Publikacja jest rekomendowana przez

Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP).

Instalacje elektryczne

w praktyce to publikacja dla elektryków z ugruntowaną pozycją na rynku wydawniczym. Łączy praktyczne rozwiązania z użytecznością. Podpowiada jak zapewnić prawidłowe wykonanie oraz bezpieczną i niezawodną eksploatację instalacji elektrycznych. Komentarze do norm oraz opracowania uznanych w branży ekspertów. Dowiedz się więcej »

Czytaj bieżące numery „Instalacje elektryczne w praktyce” gdziekolwiek jesteś biurze lub domu. Wejdź na www.elektryczneinstalacje.wip.pl i bądź na bieżąco! O pojawieniu się kolejnego numeru będziemy Cię informować również drogą emailową!

Elektryku, Czytelniku!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak:

  • poprawnie zastosować zabezpieczenia przewodów fazowych, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe oraz przewodów połączonych równolegle oraz ułożonych w kilku warstwach;
  • zoptymalizować zużycie energii elektrycznej w zakładzie przemysłowym oraz będziesz w stanie właściwie ocenić parametry energii elektrycznej;
  • podnieść bezpieczeństwo użytkowania instalacji elektrycznych poprzez prawidłowe badanie wyłączników różnicowoprądowych;
  • zapewnić bezpieczeństwo eksploatacji instalacji elektrycznych poprawnie stosując zabezpieczenia przewodów fazowych;

Najnowszy numer na próbę z dostępem online!

W tym miesiącu pozostało do wysłania jeszcze tylko

testowych egzemplarzy

Kliknij, aby go otrzymać ! »

…to nasza akcja promocyjna jest właśnie dla Ciebie i chciałbym Ci wysłać jeden egzemplarz naszego najnowszego numeru publikacji dla elektryków „Instalacje elektryczne w praktyce”.

O co chodzi? Dlaczego umożliwiamy testowanie naszej publikacji?

"Instalacje elektryczne w praktyce" to publikacja łącząca wiedzę pochodzącą z rozporządzeń i Polskich Norm z praktycznymi radami doświadczonych fachowców.

PRZEPISY I NORMY

OCHRONA PRZED ZAGROŻENIAMI

Wszystko na temat aktualizacji przepisów i norm, których powinien przestrzegać elektryk. Wskazówki, jak je rozumieć i zastosować w praktyce. Informacje, jak zgodnie z nowymi przepisami modernizować stare instalacje, a także, jak instalować nowe źródła światła.

Najważniejsze zasady ochrony przeciwporażeniowej. Informacje na temat projektowania urządzeń piorunochronnych oraz doboru kabli zasilających urządzenia przeciwpożarowe.

ZASADY WYKONYWANIA POMIARÓW

INSTALACJE W OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH/KOMERCYJNYCH

Wytyczne oraz zakres wykonywania pomiarów instalacji i urządzeń elektrycznych. Przykładowy protokół z pomiarów z informacją jak je wykonać. Informacje o badaniach termowizyjnych z poradami, jak unikać błędów w ich wykonywaniu.

Informacje o zabezpieczeniu zasilania silników prądu przemiennego, ich eksploatacji i poprawie współczynnika mocy. Porady dotyczące instalacji monitoringu.

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

WZORY DOKUMENTÓW

Nowe przepisy dotyczące odnawialnych źródeł energii, mikroinstalacje OZE w domach.

Wzory protokołów ze sprawdzania stanu instalacji elektrycznych i skuteczności ochrony przeciwporażeniowej.

Co dostaniesz oprócz papierowego wydania „Instalacje elektryczne w praktyce”?

Każdy stały Czytelnik może korzystać bez żadnych ograniczeń ze wszystkich dodatkowych przywilejów.

Poradnik

Instalacje elektryczne w praktyce

E-book

„Na co zwracać uwagę przy projektowaniu układu zasilania awaryjnego i gwarantowanego”

Dostęp do

elektryczneinstalacje.wip.pl

Dostęp do bieżącego oraz archiwalnych numerów publikacji.

Newsletter

Instalacje elektryczne w praktyce

Dzięki naszemu serwisowi zyskasz dostęp do zawsze aktualnych zaleceń i wskazówek. Opisujemy rozwiązania problemów, z którymi na co dzień spotykasz się w swojej pracy, raz w tygodniu.

Sprawdź, w ciągu 14 dni próbnego okresu zapoznawczego przydatność publikacji w codziennej pracy.


W podziękowaniu za zamówienie publikacji otrzymasz ebook: „Na co zwracać uwagę przy projektowaniu układu zasilania awaryjnego i gwarantowanego”.

Zamów na próbę „Instalacje elektryczne w praktyce”
z dostępem online »

Co o nas mówią Czytelnicy?

"Rzeczowo i w merytoryczny sposób zebrane informacje dotyczące instalacji elektrycznych w tym aktualnych przepisów. Artykuły publikowane przez ekspertów i praktyków. Poradnik przydatny każdemu zawodowo zajmującemu się problematyką instalacji elektrycznych w firmie."

Adam Chojnowski, Łomża

"Jest to kompendium wiedzy na wybrane konkretne rozwiązania elektryczne dla elektryków. Poszczególne rozdziały i informacje w nich zawarte są zrozumiałe dla elektryków na każdym poziomie przygotowania zawodowego. Więcej takiego opisu problemów elektrycznych i wykonawstwa instalacji."

Zbyszek, Pruszków

"Jestem czytelnikiem Państwa wydawnictwa od paru lat porady i rozwiązania techniczne oraz objaśnienia przepisów ( szczególnie nowo obowiązujących), są przydatne w eksploatacji bieżącej budynków i urządzeń technicznych naszej firmy. W naszym przedsiębiorstwie zajmuje się między innymi pomiarami elektrycznymi. Ostatnio musiałem rozwiązać problem związany z pomiarami instalacji odgromowej oraz instalacji wyrównawczej w strefach zagrożonych wybuchem, wykorzystałem Państwa wydawnictwo aby przybliżyć i zapoznać się dogłębnie z zagadnieniem. Po przeszukaniu kilku wydań poradnika „INSTALACJE ELEKTRYCZNE w PRAKTYCE” znalazłem opracowania, które mnie interesowały. Podczas codziennej pracy często korzystam z Państwa poradnika aby upewnić się lub zapoznać z nowymi wymaganiami przepisów i rozwiązań praktycznych – poradnik jest przydatny."

Adam Cabański Specjalista ds. Klimatyzacji i Wentylacji Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A.

Jakie są warunki otrzymania publikacji

z broszurą?

WARUNEK NR 1

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszenia.

WARUNEK NR 2

Jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden testowy egzemplarz publikacji. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.

Dlaczego na próbę? Czemu postanowiliśmy rozesłać na nasz koszt jeden próbny egzemplarz najnowszego numeru każdej osobie, która trafi na tę stronę?

Oto dlaczego:

Wiemy, że każdy zakup – również ten drobny – zawsze wiąże się z podejmowaniem ryzyka przez kupującego, który może mieć wątpliwości zwłaszcza wtedy, gdy kupuje coś w Internecie: nie może dotknąć towaru, sprawdzić wartości lub ocenić jego przydatności. To ryzyko przenosimy na siebie, wysyłając próbny egzemplarz Tobie i wszystkim innym zainteresowanym. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł sam sprawdzić i surowo ocenić, czy – zgodnie z moją obietnicą – rzeczywiście ułatwi Ci pracę.

„Szczerze mówiąc, nie rozumiem!”

Nie rozumiem, dlaczego każdy elektryk, elektroinstalator i osoby zajmujące się utrzymaniem ruchu, nie miałyby skorzystać z naszej oferty próbnej.

Dostajesz najnowszy numer na próbę, nic nie ryzykując

Jeśli mimo to masz jakiekolwiek wątpliwości, to proszę, napisz mi o nich ieredakcja@wip.pl

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy oraz dostęp do strony www z wydaniem online! Numer powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres.


W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 3 numery publikacji – cena jednego numeru wynosi 95 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 29,70 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 314,70 zł netto (339,88 zł brutto). W ciągu roku ukazuje się 15 numerów. Każdy o objętości ok 100 stron z praktycznymi poradami.


W ramach publikacji otrzymasz dodatkowo:


bezpłatny dostęp do elektryczneinstalacje.wip.pl na której znajduje się bieżący oraz archiwalne numery publikacji;


bezpłatny poradnik „Instalacje elektryczne w praktyce (wysyłany po opłaceniu w terminie pierwszej faktury);


dostęp do bezpłatnego e-serwisu dla elektryków – „Instalacje elektryczne w praktyce”.


Po wysłaniu przesyłki z pierwszym, zapoznawczym numerem, w ciągu 3 dni roboczych zostanie wygenerowany i przesłany na Twój adres email login i hasło do elektryczneinstalacje.wip.pl.


Gdybyś jednak z jakiś względów nie mógł kontynuować współpracy, pamiętaj żeby w ciągu 14 dni testu, zgłosić do nas rezygnację. Wówczas nie wyślemy kolejnego płatnego już egzemplarza. Bezpłatny numer, który otrzymałeś na próbę możesz zatrzymać bez względu na podjętą decyzję.


W okresie płatnej prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta a kolejna faktura nie będzie już wystawiona.


Gwarantujemy, że liczne praktyczne rozwiązania przydadzą się w Twojej codziennej pracy i przy ich pomocy unikniesz problemów związanych z instalacjami elektrycznymi.


Wypełnij teraz formularz obok i naciśnij przycisk „Zamawiam”, a w ciągu ok. 3-5 dni roboczych otrzymasz pocztą publikację „Instalacje elektryczne w praktyce”. W potwierdzeniu zamówienia prezent ebook „Na co zwracać uwagę przy projektowaniu układu zasilania awaryjnego i gwarantowanego”.