Organizacja pracy w czasie epidemii! Czytaj artykuły on-line!

Co powinieneś wiedzieć o odpadach

w Twojej firmie?

Drogi przedsiębiorco,

Twoja firma w trakcie działalności generuje odpady, którymi Ty powinieneś odpowiednio gospodarować. Czy wiesz, w jaki sposób? Czy wiesz, w jakim terminie? Czy wiesz, jaką dokumentację powinieneś sporządzać?

  • Czy wiesz, w jaki sposób?
  • Czy wiesz, w jakim terminie?
  • Czy wiesz, jaką dokumentację powinieneś sporządzać?

Nie?

W takim razie jesteś narażony na kary od WIOŚ, które mogą znacząco uszczuplić budżet Twojej firmy, a nawet doprowadzić do jej zamknięcia.


Co powinieneś zrobić? Jeśli nie dysponujesz personelem odpowiedzialnym za gospodarowanie odpadami, powinieneś wziąć odpowiedzialność w swoje ręce. Wybierz specjalistyczny magazyn, który dostarczy Ci praktyczną wiedzę z zakresu gospodarowania odpadami i zarazem uchroni od grzywny i bardziej przykrych konsekwencji.

Dostęp do e-wydań i dodatkowe materiały online na www.odpadywfirmie.wip.pl

Czytaj bez wychodzenia z domu!

Co znajdziesz w publikacji:

Aktualności.

Nowości w prawie, projektowane ustawy, zapowiedzi zmian

Dokumentacja, opłaty, kary.

Kalendarium.

Najważniejsze dokumenty, zezwolenia itp.

Obowiązkowe terminy, w jakich przedsiębiorcy muszą wywiązać się z różnych obowiązków wynikających z przepisów o ochronie środowiska

Jakie dotacje na prowadzenie przedsięwzięć odpadowych można dostać, kiedy i gdzie się o nie ubiega

Przydatne wskazówki, jak postępować z odpadami powstałymi w firmie, jak przewozić, gdzie oddać, jak nimi gospodarować, jak przechowywać, składować, magazynować

Gospodarowanie odpadami i utylizacja.

Dofinansowania.

W każdym numerze znajduje się inna karta odpadu, która ma pomóc firmie w dobraniu odpowiedniego kodu odpadu, podpowiada, jak zagospodarować dany odpad itp.

Karta odpadu.

Odpowiedzi na pytania czytelników

Redakcja odpowiada.

Odbierz broszurę „24 pytania dotyczące wytwórców odpadów”!

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Jeśli poszukujesz najnowszych zmian prawnych związanych z gospodarowaniem odpadami, a także kart odpadów, ten magazyn jest dla Ciebie!


Dodatkowo otrzymasz:

1) Serwis e-letterowy

raz w tygodniu otrzymasz: „Odpady w Firmie” – e-maile z przydatnymi informacjami z zakresu przepisów dotyczących ochrony środowiska i odpadów, dzięki którym zawsze będziesz na bieżąco.


2) Odpowiedzi od ekspertów

Jeżeli masz jakiś problem dotyczący odpadów, którego sam nie jesteś w stanie rozwiązać, napisz do nas, a odpowiemy mailem na Twoje pytanie. Najciekawsze pytania i odpowiedzi na nie publikujemy na łamach publikacji (oczywiście bez żadnych danych kontaktowych), aby nasi czytelnicy mogli poznać ciekawe problemy i sposoby ich rozwiązywania. Dzięki temu Ty też możesz dowiedzieć się, na jakie problemy natrafiają nasi pozostali czytelnicy.


3) Dostęp do strony www.odpadywfirmie.wip.pl,

na której znajdują się archiwalne treści aktualizacji, a także przydatne wzory i dokumenty.

Jakie są koszty?

Pierwszy numer otrzymasz zupełnie za DARMO.

Warunki współpracy:

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 45,00 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 419.40 zł netto (452.95 zł brutto).

Pamiętaj że po opłaceniu pierwszej faktury w terminie, wyślemy do Ciebie PREZENT. Całkowicie za darmo otrzymasz broszurę pt. „24 pytania dotyczące wytwórców odpadów” przydatną w każdej firmie w której powstają odpady


Elementy oferty:

  • bezpłatny egzemplarz najnowszego wydania czasopisma „Odpady”
  • serwis e-mailowy - raz w tygodniu, bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail informacje o najnowszych zmianach w prawie oraz najnowsze porady z ochrony środowiska
  • możliwość zadawania pytań naszym ekspertom (przez e-mail) i co najważniejsze, odpowiedzi udzielamy e-mailem, a najciekawsze pytania publikujemy na łamach czasopisma (oczywiście bez podawania żadnych danych kontaktowych osoby/firmy, która je zadała).
  • dostęp do strony www.odpadywfirmie.wip.pl z e-wydaniami i dodatkowymi materiałami online.

Wiem, że jeśli po otrzymaniu zapoznawczego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych – płatnych – numerów publikacji, to muszę poinformować o tym WIP w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Później mogę przerwać prenumeratę z końcem okresu rozliczeniowego – wystarczy wysłać rezygnację e-mailem (na adres cok@wip.pl) lub zadzwonić pod nr 22 518 29 29.