Poradnik Dyrektora Szkoły

Zarządzanie w praktyce dla zaawansowanych

Jednoznaczne interpretacje przepisów - Konkretne rozwiązania dla szkół publicznych i niepublicznych

Porad udzielają eksperci z OSKKO

Czytasz i dokładnie wiesz, jak masz postąpić. Nie zastanawiasz się, niczego nie szukasz i nie dopytujesz, bo wszystko jest jasne. Dostajesz do ręki kompleksowe omówienie danego tematu, czytelne wskazówki i podstawę prawną.


Masz pewność, że działasz zgodnie z prawem i jesteś bezpieczny – żadna kontrola niczego Ci nie zarzuci. Wdrażasz rekomendowane rozwiązanie i w spokoju możesz zająć się innymi obowiązkami. Wszystko jest prostsze i zajmuje o wiele mniej czasu niż kiedyś.

Poradnik Dyrektora Szkoły

Zarządzanie w praktyce dla zaawansowanych

– rozwiązanie dla Ciebie

Ta publikacja w przeciwieństwie do wielu innych realnie pomoże Ci w efektywnym zarządzaniu szkołą - zarówno publiczną jak i niepubliczną. Dzięki zawartym poradom prawników – ekspertów prawa oświatowego, będziesz wiedzieć jak rozwiązać sytuacje, z którymi musisz zmierzyć się każdego dnia. Jasne i konkretne odpowiedzi a nie teoretyczne dywagacje prawnicze.

Doradzać Ci będą:

eksperci z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty doświadczeni kuratorzy i wizytatorzy z kuratoriów oświaty eksperci prowadzący szkolenia dla kadry kierowniczej oświaty

Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu bezproblemowo uporasz się z każdą trudną sytuacją:

eksperci z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty doświadczeni kuratorzy i wizytatorzy z kuratoriów oświaty eksperci prowadzący szkolenia dla kadry kierowniczej oświaty

pewnie wdrożysz wszystkie nowości, bo dostaniesz jasne interpretacje i jednoznaczne wytyczne

nadzór pedagogiczny nie będzie mieć przed Tobą tajemnic,

zrealizujesz podstawę programową zgodnie z prawem

na bieżąco uporasz się z bieżącą organizacją pracy szkoły

zapewnisz uczniom i pracownikom maksymalne bezpieczeństwo

Jest wiele powodów, dla których tak wielu dyrektorów szkoły w swojej codziennej pracy korzysta z porad ekspertów z OSKKO, udzielanych na łamach publikacji.

Dlaczego warto korzystać z „Poradnika Dyrektora Szkoły”?

Sprawne zarządzanie szkołą

Dzięki czemu najlepiej wykorzystasz potencjał kadry nauczycielskiej. Sprawisz, że szkoła będzie dobrze odbierana przez organy nadzorcze i chętnie wybierana przez uczniów i rodziców.

Odpowiadasz za wszystkie decyzje. Nawet jeśli nieświadomie popełnisz błąd, możesz ponieść surowe konsekwencje prawne. Mając wsparcie w postaci podstawy prawnej masz pewność, że działasz zgodnie z prawem.

Dlaczego warto korzystać z „Poradnika Dyrektora Szkoły”?

Znajdziesz odpowiedź na wiele trudnych pytań. Nic Cię już nie zaskoczy, bo dzięki poradom ekspertów z OSKKO poradzisz sobie z każdą sytuacją prawną i pedagogiczną.

Szybkie rozwiązania trudnych i nietypowych sytuacji

Każdy stały Czytelnik może korzystać bez żadnych ograniczeń ze wszystkich dodatkowych przywilejów.

Co dostaniesz oprócz papierowego wydania „Poradnika Dyrektora Szkoły”?

3 razy w miesiącu bezpłatne konsultacje prawne z zakresu zarządzania szkołą oraz spraw kadrowo-płacowych.

Telefoniczny dyżur eksperta

E-serwis dla dyrektorów szkół

W każdym wydaniu porady online i informacje o wszystkich zmianach przepisów, jakie mają wpływ na funkcjonowanie szkoły.

Nielimitowany dostęp do bazy archiwalnych wydań może okazać się nieocenioną pomocą. W jednym miejscu masz wszystkie archiwalne wydania.

Archiwum WWW

Zamów poradnik na próbę jeszcze dziś, a otrzymasz dodatkowo ATRAKCYJNE PREZENTY.

Teraz możesz wypróbować „Poradnik dyrektora szkoły. Zarządzanie w praktyce” – przez 14 dni! Jeśli po upływie tych 14 dni zdecydujesz się zatrzymać poradnik – opłać dołączoną do niego fakturę. Gdyby jednak okazało się, że nie spełnił któregoś z Twoich oczekiwań – po prostu go odeślij. Nie będziesz mieć wówczas żadnych zobowiązań.

Zapewnij sobie kompleksową obsługę

w sprawach kadrowych.

Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz:

14-dniowy okres testowy

Poradnik dyrektora szkoły. Zarządzanie w praktyce

TAK, chcę uniknąć błędów w zarządzaniu szkołą oraz zyskać pewność, że kontrole nie znajdą w mojej placówce żadnych uchybień. Dlatego proszę o przysłanie mi poradnika "Poradnik dyrektora szkoły. Zarządzanie w praktyce" na próbę, do testowania przez 14 dni.

WIEM, że jeśli zdecyduję się zatrzymać poradnik "Poradnik dyrektora szkoły. Zarządzanie w praktyce", będę również otrzymywać zestawy aktualizujące i uzupełniające, przysyłane co około 4 tygodnie (ok. 108 stron). W każdej chwili mogę jednak zrezygnować z otrzymywania tych zestawów. Wystarczy, że powiadomię o tym wydawnictwo telefonicznie, faksem, e-mailem lub listownie.

CHCĘ, wraz z poradnikiem "Poradnik dyrektora szkoły. Zarządzanie w praktyce" otrzymać PREZENT:

Płyta CD – Zarządzenia i decyzje dyrektora

szkoły

Cena poradnika (segregator 500 stron): 99,00 zł netto (104,31 zł brutto) (plus koszt wysyłki i pakowania: 14,99 zł netto (15,74 zł brutto))


Aktualizacja zawiera 108 stron. Cena za 1 stronę aktualizacji: 0,69 zł netto (0,72 zł brutto) (plus koszt wysyłki i pakowania: 7,50 zł netto (7,88 zł brutto) za numer)