10 faktów i mitów na temat bitcoina – dowiedz się czym jest i jak można na nim zyskać

Poznaj historię kryptowaluty i jej zastosowanie w 2018 roku!

Aż 9 na 10 inwestorów, słyszało o bitcoinach, a znaczna część z nich rozważała zainwestowanie w kryptowalutę. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw 10 faktów i mitów dotyczących bitcoina, dzięki którym dowiesz się czym jest i jak możesz na nim zyskać.

Już teraz dzięki tym informacjom, dowiesz się czy bitcoin to kolejna piramida finansowa, czy może warto w niego zainwestować. Dołącz do elitarnego grona inwestorów, którzy wiedzą jak i kiedy obracać kryptowalutą!

Jeśli inwestujesz na giełdzie i chcesz zarabiać na bitcoinie korzystając z wiedzy zawartej w publikacji „Bitcoin – fakty i mity”, to koniecznie przeczytaj ten DARMOWY poradnik. Znajdziesz w nim:

  • Listę ponad 10 faktów i mitów dotyczących bitcoina, dzięki którym dowiesz się czym jest wykopywanie waluty, kto stoi za jego powstaniem i jak się nim posługiwać,
  • Darmową poradę eksperta na temat kryptowaluty i tego jak zareagowali na niego najwięksi gracze m. in. Facebook,
  • Wykaz sygnałów, które dają znać, że bitcoin może być bańką finansową, potencjalnie niebezpieczną dla inwestorów. Nie daj się nabrać i wyczekaj dogodny moment do inwestowania,
  • Omówienie historii powstania kryptowaluty, jej ewolucji i zmian jakie zaszły w jej postrzeganiu oraz wycenie. Otrzymasz także wykaz zalet i wad inwestowania w krypotowalutę,
  • Informacje, jak na bitcoina reagują polscy politycy i czemu w kontekście kryptowaluty pojawiają się analogie do AmberGold.

Nie czekaj i już teraz pobierz zbiór 10 faktów i mitów na temat bitcoina, które mogą zmienić Twoje postrzeganie inwestowania w kryptowalutę!

Wpisz swój adres e-mail i pobierz darmowy ebook!

Wiedza i Praktyka sp. z o.o., ul. Łotewska 9A, 03-918 Warszawa,

tel.: (22) 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Numer NIP: 526-19-92-256, Numer KRS: 0000098264 - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Wysokość kapitału zakładowego: 200 000 zł.