Nawet najlepsze publikacje z prawa pracy nie pomogą w wypełnianiu obowiązków specjaliście ds. personalnych, jeśli zatrzymają się tylko na teorii czy typowych przykładach.


Dlatego proponujemy wiedzę przetworzoną – czasopismo „Doradca kadrowego. Prawo pracy w praktyce”. Sprawdzone i docenione przez wielu naszych klientów kompendium dobrych i bezpiecznych praktyk kadrowych, które szczegółowo omawia zagadnienia związane z prawem pracy.

Zamów ,,Doradcę kadrowego”

a otrzymasz BEZPŁATNIE:

plakat Naliczanie i rozliczenie wpłat na PPK

oraz smartwatch

Z "Doradcy kadrowego" można dowiedzieć się m.in.:

 • czy musimy robić przegląd danych w aktach ze względu na RODO,
 • czy w przypadku powrotu pracownika po długiej chorobie musimy przyjąć pracownika (i na jakie stanowisko)
 • na jakich zasadach przyznajemy dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS
 • jak obecnie ewidencjonować czas pracy nauczyciela
 • czy w placówce publicznej można zarządzić dodatkowy dzień wolny
 • jakie są wątpliwości z praktyki jeśli chodzi o dodatkowe 6 dni urlopu
 • co zrobić, w przypadku gdy omyłkowo nie zgłoszono pracownika do PPK
 • w którym miejscu pracownik musi zwrócić mienie pracodawcy
ZAMÓW PORADNIK I ODBIERZ BEZPŁATNY PAKIET PUBLIKACJI »

o wszystkim dowiesz się z bieżącego ,,Doradcy kadrowego"

NIE PRZEGAP OKAZJI

zamów na próbę czasopismo ,,Doradca kadrowego. Prawo pracy w praktyce”, a otrzymasz bezpłatny pakiet z prawa pracy i kadr!

Dzięki publikacji:

 • będziesz dowiadywać się na bieżąco o nowościach i zmianach w prawie pracy, poznasz konsekwencje tych zmian, pułapki i nowe ukryte obowiązki pracodawcy,
 • znajdziesz gotowe rozwiązania, które pozwolą Ci szybko zastosować przepisy (mnóstwo przykładów, wzorów, zestawień, tabel, grafików)
 • zapoznasz się z tematami, których prawo jednoznacznie nie rozstrzyga – dowiesz się, które stanowisko może być bardziej ryzykowne dla pracodawcy i dlaczego,
 • otrzymasz narzędzia i argumenty pozwalające unikać sytuacji ryzykownych czy konfliktowych, przygotujesz się do ewentualnego sporu przed sądem lub kontroli
 • będziesz mógł skorzystać z indywidualnej porady eksperta prawa pracy wysyłając pytanie mailem lub podczas dyżuru telefonicznego.

Aby łatwo i szybko prowadzić sprawy kadrowe oraz nie przegapić ważnych zmian warto mieć zawsze pod ręką kompleksowy serwis jakim jest „Doradca kadrowego. Prawo pracy w praktyce.”

Bieżące wydania czasopisma

(około 80 str.) z omówieniem wszystkich nowości prawnych, wyroków, stanowisk urzędowych, które mają wpływ na prowadzenia spraw pracowniczych i odpowiedziami na pytania Czytelników.

Telefoniczny dyżur eksperta

co tydzień można zadać ekspertowi szczegółowe pytanie.

Dostęp do strony doradcakadrowego.wip.pl z wydaniami online czasopisma, wzorami i stanowiskami

E-letter

,,Przegląd prawa pracy" 3 razy w tygodniu prosto na skrzynkę email.

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy razem plakatem Naliczanie i rozliczenie wpłat na PPK. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 3 numery czasopisma – cena jednego numeru wynosi 49,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 29,70 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 179,40 zł netto (193,75 zł brutto).


W podziękowaniu za opłacenie pierwszej faktury otrzymasz w prezencie:

Smartwach monitorujący Twoje tętno i puls 24h/7.

Ten sprytny zegarek pomoże Ci zadbać o zdrową sylwetkę, licząc kroki, które wykonałeś w ciągu dnia oraz spalone kalorie. Możesz go ponadto sprząc ze swoim telefonem, dzięki czemu będziesz m.in. odbierać i odczytywać wiadomości sms


Możesz zrezygnować z prenumeraty czasopisma, powiadamiając o tym Wydawnictwo przed końcem 14-dniowego okresu testowego:


Centrum Obsługi Klienta: e-mail: cok@wip.pl, tel. (22) 518 29 29, faks: (22) 617 60 10.

W każdym momencie możesz zrezygnować z prenumeraty zeszytów aktualizacyjnych – rezygnacja będzie skuteczna od następnego okresu rozliczeniowego.

Aby zamówić publikację „Doradca kadrowego. Prawo pracy w praktyce” do testu WYPEŁNIJ FORMULARZ