Nawet najlepsze publikacje z prawa pracy nie pomogą w wypełnianiu obowiązków specjaliście ds. personalnych, jeśli zatrzymają się tylko na teorii czy typowych przykładach.


Dlatego proponujemy wiedzę przetworzoną – czasopismo „Doradca kadrowego. Prawo pracy w praktyce”. Sprawdzone i docenione przez wielu naszych klientów kompendium dobrych i bezpiecznych praktyk kadrowych, które szczegółowo omawia zagadnienia związane z prawem pracy.

Zamów ,,Doradcę kadrowego”

a otrzymasz BEZPŁATNIE publikacje

z prawa pracy i kadr:

plakat RODO w kadrach i płacach od 4 maja 2019 r. ,

książkę „RODO w kadrach i płacach. Nowe przepisy w ponad 160 polskich ustawach

oraz selfie stick i ekologiczną torbę bawełnianą

Z "Doradcy kadrowego" można dowiedzieć się m.in.:

 • Jak wypełniać świadectwo pracy po zmianach z czerwca i wrzesnia 2019 r.
 • Czy obecnie trzeba drukować mailowe polecenia nadgodzin, jeśli mamy papierową teczkę ewidencyjną czasu pracy
 • Jak załączyć świadectwo pracy, gdy mamy osobne teczki akt osobowych (ze względu na różne okresy przechowywania akt z różnych umów) - stanowisko resortu pracy
 • Na co zwróci uwagę ZUS przy kontroli ekwiwalentów i ryczałtów
 • Kiedy i na jakich zasadach można przerwać urlop rodzicielski (z ewentualnym przekazaniem drugiemu rodzicowi)
 • Czy coś się zmieniło ostatnio jeśli chodzi o kserowanie dowodów osobistych, praw jazdy i innych dokumentów
 • Co decyduje o niecelowości przywrócenia zwolnionego pracownika do pracy (wyrok SN)
 • Kiedy sąd oddali pozew pracownika o ustalenie stosunku pracy (wyrok SN)
 • Kiedy musimy przekazać pierwszą wpłatę na PPK
ZAMÓW PORADNIK I ODBIERZ BEZPŁATNY PAKIET PUBLIKACJI »

o wszystkim dowiesz się z wrześniowego ,,Doradcy kadrowego"

NIE PRZEGAP OKAZJI

zamów na próbę czasopismo ,,Doradca kadrowego. Prawo pracy w praktyce”, a otrzymasz bezpłatny pakiet z prawa pracy i kadr!

Dzięki publikacji:

 • będziesz dowiadywać się na bieżąco o nowościach i zmianach w prawie pracy, poznasz konsekwencje tych zmian, pułapki i nowe ukryte obowiązki pracodawcy,
 • znajdziesz gotowe rozwiązania, które pozwolą Ci szybko zastosować przepisy (mnóstwo przykładów, wzorów, zestawień, tabel, grafików)
 • zapoznasz się z tematami, których prawo jednoznacznie nie rozstrzyga – dowiesz się, które stanowisko może być bardziej ryzykowne dla pracodawcy i dlaczego,
 • otrzymasz narzędzia i argumenty pozwalające unikać sytuacji ryzykownych czy konfliktowych, przygotujesz się do ewentualnego sporu przed sądem lub kontroli
 • będziesz mógł skorzystać z indywidualnej porady eksperta prawa pracy wysyłając pytanie mailem lub podczas dyżuru telefonicznego.

Opiekunami merytorycznymi miesięcznika są wybitni profesorowie UW zajmujący się prawem pracy (prof. K. Rączka – dziekan wydziału prawa UW - współtwórca wielu regulacji Kodeksu pracy

oraz prof. M. Gersdorf – sędzia Sądu Najwyższego)

Aby łatwo i szybko prowadzić sprawy kadrowe oraz nie przegapić ważnych zmian warto mieć zawsze pod ręką kompleksowy serwis jakim jest „Doradca kadrowego. Prawo pracy w praktyce.”

Bieżące wydania czasopisma

(około 80 str.) z omówieniem wszystkich nowości prawnych, wyroków, stanowisk urzędowych, które mają wpływ na prowadzenia spraw pracowniczych i odpowiedziami na pytania Czytelników.

Telefoniczny dyżur eksperta

co tydzień można zadać ekspertowi szczegółowe pytanie.

Dostęp do strony doradcakadrowego.wip.pl z wydaniami online czasopisma, wzorami i stanowiskami

E-letter

,,Przegląd prawa pracy" 3 razy w tygodniu prosto na skrzynkę email.

Wypełnij ten krótki formularz, znajdujący się obok.

Twój bezpłatny numer czasopisma razem z plakatem otrzymasz w ciągu kilku dni. Potem w ciągu 14 dni od daty otrzymania bezpłatnego egzemplarza zdecyduj, czy chcesz otrzymywać kolejne, płatne numery.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz je otrzymywał na Twój adres. Cena promocyjna jednego numeru wynosi 52,40 zł brutto (49,90 netto + 5% VAT). Cena łączna bez kosztów wysyłki (za 3 numery): 149,70 złnetto (157,19 zł brutto). Cena łączna z kosztami wysyłki: 179,40 zł netto (188,38 zł brutto).

Fakturowanie jest za trzy numery. W trakcie trwania prenumeraty przysługuje Ci możliwość korzystania z teleporadni eksperckiej oraz nieograniczony dostęp do elektronicznej wersji poradnika.

W podziękowaniu za opłacenie pierwszej faktury otrzymasz w prezencie:

• książkę „RODO w kadrach i płacach. Nowe przepisy w ponad 160 polskich ustawach”, w której znajdziesz omówione zmiany 2019.

• selfie stick – idealny gadżet do uwieczniania wakacyjnych wspomnień,

•ekologiczną torbę bawełnianą z letnim nadrukiem stworzonym przez artystkę grafika.


Czytelnicy ,,Doradcy Kadrowego” otrzymują pakiet publikacji bezpłatnie. Możesz zrezygnować z prenumeraty czasopisma, powiadamiając o tym Wydawnictwo przed końcem 14-dniowego okresu testowego:


Centrum Obsługi Klienta: e-mail: cok@wip.pl, tel. (22) 518 29 29, faks: (22) 617 60 10.

W każdym momencie możesz zrezygnować z prenumeraty zeszytów aktualizacyjnych – rezygnacja będzie skuteczna od następnego okresu rozliczeniowego.

Aby zamówić publikację „Doradca kadrowego. Prawo pracy w praktyce” do testu WYPEŁNIJ FORMULARZ

Warunki zamówienia