Finanse Sektora Publicznego

publikacja dla profesjonalnych księgowych w jsfp

prawdziwe problemy – najlepsze rozwiązania

...inne spojrzenie na problemy z rozliczaniem jednostek

„Finanse Sektora Publicznego” to publikacja, dzięki której zyskasz pewność prowadzonych ksiąg rachunkowych. Znajdziesz w niej sprawdzone rozwiązania nietypowych przypadków, nad którymi nawet najbardziej doświadczeni eksperci z MF i RIO muszą się zastanowić.

Masz doświadczenie – masz wymagania!

Pobierz bezpłatny egzemplarz »

Badania rynku księgowych wykazały, że najwięcej problemów z prowadzeniem księgowości pojawia się przy omawianiu następujących zagadnień:

 • bezbłędnego sporządzania sprawozdań budżetowych,
 • problemów dotyczących stosowania podziałek w praktyce,
 • rozliczania podatku VAT,
 • sporządzania planów finansowych jednostek organizacyjnych w związku z obowiązującymi od 1 stycznia 2019 r. zmianami w rozporządzeniu Ministra Finansów.

Szczególnie istotne są konsekwencje zmian w przepisach, najnowsze orzecznictwo, interpretacje, opinie RIO i wyjaśnienia Ministerstwa Finansów na temat niejasnych przepisów.

To wszystko znajdziesz w magazynie „Finanse Sektora Publicznego”!

Magazyn „Finanse Sektora Publicznego” to publikacja dla najbardziej wymagających księgowych.

My nie piszemy o zmianach w przepisach – my je interpretujemy, wyjaśniamy najbardziej skomplikowane problemy, omawiamy na przykładach, wskazujemy stanowiska RIO i organów podatkowych, doradzamy, jak je stosować w praktyce. Nie trać czasu na czytanie przepisów, skorzystaj z gotowych wskazówek i praktycznych przykładów.

Pobierz bezpłatny egzemplarz »

Przyznaj, że prawdziwe problemy ze stosowaniem znowelizowanych przepisów pojawiają się dopiero po kilku miesiącach ich stosowania. Gdzie wówczas szukać pomocy, wskazówek, wyjaśnień? Pozostaje jedynie udać się po fachową pomoc doświadczonych ekspertów: doradców podatkowych, pracowników organów podatkowych, RIO czy Ministerstwa Finansów.


„Finanse Sektora Publicznego” to właśnie pomoc doświadczonych ekspertów z zakresu rachunkowości i podatków. Zaprosiliśmy do współpracy jedynie osoby z dużym doświadczeniem, które na co dzień doradzają pracownikom działów finansowo-księgowych w jsfp w najtrudniejszych przypadkach i doskonale wiedzą, na co organy kontroli zwracają szczególną uwagę. Co więcej, możesz się do nich zwrócić z indywidualnym problemem drogą e-mailową i otrzymasz poradę we własnej sprawie. Nie musisz już szukać doradcy, nasi są do Twojej dyspozycji.

Jak działa nasza oferta: Otrzymujesz zapoznawczy numer, wykorzystujesz zawarte w nim porady ekspertów i spokojnie decydujesz, czy chcesz otrzymywać kolejne, już płatne numery. Na decyzję masz 14 dni. Zamówiony, zapoznawczy numer jest Twój, niezależnie od dalszych decyzji. Nie musisz niczego odsyłać.

 • Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że miesięcznik pomaga Ci w codziennej pracy, nic nie musisz robić. Zadbamy, by kolejne płatne numery dotarły do Ciebie na czas. Jeśli nie – KONIECZNIE poinformuj nas przez telefon, faks czy e-mail o rezygnacji z dalszej prenumeraty.
 • Przez cały okres prenumeraty możesz bezpłatnie korzystać z konsultacji z naszymi ekspertami – adresy e-mailowe znajdują się w publikacji.
 • W podziękowaniu za terminowe opłacenie pierwszej faktury przygotowaliśmy kolejne prezenty w postaci:
  Raportu „Rozliczenia kadrowo-płacowe 2019 w JSFP” oraz
  Elegancki szal – pareo.

Możesz bezpłatnie testować nasz produkt przez 14 dni.


Jeśli chcesz zrezygnować z dalszej, już płatnej, prenumeraty, poinformuj o tym w ciągu tych 14 dni nasze Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Jeśli chcesz, aby nasz produkt był dalej do Ciebie przysyłany, nie musisz nas o tym informować.


Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy bezpłatny egzemplarz publikacji „Finanse Sektora Publicznego”.


Otrzymuję:

Pierwszy, bezpłatny numer czasopisma „Finanse Sektora Publicznego” wraz z dostępem do archiwum wydań na stronie www.fsp.wip.pl i mam 14 dni na podjęcie decyzji o prenumeracie 6 wydań czasopisma.


Dalsze kroki:

Jeśli pismo mnie zainteresuje (nie muszę wtedy nic robić) – za kilkanaście dni otrzymuję kolejny numer, wraz z fakturą za sześć numerów zwykłych + dwa numery specjalne, w cenie 378,60 netto /397,53 brutto wraz z kosztami pakowania i wysyłki.


Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty kwartalnej lub przejść na dłuższy okres prenumeraty z korzystnym rabatem (półroczny bądź roczny), skontaktuję się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl