTO

45,00 zł

Pedagog w klasie – scenariusze zajęć na różne okazje cz.2

Książka to aż 30 nowych scenariuszy zajęć z uczniami szkół podstawowych. Publikacja zawiera 3 bloki tematyczne...Czytaj więcej »

Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Raz, dwa, trzy – do zabawy dołącz ty! Historyjki obrazkowe

Publikacja „Raz, dwa, trzy - do zabawy dołączy ty! Historyjki obrazkowe" to propozycja 25 historyjek do wycięcia i ułożenia przez dziecko. Tematyka dotyczy ekologii, przyrody, emocji. Historyjki obrazkowe ... Czytaj więcej »

45,00 zł

BRUTTO

nowość

Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń. Autyzm, niepełnosprawność w stopniu lekkim, opóźniony rozwój mowy

Publikacja to praktyczne narzędzie do pracy z dziećmi. Zapraszamy do wykorzystania zeszytu ćwiczeń – praktycznej pomocy w pracy każdego logopedy... Czytaj więcej »

49,90 zł

BRUTTO

BRUTTO

69,90 zł

Organizer awansującego się nauczyciela to praktyczne narzędzie wspierające nauczycieli odbywających staż na kolejny stopień awansu zawodowego. Publikacja to nie tylko wygodny organizer.... Czytaj więcej »

Organizer awansującego się nauczyciela

BRUTTO

39,90 zł

Pedagog w klasie. Scenariusze zajęć na różne okazje

Praktyczna pomoc dla każdego pedagoga. 20 scenariuszy zajęć z uczniami i aż 36 załączników. Funkcjonalne karty pracy, ćwiczenia, formularze, ankiety itp. Wszystko ujęte w jasnej i przejrzystej formie... Czytaj więcej »

Nauczyciel wspomagający w szkole, przedszkolu i ośrodku

Omówienie zadań i podstaw prawnych zatrudnienia nauczyciela wspomagającego, zasady współpracy z innymi nauczycielami oraz rodzicami dzieci, podstawowe obowiązki, dokumentacja prowadzona przez nauczycieli.... Czytaj więcej »

39,90 zł

BRUTTO

49,90 zł

BRUTTO

W książce: Część I. Terapia dzieci jąkających się – jak pracować z dzieckiem jąkającym się; przykładowe ćwiczenie i metody pracy z dziećmi; zbiór przydatnych narzędzi; zabawy i ćwiczenia do pracy z dziećmi. Część II. Logopedia artystyczna – jak trenować i ćwiczyć głos; praktyczne ćwiczenia i zabawy; trening mówienia i płynnego czytania... Czytaj więcej »

Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń. Terapia dzieci jąkających się, logopedia artystyczna

Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń. Dziecko z wadą słuchu, zaburzenie przetwarzania słuchowego, mowa bezdźwięczna

Z książki dowiesz się m.in.: Część I. Dziecko z wadą słuchu – jak pracować, jakie ćwiczenia wykonywać, Część II. Zaburzenie przetwarzania słuchowego – praktyczne ćwiczenia i zabawy do pracy, Część III. Mowa bezdźwięczna – wywoływanie głosek, ćwiczenia i gry... Czytaj więcej »

49,90 zł

BRUTTO

BRUTTO

56,90 zł

Publikacja ma na celu ułatwić realizację zadań związanych z zapewnieniem nauczycielom możliwości zdobywania kolejnych stopni awansu zawodowego. Autorzy szczegółowo omówili każdy krok postępowania dyrektora szkoły i placówki... Czytaj więcej »

Awans zawodowy od września 2020
Poradnik dyrektora

Twoje

zamówienie:

Wybrałeś:

Cena wybranego pakietu 12 → 1zamiast 389 złotych

Oszczędzasz x zł:

Wybierz przesyłkę*:

* Przy zamówieniu minimum 3 książek przesyłka jest darmowa.

Koszt wysyłki:

Łączna suma do zapłaty: