> Na czym polega pronacja i supinacja stawu skokowo-piętowego

> Reedukacja oddechowa – dlaczego zaczynać fizjoterapię od terapii oddechu

> Jakie ćwiczenia możesz zalecić kobietom w ciąży, aby były bezpieczne i korzystne dla sprawności fizycznej

> Czy możesz udzielać informacji o stanie zdrowia pacjenta przez telefon

Dwa razy w miesiącu będę otrzymywać bezpłatny newsletter Fizjoterapia Funcjonalna z aktualnościami prawnymi i poradami

Skorzystaj bezpłatnie z porad ekspertów i zyskaj:

 • Jedyne na rynku czasopismo dla fizjoterapeutów, dzięki któremu rozwiniesz swoją praktykę, poznasz nowe trendy w fizjoterapii i sprawnie poradzisz sobie z każdym prawnym aspektem dotyczącym Twojej działalności
 • Wiedza, której nie znajdziesz zebranej w jednym miejscu w żadnym innym ze znanych Ci źródeł
 • wiedzę na temat praktyki terapeutycznej,
 • aktualności i porady prawne,
 • dostępne od ręki dokumenty online, druki i formularze, niezbędne w Twojej pracy,
 • możliwość indywidualnych porad ekspertów,
 • e-booki do pobrania

Eksperci o światowej sławie w dziedzinie fizjoterapii

Rzetelność i wysoki poziom merytoryczny wiedzy prezentowanej na łamach „Fizjoterapii Funkcjonalnej” gwarantuje grono wybitych ekspertów: amerykańskich fizjoterapeutów, zrzeszonych w Postural Restoration Institute (Instytut Rehabilitacji Postawy).

Wśród ekspertów, którzy publikują na łamach miesięcznika, są m.in.:

Michał Niedzielski

absolwent Rehabilitacji Ruchowej na AWF, Warszawa rocznik 1992. Od roku 1994 przebywający w USA. Jeden z pierwszych certyfikowanych terapeutów przez Postural Restoration Institute, Lincoln, NE, USA. Wykładowca Postural Restoration w Polsce, współzałożyciel IRP (Instytut Rehabilitacji Postawy).

Radosław Hojszyk

w latach 2011–2013 fizjoterapeuta oraz specjalista ds. suplementacji pierwszej drużyny Lecha Poznań. Od 2014 roku fizjoterapeuta Pawła Fajdka z ramienia PZLA. Były członek sztabu medycznego podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Amsterdamie oraz Misji Medycznej na Igrzyskach Olimpijskich w Rio do Janeiro.

Jacek Soboń

współzałożyciel firmy Neuroreha, działającej w Opolu od 10 lat, dzięki czemu może realizować się w pracy z pacjentami, współzałożyciel Instytutu Rehabilitacji Postawy, którego główną działalnością jest prowadzenie szkoleń. Od paru lat zaangażowany w działania na rzecz Postural Restoration Institute z Nebraski i propagujący filozofię PRI. Instruktor Polskiego Związku Narciarstwa.

Martin Higgins

dyplomowany fizjoterapeuta z ponad 20-letnim doświadczeniem w sportach profesjonalnych i praktyce prywatnej – prowadzi kliniki w Leeds i Londynie. Konsultant w klubach piłkarskich Premiership, mistrzowskich drużyn krykieta oraz ligi rugby w Anglii. Zainteresowany odbudową postawy, zapobieganiem urazom sportowym oraz wydajnością sportową.

Paul Coffin

absolwent New York College of Podiatric Medicine, z praktyką u swojego wujka, dra Richarda Schustera, pioniera w tworzeniu funkcjonalnych protez, szczególnie dla biegaczy (tworzy ortezy z trenerami MLB i NBA, a niektórzy olimpijczycy z 2016 roku nosili wkładki na jego zamówienie). Związany z Postural Restoration Institute, gdzie włącza ortotetykę do planów rehabilitacji pacjentów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu tych ekspertów możesz bez obaw stosować techniki fizjoterapeutyczne, które znajdziesz w miesięczniku! Masz pewność, że gdy stosujesz ich porady i wskazówki, prowadząc gabinet, działasz zawsze w 100% zgodnie z prawem.

Nie zwlekaj i zyskaj wiedzę o fizjoterapii już teraz!

Miesięcznik „Fizjoterapia Funkcjonalna” ma cztery stałe działy:

 • FIZJOTERAPIA W PRAKTYCE: w tym dziale zawsze znajdziesz nowe metody leczenia, techniki fizjoterapeutyczne i przypadki kliniczne – przedstawione w praktycznym ujęciu, zaczerpnięte z angielskich i amerykańskich periodyków medycznych, pokazane krok po kroku i dokładnie zilustrowane.
 • OKIEM EKSPERTA/TEMAT NUMERU – zajrzyj do tego działu, gdy chcesz poszerzyć i uzupełnić swoją wiedzę o obszernie i szczegółowo opracowane zagadnienia z zakresu fizjoterapii, ze szczególnie cennymi komentarzami ekspertów.
 • KĄCIK BIOMECHANIKI – informacje i porady zawarte w tym dziale pozwolą Ci odświeżyć wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu i zapoznać się z nowościami i ciekawostkami medycznymi.
 • PORADY PRAWNE: dzięki poradom z tego działu skrócisz czas, który poświęcasz na prowadzenie gabinetu i wszelkie formalne sprawy: przygotowanie dokumentacji, wykonanie rozliczeń, a także dowiesz się, jak stosować przepisy, by postępować zgodnie z prawem, ale w ramach tego zmniejszać koszty.

Wpisz swój adres e-mail i pobierz darmowy numer

Dwa razy w miesiącu będę otrzymywać bezpłatny newsletter Fizjoterapia Funcjonalna z aktualnościami prawnymi i poradami

Wiedza i Praktyka sp. z o.o., ul. Łotewska 9A, 03-918 Warszawa,

tel.: (22) 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Numer NIP: 526-19-92-256, Numer KRS: 0000098264 - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Wysokość kapitału zakładowego: 200 000 zł.