Z „Vademecum zamówień publicznych” przeprowadzisz bezbłędnie i sprawnie wszystkie swoje postępowania!

Tylko dzisiaj! Przetestuj BEZPŁATNIE „Vademecum…” i zgarnij prezenty!

Zobacz więcej >>

„Vademecum zamówień publicznych” to publikacja skierowana wyłącznie do zamawiających. Omawia problemy zamówień publicznych tylko z perspektywy zamawiających i porusza tylko te zagadnienia, które są istotne dla zamawiających, a więc także dla Ciebie.

Dzięki „Vademecum…” nie będziesz już zastanawiał się, jak dany przepis zastosować w praktyce i która z możliwych interpretacji jest właściwa. Skorzystasz z informacji, dzięki którym przeprowadzisz całą procedurę postępowania o udzielenie zamówienie publicznego bez błędu, a ryzyko odwołań sprowadzisz do minimum.

Niezbędnik każdego zamawiającego!

„Słownik zamówień publicznych to absolutny must have dla każdego, kto profesjonalnie zajmuje się zamówieniami publicznymi.” Książkę o wartości 149 zł prenumeratorzy „Vademecum...” otrzymają w prezencie, bez żadnej ukrytej opłaty.


Ty także chcesz za darmo otrzymać „Słownik zamówień publicznych”?

Sprawdź teraz >>

Twoje BEZPŁATNE wydanie „Vademecum zamówień publicznych” do testu wraz z prezentem – e-poradnikiem – otrzymasz w ciągu kilku dni!

Książkę o wartość 149 zł przyślemy Ci, gdy zdecydujesz się na prenumeratę!

Szanowny Czytelniku!

Przetestuj magazyn „Vademecum zamówień publicznych” bezpłatnie przez 14 dni. Bezpośrednio po zapisaniu się na testy będziesz mógł pobrać wartościowy e-poradnik o zamówieniach na usługi społeczne. „Vademecum…” podpowie Ci, jak prowadzić postępowania o zamówienia publiczne, aby wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę.

Paweł Jakubczak,
redaktor naczelny „Vademecum…”Twój osobisty prezent od redaktora naczelnego:

Jeśli zdecydujesz się na bezpłatne testy „Vademecum…”, udostępnię Ci do pobrania e-poradnik „Zamówienia na usługi społeczne”. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na prenumeratę i opłacisz pierwszą fakturę wyślę do Ciebie książkę „Słownik zamówień publicznych”. Nie zapłacisz nawet złotówki!

Kliknij i odbierz swoje prezenty >>

Pewnie zastanawiasz się, czy ta publikacja jest dla Ciebie?

Jako specjaliście ds. zamówień publicznych z pewnością zależy Ci na wiedzy:

  • jak przekładać przepisy na konkretne czynności, aby nikt nie mógł Ci niczego zarzucić;
  • jak uczyć się na błędach innych, aby nie popełniać ich potem samemu;
  • jak w podobnych i analogicznych sytuacjach postąpili inni i czy były to trafne wybory;
  • jak przejść krok po kroku z sukcesem przez każdą procedurę przetargową, niezależnie od wybranego trybu;
  • jak szybko i prawidłowo skompletować całą dokumentację przetargową.

O tym wszystkim i o wielu innych niezwykle ważnych rzeczach związanych z Prawem zamówień publicznych piszemy w każdym numerze „Vademecum zamówień publicznych”!

Poznaj „Vademecum zamówień publicznych” całkowicie za darmo >>

Oprócz poradnika „Vademecum zamówień publicznych” otrzymasz pakiet usług dodatkowych

Wysyłany 2 razy w tygodniu eletter

zawierający informacje o zmianach w prawie, ważnych dla prowadzenia postępowań o zamówienia publiczne.

Dostęp do strony internetowej

na której znajdziesz aktualne i archiwalne wydania publikacji w formacie elektronicznym, a także edytowalne wzory dokumentów.

Możliwość konsultacji z ekspertami

to oni udzielą odpowiedzi na Twoje pytania - wystarczy, że wyślesz e-mail z opisem problemu, a po kilku dniach otrzymasz odpowiedź.

„Vademecum zamówień publicznych” to gwarancja zawsze aktualnej i niezwykle praktycznej wiedzy.

Na specjalne zamówienie redakcji tworzy ją zespół wybitnych ekspertów. Znajdują się w nim prawnicy specjalizujący się w Pzp oraz doświadczeni praktycy, którzy odpowiadali za wielomilionowe i bardzo skomplikowane zamówienia. Piszą dla nas m.in.:


Andrzela Gawrońska-Baran – radca prawny, doktor nauk prawnych, była wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych, wieloletni kierownik departamentu zamówień publicznych w dużej instytucji zamawiającej, specjalistka ds. Pzp i autorka licznych profesjonalnych publikacji poświęconych problematyce zamówień publicznych, prowadzi renomowaną kancelarię specjalizującą się w zamówieniach publicznych.


Agata Hryc-Ląd – praktyk z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zamówień publicznych, doradca, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych oraz główny specjalista w dużej instytucji zamawiającej, autorka komentarzy oraz publikacji poświęconych problematyce związanej z prawem zamówień publicznych.


Andrzej Łukaszewicz – konsultant Polskiego Związku Rzeczoznawców Zamówień Publicznych, prowadzi szkolenia zarówno dla wykonawców, jak i zamawiających, wykładowca w szkołach wyższych.


Agata Smerd – praktyk w dziedzinie zamówień publicznych, główny specjalista ds. zamówień w dużej instytucji zamawiającej, ekspert przy Ministerstwie Gospodarki oraz członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych.


Renata Dzikowska – radca prawny, specjalizujący się głównie w prawie zamówień publicznych, naczelnik w Departamencie Kontroli UE Urzędu Zamówień Publicznych, autorka licznych profesjonalnych publikacji poświęconych szeroko pojętej tematyce zamówień publicznych.

Poznaj „Vademecum zamówień publicznych” całkowicie za darmo >>

Od teraz Twój komfort pracy przy zamówieniach publicznych będzie znacznie większy!

W każdym numerze znajdziesz przydatne porady, sprytne rozwiązania oraz obrazowe przykłady i dobre praktyki, które ułatwią Twoją pracę.

9 na 10 czytelników poleca „Vademecum…” swoim znajomym z branży! Sprawdź, co inni mówią o nas:

„Magazyn jest ciekawie przygotowany, zawiera konkretne informacje dotyczące zagadnień Pzp. Interesujące są pytania i odpowiedzi, orzecznictwo jak również przesłanki zastosowania poszczególnych przepisów.”


Marlena Pawełczak, dyrektor departamentu ds. zamówień

„Vademecum zamówień publicznych jest świetnym materiałem edukacyjnym ze względu na praktyczne podejście do trudnych i skomplikowanych zagadnień. Szczególnie cenny jest opis konkretnych przypadków, zaczerpniętych prosto z życia.”


Marek Kochel, inspektor ds. zamówień

Vademecum… stanowi dla mnie źródło dobrych i przydatnych rad oraz interpretacji przepisów Prawa zamówień publicznych. Znajduję tu odpowiedzi na trudne pytania oraz gotowe wzory dokumentów, które mogę wykorzystać w swojej pracy.”


Elżbieta Leszczyńska, specjalista ds. zamówień publicznych

TAK, chcę korzystać ze wszystkich profitów, jakie daje zamówienie bezpłatnego numeru "Vademecum zamówień publicznych":

1. Bezpłatny bieżący numeru publikacji „Vademecum zamówień publicznych”


W ciągu kilku dni na Twoim biurku znajdzie się najnowszy numer magazynu.

Możesz go zatrzymać bez żadnych opłat i bez względu na Twoją decyzję o prenumeracie.


2. Prezent – e-poradnik do pobrania za darmo


Bezpośrednio po złożeniu zamówienia będziesz mógł pobrać e-poradnik dotyczący organizowania zamówień publicznych na usługi społeczne o wartości równej lub przekraczającej progi unijne.


3. Prezent – otrzymasz bezpłatnie książkę o wartości 149 zł


Jeśli zdecydujesz się na prenumeratę, za opłacenie pierwszej faktury wyślemy Ci w prezencie, 100% bezpłatnie, książkę „Słownik zamówień publicznych” – jest to niezbędnik każdego zamawiającego!


4. Bezpłatne konsultacje mailowe


W ramach prenumeraty będziesz mógł korzystać z indywidualnego wsparcia naszych ekspertów. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje wątpliwości w publikacji, będziesz mógł zadać pytanie naszym autorom, a odpowiedź uzyskasz mailem w ciągu kilku dni!

5. Nieograniczony i bez dodatkowych opłat dostęp do bazy danych on-line


Dostęp do internetowej bazy danych na vademecumzp.wip.pl, gdzie znajdziesz kompletną treść wcześniejszych wydań oraz bibliotekę edytowalnych wzorów dokumentów i formularzy, omawianych w poszczególnych wydaniach.

Twoje zamówienie na bezpłatny test. 100% gwarancji na bezpłatny numer z prezentem!

Tak, chcę wypróbować za darmo na okres 14 dni magazyn „Vademecum zamówień publicznych”.

Pierwszy numer za darmo do osobistego sprawdzenia w ramach 14-dniowych testów. Ten numer – bez względu na dalszą decyzję – możesz zatrzymać.Bezpłatny prezent powitalny

w postaci e-poradnika „Zamówienia na usługi społeczne” (do pobrania od razu po złożeniu zamówienia).

Jeśli przekona Cię test i w terminie 14 dni nie zgłosisz rezygnacji (telefonicznie pod nr 22 518 29 29 lub e-mailowo na cok@wip.pl), będziesz otrzymywać co 3 tygodnie najnowszy numer „Vademecum zamówień publicznych”. Koszt każdego numeru to 87,50 zł netto plus koszty wysyłki w wysokości 9,90 zł netto za jeden numer. Faktura będzie obejmowała 3 kolejne numery. W roku ukazuje się 17 wydań.

Bezpłatny prezent w podziękowaniu za opłacenie pierwszej faktury

– książka „Słownik zamówień publicznych” (prezent od redakcji o wartości 149 zł, który Ty otrzymasz za darmo!).

W każdym momencie możesz zgłosić rezygnację z prenumeraty – bez podania przyczyny. Rezygnacja będzie uwzględniona wraz z końcem okresu rozliczeniowego.