Finanse Sektora Publicznego

Publikacja dla wymagających księgowych w jsfp!

Pomoc, dzięki której zyskasz pewność prowadzonych ksiąg rachunkowych. Znajdziesz w niej sprawdzone rozwiązania nietypowych przypadków, nad którymi nawet najbardziej doświadczeni eksperci z MF i RIO muszą się zastanowić.

  1. Jak poprawnie wypłacić świadczenia z funduszu alimentacyjnego – ewidencja księgowa
  2. Rachunek zysków i strat – jak prawidłowo sporządzić
  3. Błędy w ewidencji pożyczek z ZFŚS
  4. Utylizacja odpadów – czy trzeba płacić VAT
  5. Jak obliczyć wysokość trzynastki, gdy wypłacono dodatek specjalny

W bieżącym numerze czytaj o:

  • pewność, że nałożone na Ciebie obowiązki wykonujesz poprawnie i tym samym nie naruszasz dyscypliny finansów publicznych – to wszystko za sprawą fachowych porad dostępnych zarówno w czasopiśmie jak i online,
  • aktualność wszystkich informacji dotyczących zmian w prawie– nie tylko omówienie nowych regulacji, ale również wskazanie ich konsekwencji dla jednostki,
  • wiedzę niezbędną na Twoim stanowisku w jsfp, dzięki kompleksowym pomówieniom trudnych zagadnień, znajomości stanowisk Ministerstwa Finansów i regionalnych izb obrachunkowych w ważnych dla jednostki kwestiach.

Zyskasz:

zastosuj nowe rozwiązania trudnych przypadków z praktyki księgowej jsfp, wskazówki jak interpretować i zastosować zmieniające się przepisy, odpowiedzi ekspertów na rzeczywiste pytania zadawane przez czytelników, przykłady księgowań i wypełnionych wzorów dokumentów –gotowe do zastosowania w Twojej jednostce. Przekonaj się sam, jak bardzo mimo zmieniających się uregulowań i skomplikowanych przepisów szczególnych, można ułatwić sobie pracę.

Sięgnij po „Finanse Sektora Publicznego”

Przygotowany specjalnie dla księgowych i skarbników jsfp,

Co zyskujesz?

Poczucie bezpieczeństwa

Pewność

Spokój

że żadne Twoje działania nie naruszają dyscypliny finansów publicznych

że prawidłowo prowadzisz księgowość i efektywnie zarządzasz finansami swojej jednostki

że nawet w razie kontroli nikt nie zarzuci Ci nieprawidłowości

Uznanie

Komfort pracy

Dodatkowy czas

gdyż poradzisz sobie w każdej problematycznej sytuacji

ponieważ wszystkie swoje obowiązki wykonujesz szybciej

jakiego dotąd nie znałaś

Twój najnowszy numer – do testu »

Możesz zaufać ich kompetencjom i bez żadnych obaw stosować rekomendowane przez nich interpretacje przepisów publikowane w „Finanse Sektora Publicznego”.

Eksperci, którzy gwarantują poprawność porad i wskazówek, to osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie finansów publicznych. Są wśród nich m.in.:

Główna księgowa jednostki budżetowej

Barbara

Jarosz

Dr nauk ekonomicznych, skarbnik jst

Izabela

Świderek

z-ca nauk ekonomicznych, skarbnik jst

Elżbieta

Gaździk

Administrator bezpieczeństa danych, specjalista ds. kadrowo - płacowych

Maria Kucharska-Fijałkowska

Główna księgowa pjb

Anna

Jeżewska

Możesz zaufać ich kompetencjom i bez żadnych obaw stosować rekomendowane przez nich interpretacje przepisów publikowane w „Finanse Sektora Publicznego”.

Rzetelne księgi rachunkowe, bezbłędne sprawozdania, efektywne zarządzanie finansami

Bierzemy pod lupę, aktualnie istotne zagadnienie dla jsfp. Znajdziesz w tym miejscu informacje, na co zwrócić szczególną uwagę, aby nie popełnić błędu.two czasu i stresu związanego z poszukiwaniem informacji szczegółowych dla Twojej jednostki.Dzięki nim dowiesz się o wszystkich zmianach prawnych, jakie mają wpływ na Twoją pracę. Będziesz wiedzieć, co się zmieniło, od kiedy obowiązują zmiany i, co najważniejsze, jak zmienione przepisy zastosować w swojej jednostce.To, co najważniejsze, zostało zebrane w jednym miejscu. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami. Praktyczne przykłady zapisów na kontach, jak również przykłady liczbowe będą dla Ciebie nieocenioną pomocą.Rozliczanie nagród, wypłaty trzynastek, dodatki stażowe, wypisywanie świadectw pracy czy rozliczenia dofinansowań z funduszu socjalnego - wszystkie te sprawy, z którymi stykasz się na co dzień, zrobisz szybciej. W dodatku mając pewność, że działasz zgodnie z prawem. Wszystko dzięki konkretnym wskazówkom ekspertów oraz wskazanej podstawie prawnej.Będziesz wiedzieć, jak bezbłędnie rozliczać podatki. Poznasz najnowsze zmiany w podatkach dochodowych istotne dla jsfp.Szybciej, pewniej i bezbłędnie. Właśnie tak będziesz poruszać się w każdym aspekcie finansów publicznych.deks pracy pozostaje Twoim podstawowym źródłem informacji regulującym prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy. Przygotowaliśmy dla Ciebie jego najnowszą wersję, która pomoże Ci w prawidłowym prowadzeniu spraw kadrowych w Twojej organizacji.

Właśnie tam znajdziesz rozwiązania i pomoc, jakiej potrzebujesz. Tylko z zakresu księgowości jsfp i zawsze na konkretnych przykładach!


W każdym numerze „Finansów Sektora Publicznego”, znajdziesz to, czego szukasz:

• TEMAT NUMERU

• AKTUALNOŚCI

• RACHUNKOWOŚĆ, KLASYFIKACJA, SPRAWOZDAWCZOŚĆ

• KADRY I PŁACE

• PODATKI

• FINANSE PUBLICZNE

Nasi stali Czytelnicy otrzymują od nas dodatkowe wsparcie

które stanowi niezbędną pomoc dla osób zajmujących się sprawami kadrowo – płacowymi.

Niczym nie ryzykujesz!

14 dni od momentu, gdy otrzymasz swój pierwszy numer magazynu na próbę, to wystarczający czas, by się z nim zapoznać. Nie musisz absolutnie nic odsyłać.

Indywidualna konsultacja z ekspertem

Cykliczny serwis e-mailowy

Dostęp do archiwum wydań na www.fsp.wip.pl

Jeśli w ciągu 14 dni próby uznasz, że magazyn jest Ci przydatny, nie musisz robić nic. Dostaniesz pocztą następne, płatne numery. Jeżeli stwierdzisz, że nie chcesz korzystać z magazynu na stałe, w ciągu tych 14 dni napisz maila lub zadzwoń i powiadom o rezygnacji z otrzymywania kolejnych numerów – dane kontaktowe znajdziesz na dole tej strony.


Co zrobić, aby otrzymać bezpłatnie, do testu na 14 dni najnowszy egzemplarz „Finansów Sektora Publicznego”?


Warunki współpracy. W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 39,90 zł netto, koszty ponosi wydawnictwo. Łączna wartość zamówienia wysyłki wynosi 319,20 zł netto (344,74 zł brutto).