Czy wiesz,

jak bezbłędnie rozliczać dotacje unijne?

Z „Funduszami unijnymi w pytaniach i odpowiedziach” nie będziesz miał z tym żadnych problemów!

Odbierz książkę »

W najnowszym wydaniu „Funduszy unijnych w pytaniach i odpowiedziach” przeczytasz m.in. o:

 • Przygotowaniach do spotkania z panelem ekspertów. Czy wiesz, że wnioskodawcę na spotkaniu może reprezentować maksymalnie pięć osób? Nie musisz wszystkiego brać na swoje barki!
 • Wsparciu „Go to Brand”. Sprawdź, jak zgarnąć dla siebie część półmilionowego tortu na wspieranie rozwoju firm na rynkach zagranicznych.
 • Dotacjach w obszarze Energia. Dowiedz się, kiedy wystartuje dodatkowy – obiecany przez Komisję Europejską – konkurs w Horyzont 2020 dedykowany projektom z zakresu energii odnawialnej i zielonego transportu (i oczywiście sprawdź, jak możesz w nim skutecznie wystartować!


Uważaj! Błędy podczas rozliczania pozyskanych dotacji niemal zawsze oznaczają spore problemy, co czasami kończy się nawet obowiązkiem zwrotu otrzymanych pieniędzy. Z magazynem „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach” rozliczenia w Twoim projekcie będą bez zarzutu!

Książka pełna praktycznych wskazówek:

Kompendium każdego beneficjenta

Zamów Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach

Odbierz książkę »

Jeśli zdecydujesz się na przetestowanie przez 14 dni magazynu „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach”, wyślę Ci książkę „Kluczowe zasady rozliczania projektu unijnego. Nie zapłacisz nawet złotówki!

Dzisiaj 100% bezpłatnie!

W prezencie książka o wartości 99 zł!

Z magazynem „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach”

oraz wartościowym prezentem niczego nie przeoczysz!

PO PROSTU KLIKNIJ TUTAJ »

Twoje BEZPŁATNE wydanie magazynu „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach” do testu wraz z prezentem – książką – otrzymasz w ciągu kilku dni!

przetestuj magazyn „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach” bezpłatnie przez 14 dni, a my wyślemy Ci wartościową książkę – niezbędnik każdego beneficjenta funduszy unijnych! Poradnik podpowie Ci, jak z powodzeniem przygotować, zorganizować oraz zarządzać projektem unijnym na każdym etapie!


Klaudyna Saja-Żwirkowska,

redaktor naczelna „Funduszy unijnych…”

Szanowny Czytelniku,

Przetestuj już dziś i odbierz poradnik! »

A my wyślemy Ci „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach” na 14 dni bezpłatnie plus

Twój osobisty niezbędnik beneficjenta – książkę „Kluczowe zasady rozliczania projektu unijnego”!

Twój osobisty prezent od redaktora naczelnego:

książka „Kluczowe zasady rozliczania projektu unijnego”. Nie zapłacisz nawet złotówki! 100% bezpłatnie

PO PROSTU KLIKNIJ TUTAJ »

Od dzisiaj pozbędziesz się wszystkich wątpliwośc związanych z prawidłowym rozliczaniem Twoich projektów!

W różnych publikacjach zamieszczonych jest wiele niejednoznacznych, ogólnych informacji, z których tak naprawdę nic nie wynika, a które często są po prostu powieleniem instrukcji zawartych w wytycznych do programów.


Tylko czy tego typu informacje mogą Ci w czymkolwiek pomóc? Czy można z nich wydobyć konkretne wskazówki, które będziesz mógł zastosować w swojej sytuacji? I czy nie łatwiej byłoby Ci pracować, gdybyś mógł korzystać z innych, dużo bardziej praktycznych źródeł?


Jeśli masz wątpliwości, czy znasz wszystkie niuanse proceduralne ubiegania się o dotacje oraz ich rozliczania, aktualne wymogi i ich interpretacje w zakresie prowadzenia projektów unijnych, a także obowiązujące reguły księgowania wydatków ponoszonych w ramach projektów, potrzebujesz pomocy w postaci „Funduszy unijnych w pytaniach i odpowiedziach”.


Szukanie niezbędnych informacji w internecie kosztuje niesamowicie dużo czasu. W dodatku nigdy nie masz pewności, czy znaleziona przez Ciebie informacja jest aktualna i rzetelna. Krótko mówiąc, stosując te „porady” musisz być świadomy, że podejmujesz ryzyko popełnienia kosztownych błędów, a nie otrzymujesz w zamian żadnej gwarancji bezpieczeństwa.


Dlatego powinieneś zamówić niezwłocznie bezpłatne testowe wydanie „Funduszy unijnych w pytaniach i odpowiedziach”. Ten magazyn różni się od innych! Konkretne i gotowe do wdrożenia porady najlepszych specjalistów zagwarantują Ci komfort i bezpieczeństwo w Twojej pracy. Pamiętaj, w prezencie otrzymasz też książkę!


Z magazynem „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach” otrzymasz co 3-4 tygodnie porcję gotowych do zastosowania porad w zakresie zdobywania dofinansowania z UE, prowadzenia projektów unijnych oraz prawidłowego rozliczania pozyskanych dotacji, aby uniknąć kar. A jeśli przetestujesz teraz bezpłatnie „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach”, otrzymasz w prezencie książkę „Kluczowe zasady rozliczania projektu unijnego”.

Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach całkowicie bez kosztów »

Regularnie – wprost na swoje biurko – otrzymasz omówienie najnowszych zmian przepisów oraz porady dotyczące prowadzenia projektów unijnych, stworzone z myślą o specjalistach z firm prywatnych i instytucji publicznych, którzy już korzystają z dofinansowania UE lub dopiero chcą się o nie ubiegać.


Wystarczy 20 minut, a prowadzenie projektu unijnego nie będzie miało przed Tobą tajemnic. Co więcej, będziesz też wiedział, bez zastanawiania się, jak w praktyce stosować wytyczne i na co zwracać szczególną uwagę.


Już dziś dołącz do grona specjalistów i korzystaj z gotowych rozwiązań. Czas, który teraz tracisz na wątpliwości merytoryczne, przeznacz na coś innego!

 • jest napisana krótko i zwięźle – nie musisz tracić czasu na czytanie zbędnych informacji;
 • posiada szeroki zakres tematyczny porad na temat m.in.: źródeł dofinansowania, prowadzenia projektów unijnych, rozliczania dotacji, ewaluacji i kontroli, księgowania kosztów – nie będziesz musiał korzystać z kilku publikacji;
 • zapewni Ci dostęp do konsultacji z ekspertami, którzy pomogą Ci rozwiązać problemy, z którymi spotykasz się podczas realizacji swojego projektu.
 • Na kilkunastu stronach znajdziesz wszystko, co jest niezbędne w korzystaniu z dotacji unijnych, aby z sukcesem zrealizować swój projekt. W zaledwie 20 minut uporasz się ze wszystkimi zagadnieniami, które specjalnie dla Ciebie omówili współpracujący z nami eksperci.
 • Treści dedykowane tylko dla osób, które ubiegają się o dotacje i realizują projekty unijne. 100% treści tylko dla Ciebie!
 • A wszystko bez sztywnego, prawniczego żargonu oraz nowomowy z unijnych dyrektyw!

Jak to osiągniesz?

 • uczyć się na błędach innych, aby nie popełniać ich później samemu;
 • przekładać przepisy na konkretne czynności, aby żaden organ kontrolny nie mógł Ci niczego zarzucić;
 • w podobnych i analogicznych sytuacjach postąpili inni i czy były to trafne wybory;
 • przejść krok po kroku z sukcesem przez każdą procedurę aplikacyjną, a następnie efektywnieprowadzić projekt;
 • szybko i prawidłowo skompletować całą niezbędną dokumentację.

„Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach” dostarczą Ci wiedzy, jak:

Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach całkowicie bez kosztów »

Od teraz możesz jeszcze skuteczniej prowadzić swój projekt oraz bezbłędnie go rozliczać!

W każdym numerze znajdziesz przydatne porady, sprytne rozwiązania oraz obrazowe przykłady i dobre praktyki, które ułatwią Twoją pracę.


9 na 10 czytelników poleca „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach” swoim znajomym z branży! Sprawdź, co inni mówią o magazynie:

Użytecznie, rzeczowo, interesująco i zrozumiałym językiem. Do tego otrzymałam odpowiedź na swoje pytanie. Czytam regularnie i z zainteresowaniem. Tak trzymać!


Magdalena Wolany,

specjalista w firmie produkcyjnej

„Fundusze unijne …” są dla mnie źródłem przydatnych rad i interpretacji wytycznych do projektów. Jednak przede wszystkim cenię je za inspiracje, które – mam nadzieję – podnoszą jakość koordynowanych przeze mnie projektów.


Rafał Barnaszuk,

koordynator projektów unijnych, państwowa szkoła wyższa

Czytam regularnie i z zainteresowaniem. Tak życiowych porad dotyczących dofinansowania z UE nie ma ani na oficjalnych stronach operatorów, ani w serwisach ministerstwa.


Maciej Stępień,

właściciel firmy transportowo-logistycznej

Tak, chcę korzystać ze wszystkich profitów, jakie daje złożenie zamówienia:

1. Bezpłatnego numeru publikacji „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach”

W ciągu kilku dni na Twoim biurku znajdzie się najnowszy numer magazynu. Możesz go zatrzymać bez żadnych opłat.

2. Książki „Kluczowe zasady realizacji projektu unijnego” bez żadnych opłat!

W książce znajdziesz wskazówki, które ułatwią pracę każdemu kierownikowi projektu unijnego. Dzięki nim łatwo dopasujesz swój pomysł do konkretnego programu i działania umożliwiającego dofinansowanie, sprawnie przygotujesz wniosek o dofinansowanie oraz bezpiecznie poprowadzisz finanse projektu.

3. Dodatkowego prezentu – e-poradnika

Bezpośrednio po złożeniu zamówienia będziesz mógł pobrać e-poradnik dotyczący wyodrębnionej ewidencji księgowej jako obowiązku spoczywającego na beneficjencie projektów unijnych.

Jeśli zdecydujesz się na prenumeratę „Funduszy unijnych w pytaniach i odpowiedziach”, możesz korzystać z usług dodatkowych:

4. Bezpłatnych konsultacji mailowych

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje wątpliwości w treści publikacji lub chcesz niezwłocznie rozwiązać swój indywidualny problem, nasi eksperci służą pomocą. Odpowiedź uzyskasz mailem w ciągu kilku dni.

5. Dostępu do bazy danych on-line

Otrzymasz dostęp do internetowej bazy danych na www.funduszeunijne.wip.pl, gdzie znajdziesz kompletną treść wcześniejszych wydań magazynu oraz bibliotekę edytowalnych wzorów dokumentów i formularzy, omawianych w poszczególnych wydaniach.

6. Dodatkowego e-lettera „Informator dotacji unijnych”

Wraz z wydaniem nowego numeru „Funduszy unijnych…” na Twoją skrzynkę e-mail wyślemy specjalny e-letter, w którym znajdziesz kilka dodatkowych artykułów i materiałów, niepublikowanych w wydaniu drukowanym!

Twoje zamówienie na bezpłatny test - 100% gwarancji na bezpłatny numer z prezentem!

Tak, chcę wypróbować za darmo na okres 14 dni magazyn „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach”.

 • W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 3 numery zwykłe i 1 specjalny – cena jednego numeru wynosi 49,99 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty – 29,70 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 229,66 zł netto (248,03 zł brutto).
 • Bezpłatny prezent powitalny w postaci książki „Kluczowe zasady realizacji projektu unijnego” (prezent o wartości 99 zł, ale Ty otrzymasz go za darmo!).
 • Dodatkowy bezpłatny prezent w postaci e-poradnika „Wyodrębniona ewidencja księgowa w projekcie unijnym” (do pobrania od razu po złożeniu zamówienia).
 • W każdym momencie możesz zgłosić rezygnację z prenumeraty – bez podania przyczyny. Rezygnacja będzie uwzględniona z kolejnym okresem rozliczeniowym.