poleca aplikację

Jak skutecznie usprawnić pracę BHP-owca?

KONIEC ZAPISÓW

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY

Czas: godzina 14.00

Miejsce: Online

Termin wydarzenia: 23 luty 2023

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Kiedy wiedza spotyka praktykę, czyli nawiązanie
współpracy BHPin z Portalem BHP

W ostatnim czasie informowaliśmy o nawiązaniu współpracy z Portalem BHP. Portal BHP od 2009 r. wspiera pracowników służby bhp w ich rozwoju zawodowym i codziennej pracy. Na co dzień korzystamy z wiedzy i doświadczenia ponad 30 wybitnych ekspertów i praktyków z różnych dziedzin, którzy odpowiedzą na każdą wątpliwość w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Stawiamy sobie za cel dostarczanie zawsze wysokiej jakości, zgodnych z aktualnymi przepisami prawa, praktycznych i aktualnych informacji, porad oraz gotowych narzędzi i rozwiązań przydatnych w pracy każdego profesjonalisty.

 • Jakie wartości niesie ze sobą praca z aplikacją BHPin?
 • Dlaczego programy do zarządzania BHP są coraz bardziej modniejsze?
 • Czy warto swoją pracę automatyzować?
 • Jak przechowywane są dane i kto je przetwarza?
 • Czy dzięki aplikacji mogę zaoszczędzić czas i zarobić więcej?

Podczas webinaru dowiesz się m.in.:

KONIEC ZAPISÓW

Czym jest aplikacja BHPin?

BHPin to kompleksowe narzędzie pozwalające na efektywne i wygodne zarządzanie BHP. Składa się z modułów pozwalających w prosty i intuicyjny sposób wykonać pracę, która do dziś w dużej mierze odbywa się na papierze. Aplikacja optymalizuje wiele rutynowych procesów, które bez pomocy programu potrafią zająć dużą część dnia.

KONIEC ZAPISÓW

Jak aplikacja BHPin może Ci pomóc w codziennej pracy?

Aplikacja BHPin zautomatyzuje część Twojej pracy, którą wykonujesz na codzień, ponadto usprawni ją również w innych Twoich obowiązkach. Poniżej przedstawiamy jej najważniejsze funkcje.

KONIEC ZAPISÓW

Multikonto

Nieważne, czy pracujesz samodzielnie, czy w zespole zdecydowanie pomoże Ci ona w wykonywaniu codziennych obowiązków. Właśnie dlatego jest to tak uniwersalne rozwiązanie.

Czasami możesz mieć wrażenie, że musisz pamiętać dosłownie o wszystkim. Niestety dużo w tym prawdy. O wiele lepiej byłoby, gdyby ktoś Ci o tym przypominał, prawda? BHPin da Ci gwarancję, że już nigdy nie zapomnisz o ważnych terminach.

Powiadomienia

 • Jakie wartości niesie ze sobą praca z aplikacją BHPin?
 • Dlaczego programy do zarządzania BHP są coraz bardziej modniejsze?
 • Czy warto swoją pracę automatyzować?
 • Jak przechowywane są dane i kto je przetwarza?
 • Czy dzięki aplikacji mogę zaoszczędzić czas i zarobić więcej?

Powiadomienia pojawiają się w aż czterech miejscach:

Nikt nie lubi nowego oprogramowania. Kojarzy się z niepotrzebnymi zmianami oraz z koniecznością spędzania długich godzin na uczeniu się jego obsługi. Na szczęście aplikacja ta to oprogramowanie, którego obsługa nie sprawi trudności nikomu. Szybko przekonają się do niej zarówno pracownicy, jak i właściciele firm.

Intuicyjność aplikacji

 • kartę szkolenia lub zaświadczenie;
 • dziennik szkoleń;
 • raport;
 • protokół;
 • poświadczenie odbioru;
 • listę uczestników;
 • test egzaminacyjny.

Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z aplikacji, będziesz mógł o wiele bardziej skoncentrować się na samej treści szkolenia. Aplikacja w dużym stopniu zajmie się niezbędną dokumentacją. Jak to możliwe? Jeżeli tylko stworzysz szkolenie BHP, to aplikacja wygeneruje za Ciebie:

Pełna kontrola nad szkoleniami pracowników

Ten moduł pozwoli Ci szybko i prosto stworzyć własną listę kontrolną. Możesz też skorzystać z edytowalnego szablonu. Od razu masz szansę do niej dodawać swoje notatki lub zdjęcia. Po skończonej kontroli wystarczy ją tylko pobrać i przesłać do odpowiednich osób. Zmiany zapisywane są w czasie rzeczywistym, więc zawsze możesz ,,podzielić” się tym dokumentem z pozostałymi osobami z zespołu.

Informacje o kontrolach BHP

Wypadki oraz zdarzenia

Natłok informacji może powodować niepotrzebne błędy, dlatego dzięki aplikacji możesz ich uniknąć. Program prowadzi Cię krok po kroku eliminując pomyłki, a dodatkowym atutem jest fakt, że całą procedurę powypadkową możesz przeprowadzić w jednym miejscu. Ponadto w programie masz możliwość tworzenie zdarzeń potencjalnie wypadkowych. Pozwolą one na zminimalizowanie powstania wypadku przy pracy, a następnie ograniczyć koszty z nim związane.

W tej części aplikacji możesz ocenić ryzyko kilkoma metodami. Dodatkowym atutem są przykładowe zagrożenia, które możesz dowolnie edytować. Ponadto funkcjaduplikuj pozwoli Ci na skopiowanie całego dokumentu - nie będziesz musiał rozpoczynać tworzenia oceny ryzyka od nowa.

Moduł oceny ryzyka

Podsumowanie - co da Ci aplikacja BHP?

 • Pozwoli Ci zaoszczędzić czas, bo wiele procesów jest zautomatyzowanych
 • Możesz zapomnieć o papierowych dokumentach zalegających na Twoim biurku. Wszystko, co potrzebne do pracy znajdziesz w aplikacji.
 • Oprogramowanie jest proste w obsłudze. To ważne, bo nie tracisz czasu na uczenie się jego funkcji. Od razu możesz zacząć działać.
 • Możliwość monitorowania wydarzeń. Dzięki powiadomieniom w aplikacji już nigdy nie zapomnisz o ważnym terminie.
 • Pracę z dowolnego miejsca i o wybranym przez Ciebie czasie. Nie musisz już niepotrzebne spędzać godzin przy biurku.
KONIEC ZAPISÓW

SPOTKANIE POPROWADZI

Roksana Rochmalska

współtwórca aplikacji BHPin. Najszybciej rozwijającego się oprogramowania na rynku do zarządzania BHP. W ciągu roku zaufało jej ponad 500 klientów. Jej misją jest stworzenie programu, który w pełni zautomatyzuje Twoją codzienną pracę.

ZAPISZ SIĘ

23 luty 2023

godz. 14:00

ZAPISUJĘ SIĘ

LIVE

Wypełnij krótki i bezpieczny formularz i weź udział

w bezpłatnym wydarzeniu.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Formularz: