PrawoNieruchomosci24.pl

Wiemy wszystko o branży budownictwa i nieruchomości

Uzyskaj darmowy dostęp »

PrawoNieruchomosci24pl to portal przygotowany z myślą o specjalistach z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki formie strony internetowej masz pewność, że jesteś zawsze na bieżąco z nowościami z branży. Będziemy na bieżąco informować Cię o ważnych zmianach z branży.

NOWOŚĆ! Dwie nowe zakładki na portalu!

Co zyskasz mając dostęp do portalu?

  • Prawidłowo rozliczysz media
  • Bez problemu przeprowadzisz nakazane kontrole stanów technicznych obiektów
  • Unikniesz błędów w codziennej administracji obiektów
  • Będziesz zawsze na bieżąco z najważniejszymi zmianami w prawie budowlanym
  • Bez problemu przygotujesz wymaganą dokumentację
Uzyskaj darmowy dostęp »

Chcesz się przekonać osobiście o zaletach portalu? Zamów 14 dni bezpłatnego dostępu, a decyzję o dalszej współpracy podejmij podczas trwania testu!

Po okresie testowym cena miesięczna portalu to jedyne 69,99 zł – nigdzie nie otrzymasz tańszych porad!

Co znajdziesz na portalu?

To tu znajdziesz wszystkie najnowsze zmiany prawne. Dział powstał po to, abyś nie musiał szukać nowych artykułów w poszczególnych działach. Wszystkie nowości znajdziesz również na stronie głównej.

AKTUALNOŚCI

W tym dziale skupiamy się na nieruchomościach, a dla ułatwienia dzielimy artykuły na poszczególne ich rodzaje: komercyjne, publiczne i komunalne, przemysłowe, mieszkaniowe.

ZARZĄDZANIE

W tym miejscu znajdziesz pytania od Czytelników oraz odpowiedzi udzielone przez naszych ekspertów. Sam również będziesz mógł zadać własne pytanie – za pomocą „Twojej strefy” lub e-mailowo na adres pn24@wip.pl

PORADNIA

Branże budownictwa i nieruchomości obfitują w różnorakie zagadnienia finansowe. VAT przy sprzedaży miejsc postojowych, podatek dochodowy przy sprzedaży nieruchomości, opłaty do uiszczenia przez gminę – sam zobacz.

WARUNKI TECHNICZNE

Jakie są warunki techniczne budynków rolniczych, dróg publicznych, metra? Jak poprawnie sporządzić umowę o sporządzenie projektu budowlanego? Wszystkiego dowiesz się właśnie z tego działu.

FINANSE

W tym dziale zebraliśmy wszystkie zagadnienia związane z prawem i interpretacją przepisów. Poruszamy tematy związane z prawem budowlanym, nieruchomości, BHP i PPOŻ, ochroną środowiska, zamówieniami publicznymi i ubezpieczeniami.

PRAWO

Korzyści dla stałych Czytelników:

Możliwość zadania własnego pytania
– gwarancja odpowiedzi

Raz w tygodniu e-letter merytoryczny, z ważnymi zmianami z branży

Wszystkie potrzebne akty prawne w jednym miejscu, ułożone w kolejności od ostatniego zaktualizowanego

Aktualne wzory dokumentów do pobrania w wordzie

Dostęp do Poradni z bazą pytań Czytelników i odpowiedziami ekspertów

Dodatkowe materiały w postaci e-booków
i webinarów

Przekonałeś się co do zalet portalu?
A może chcesz sprawdzić osobiście?


Żaden problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie login i hasło, który umożliwi Ci dostęp na 14 dni bez żadnych opłat!


Co zrobić aby uzyskać login i hasło?


Wystarczy, że uzupełnisz formularz poniżej – a my wyślemy dane dostępowe w ciągu 48 godzin. Będziesz mógł testować portal 14 dni za darmo i na tej podstawie podjąć decyzję co do dalszej współpracy. Jeżeli zdecydujesz się przedłużyć dostęp, otrzymasz również możliwość zadawania pytań do eksperta. Miesięczny dostęp otrzymasz w cenie 69,99 zł – nigdzie nie otrzymasz tańszych porad!


Warunki współpracy:


Za chwilę uzyskasz dostęp do portalu PrawoNieruchomosci24.pl na 14 dni.


Po wypełnieniu formularza otrzymasz link logujący do serwisu, dzięki któremu zyskasz bezpłatny 14-dniowy dostęp.


Przed upływem 14 dni zdecyduj, czy nadal chcesz korzystać z zasobów portalu. Jeśli tak, nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament na kolejne miesiące. Po okresie promocyjnym regularna opłata za miesięczny dostęp do portalu wyniesie 69,99 zł netto (+ 23% VAT) - faktura będzie wystawiona na 6 miesięcy.


Jeśli jednak nie będziesz chciał dalej korzystać z serwisu, powiadom Centrum Obsługi Klienta o swojej decyzji przed upływem promocyjnych 14 dni, dzwoniąc pod numer tel. 22 518 29 29 lub wypełniając formularz na stronie formularze.wip.pl. Bez żadnych dodatkowych pytań przyjmiemy Twoją rezygnację.