Zmiany 2020:

Ewidencja przebiegu pojazdu 2020

Zamawiam BEZPŁATNIE

E-wydanie do pobrania również w PDF

– BEZPŁATNIE

 • Już teraz do Twojej dyspozycji proste narzędzie, do prowadzenie ewidencji pojazdu!
 • Ten dokument wnikliwie obejrzy pracownik urzędu skarbowego podczas kontroli.
 • Pamiętaj! Nie stosuj w każdym przypadku tego samego dokumentu!

Pobierz BEZPŁATNIE testowy egzemplarz naszej publikacji „Koszty podatkowe w praktyce”, odbierz bezpłatnie:

Zamawiam BEZPŁATNIE
 • E-book „Ewidencja przebiegu pojazdu 2020”,
 • Informator „24 najważniejsze interpretacje z zakresu kosztów uzyskania przychodów z komentarzem ekspertów”
 • Informator „Koszty podatkowe - praktyczne omówienie najnowszych zamian w przepisach”

Wydanie pdf możesz pobrać od razu po wypełnieniu formularza, wydanie papierowe przyjdzie pocztą. Zyskaj cenne gratisy!


Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator!

 • bezpłatny dostęp do serwisu na stronie www – znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów, kalkulatory i druki, e-booki;
 • serwis e-mailowy – 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu rachunkowości oraz podatków;
 • bezpłatne konsultacje z ekspertami (e-mailowo), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie i opisać swój problem.
 • e-wydanie publikacji – poszczególne wydania publikacji w wersji elektronicznej.
 • "materiał na życzenie" - w każdej chwili możesz zamówić u naszych ekspertów opracowanie wybranego przez siebie zagadnienia z zakresu rachunkowości, podatków oraz zus i płac.

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 52,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 482,60 zł netto (521,21 zł brutto).


Gratisy

Wraz z numerem testowym otrzymasz od nas w prezencie Informator. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, w podziękowaniu za opłacenie prenumeraty prześlemy wartościowe publikacje książkowe.


Rabaty, zmiana warunków

W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy. Pamiętaj, aby to zrobić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania bezpłatnego numeru testowego. Rezygnacja w późniejszym terminie jest zawsze możliwa ze skutkiem od nowego okresu rozliczeniowego. W każdej chwili możesz przejść na dłuższy okres prenumeraty z atrakcyjnym rabatem. W tym celu skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta: tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl).

Zostań z nami na dłużej i odbierz wartościowe książki!