Wytyczne, przykłady, wzory dokumentów i filmy instruktażowe

Otrzymaj darmowy numer »

Jeśli chcesz mieć pewność, że prawidłowo wykonujesz powykonawcze lub kontrolne pomiary w instalacjach elektrycznych,


Jeśli nie zawsze masz czas, by godzinami analizować dziesiątki stron dokumentacji technicznych, Polskich Norm...


Jeśli chętnie skorzystałbyś z pomocy innych specjalistów, by rozwiązać Twój konkretny problem...


...to chcielibyśmy Ci wysłać jeden egzemplarz naszego najnowszego numeru publikacji dla elektryków „Pomiary elektryczne w praktyce”

Czytelniku!

 • opisy wykonywania konkretnych pomiarów, schematów, rysunków instruktażowych,
 • komentarze do wybranych pomiarów ze wskazaniem przepisów i norm, na podstawie których powinno się je wykonywać,
 • uwypuklenia zagrożeń, pułapek, możliwych błędów i negatywnych konsekwencji (w myśl zasady „jak nie postępować”)
 • filmy instruktażowe.

Publikacja „Pomiary elektryczne w praktyce” doradza jak bezpiecznie i w zgodzie z normami przeprowadzać pomiary i przygotować bezbłędną dokumentację aby zapewnić sobie bezproblemowy odbiór inwestycji

Pewność, że postępujesz właściwie

Oszczędność czasu

Zapoznasz się ze wszystkim, co musisz wiedzieć, aby zgodnie z Normami wypełniać swoje obowiązki związane z pomiarami elektrycznymi. Koniec z ciągłym poszukiwaniem potrzebnych interpretacji!

Konkretne wskazówki ekspertów

Przekonaj się, że z tym magazynem:

 • krok po kroku przeprowadzisz powykonawcze lub kontrolne pomiary w instalacjach elektrycznych;
 • zapewnisz bezpieczeństwo eksploatacji instalacji elektrycznych;
 • podniesiesz bezpieczeństwo użytkowania instalacji elektrycznych poprzez prawidłowe badanie wyłączników różnicowoprądowych;
 • poprawnie określisz czasookres wykonywania sprawdzeń instalacji;
 • zoptymalizujesz zużycie energii elektrycznej w zakładzie przemysłowym oraz będziesz w stanie właściwie ocenić parametry energii elektrycznej;
 • dostaniesz praktyczne wskazówki, jak przeprowadzać wymagane prawem kontrolne pomiary w instalacjach elektrycznych;
 • dowiesz się, jak sprawdzać skuteczność ochrony przeciwporażeniowej i przeciwpożarowej.
Otrzymaj darmowy numer »

Pierwszy numer magazynu „Pomiary elektryczne w praktyce” otrzymasz za darmo!

Pierwszy numer magazynu „Pomiary elektryczne w praktyce” otrzymasz za darmo!Dopiero po przeczytaniu zdecydujesz, czy chcesz korzystać z dalszej prenumeraty. Jeżeli uznasz, że z jakiś względów publikacja nie jest dla Ciebie– wystarczy, że zrezygnujesz.


Masz na to 14 dni od dostarczenia pierwszego darmowego numeru. Nie musisz niczego odsyłać i za nic płacić. Zero dodatkowych formalności i darmowa wysyłka. To Ty decydujesz, czy wiedza przez nas przekazana jest dla Ciebie przydatna i czy chcesz z niej korzystać.

Z darmowym numerem otrzymasz:

„Instalacje elektryczne”, w którym

raz w tygodniu znajdziesz aktualne informacje z zakresu instalacji elektrycznych

strona internetowa pomiarywelektryce.pl, gdzie

znajdziesz aktualne wydanie publikacji, archiwum, a także filmy instruktażowe

którzy odpowiedzą na łamach publikacji na Twoje nawet najbardziej zawiłe pytania - wystarczy, że wyślesz e-mail na podany w publikacji adres e-mail

ELETTER

PORTAL

PYTANIA

Dodatkowo, jako prenumerator otrzymasz:

„Instalacje elektryczne we współczesnych domach jednorodzinnych” o wartości 69zł, z pierwszym płatnym numerem

7 – częściowy zestaw wkrętaków na który składają się wkrętaki płaskie i krzyżakowe izolowane PH. Po opłaceniu w terminie pierwszej faktury

„Ochrona odgromowa według nowych Polskich Norm” i „Instalacje elektryczne na budowie” o wartości 200zł, po opłaceniu w terminie drugiej faktury

Książkę

Pakiet dwóch książek

Prezent

Otrzymaj darmowy numer »

Chcesz otrzymać wszystkie prezenty?

To proste! wystarczy kliknąć:

Jakie są warunki otrzymania testowego egzemplarza?

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszenia.

Wiemy, że każdy zakup – również ten drobny – zawsze wiąże się z podejmowaniem ryzyka przez kupującego, który może mieć wątpliwości zwłaszcza wtedy, gdy kupuje coś w Internecie: nie może dotknąć towaru, sprawdzić wartości lub ocenić jego przydatności.

To ryzyko przenosimy na siebie, wysyłając testowy egzemplarz miesięcznika Tobie i wszystkim innym zainteresowanym. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł sam sprawdzić i surowo ocenić, czy – zgodnie z moją obietnicą – rzeczywiście ułatwi Ci pracę.

Oto dlaczego:

WARUNEK NR 1

WARUNEK NR 2

Jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden testowy egzemplarz publikacji. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.


Dlaczego na próbę? Czemu postanowiliśmy rozesłać na nasz koszt jeden testowy egzemplarz najnowszego numeru każdej osobie, która trafi na tę stronę?

Gwarancja satysfakcji

Pamiętaj, pierwsze materiały, które dostaniesz możesz zachować dla siebie niezależnie od finalnej decyzji, czy chcesz prenumerować publikację dalej, czy nie.


Nie płacisz za przesyłkę, my pokrywamy wszystkie koszty!

Pełna oferta:

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres.


W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 69,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 618,60 zł netto (668,09 zł brutto). W ciągu roku ukazuje się 12 numerów oraz 4 wydania specjalne.


Dodatkowo, z pierwszym płatnym numerem otrzymasz bezpłatnie książkę „Instalacje elektryczne we współczesnych domach jednorodzinnych”. Po opłaceniu w terminie pierwszej faktury, otrzymasz bezpłatnie 7 – częściowy zestaw wkrętaków. Po opłaceniu w terminie drugiej faktury, otrzymasz bezpłatnie pakiet książek „Ochrona odgromowa według nowych Polskich Norm” i „Instalacje elektryczne na budowie”. Całość o łącznej wartości ok. 380 zł brutto.


Po wysłaniu przesyłki z pierwszym numerem, w ciągu 3 dni roboczych zostanie wygenerowany i przesłany na Twój adres email login i hasło do www.pomiarywelektryce.pl


Gdybyś jednak z jakiś względów nie mógł kontynuować współpracy, pamiętaj żeby w ciągu 14 dni testu, zgłosić do nas rezygnację. Wówczas nie wyślemy kolejnego płatnego już numeru. Bezpłatny numer czasopisma, który otrzymałeś na próbę możesz zatrzymać bez względu na podjętą decyzję.


W okresie płatnej prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta a kolejna faktura nie będzie już wystawiona.


Gwarantujemy, że liczne praktyczne rozwiązania przydadzą się w Twojej codziennej pracy i przy ich pomocy unikniesz problemów związanych z wykonywaniem pomiarów.

Wypełnij teraz formularz obok i naciśnij przycisk „Zamawiam”, a w ciągu ok. 3-5 dni otrzymasz pocztą magazyn „Pomiary elektryczne w praktyce”.