UWAGA !

Rozdajemy bezpłatne numery! Skorzystaj już dziś!

NOWOŚĆ NA RYNKU WYDAWNICZYM

16-stronicowy magazyn, w którym znajdziesz najświeższe informacje o zmianach
w przepisach dotyczących transportu drogowego i przewozów na potrzeby własne!

Najnowsze wytyczne Inspekcji Transportu Drogowego,

plany rządu dotyczące transportu, gorące informacje o zmianach

w ustawach i rozporządzeniach.

Dowiedz się więcej »

Wyłącznie praktyczne, konkretne informacje, zero zbędnej prawniczej gadaniny. Dzięki temu będziesz zawsze przygotowany na kontrolę, zgodnie z najświeższymi wymogami Inspekcji Transportu Drogowego i Państwowej Inspekcji Pracy. Nic Cię nie zaskoczy!

Zostało jeszcze

egzemplarzy do rozdania

Ta oferta jest ważna tylko do

Jesteś właścicielem firmy transportowej? Kierownikiem działu transportu? Kadrową w firmie zatrudniającej kierowców? A może kierowcą?


Jeśli tak, w naszym magazynie znajdziesz porady przygotowane specjalnie po to, żeby ułatwić Ci pracę.

Omawiamy wszystkie najważniejsze tematy

ZMIANY W PRAWIE TRANSPORTOWYM

Przepisy dotyczące transportu, a co gorsza – także ich interpretacje stosowane przez służby kontrolne, zmieniają się z prędkością światła. Na szczęście nie musisz sam za tym nadążać. Mamy ekspertów, którzy cały czas trzymają rękę na pulsie i powiadomią Cię o planowanych zmianach, gdy tylko pojawią się pierwsze informacje na ten temat. Będziesz zawsze na bieżąco bez żadnego wysiłku.

CZAS PRACY KIEROWCÓW

Normy czasu jazdy kierowców to istne pole minowe. Kierowca musi nie tylko przestrzegać limitów określonych w przepisach, ale też wiedzieć, jak inspektorzy interpretują te przepisy. Nasi eksperci to wiedzą! Wystarczy znać kilkanaście dobrych trików, żeby poradzić sobie w 90% sytuacji - znajdziesz je w naszym magazynie.

DOKUMENTACJA

Dokumentacja związana z czasem pracy kierowców i transportowa może być gwoździem do trumny każdej firmy prowadzącej przewozy. Jeśli jest w niej pełno błędów, i kierowca, i jego pracodawca pogrążą się w ogromnych karach. Nasi eksperci podpowiadają, na co uważać, żeby nie podłożyć się inspektorowi, jak poprawić błędy w dokumentach i jak rozmawiać z inspektorem, żeby, gdy już zdarzy się błąd, zapłacić mniej.

SPRAWY KADROWE

Bądźmy szczerzy – sprawy kadrowe związane z kierowcami mogą zajmować mnóstwo czasu, ale można je też załatwić szybko i sprawnie, a potem mieć czas na inne rzeczy. Tylko trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w sprawach kadrowych kierowców i podzielą się z Tobą całą swoją wiedzą. Dzięki ich radom na pewno ogarniesz te obowiązki błyskawicznie.

To bezpieczna oferta, która nie kryje w sobie żadnych pułapek. Otrzymujesz zapoznawczy numer, wykorzystujesz zawarte w nim porady ekspertów i na spokojnie decydujesz, czy chcesz otrzymywać kolejne, już płatne numery. Masz na decyzję 14 dni. Zamówiony, zapoznawczy numer jest Twój, niezależnie od dalszych decyzji. Nie musisz nawet niczego odsyłać.

Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że magazyn pomaga Ci w codziennej pracy, nic nie musisz robić. Zadbamy, by kolejne płatne numery dotarły do Ciebie na czas. Jeśli nie - po prostu powiadomisz nas przez telefon, faks czy e-mail o rezygnacji z dalszej prenumeraty. Bez żadnych pytań, natychmiast ją anulujemy.

Dodatkowo otrzymasz monotematyczne numery specjalne. Znajdziesz w nim zbiór artykułów o zagadnieniu, które jest w danej chwili na ustach wszystkich osób w branży transportowej. Cena i objętość numeru specjalnego - identyczna jak zwykłego. Z prenumeraty będziesz mógł zrezygnować przed zakończeniem okresu rozliczeniowego. Prenumerata jest odnawiana automatycznie.

Możesz bezpłatnie testować nasz produkt przez 14 dni.

Jeśli chcesz zrezygnować z dalszej, już płatnej, prenumeraty poinformuj o tym w ciągu tych 14 dni nasze Centrum Obsługi Klienta - tel. 22 518 29 29, email: cok@wip.pl

Jeśli chcesz, aby nasz produkt był dalej do Ciebie przysyłany nie musisz nas o tym informować.

Oferta po zakończeniu bezpłatnego testu:

Cena każdego wydania w prenumeracie to 39,90 zł netto (41,90 zł brutto)

Koszty wysyłki jednego numeru zwykłego to 9,90 zł netto (10,40 zł brutto).

Faktura prenumeraty obejmuje 9 wydań (7 numerów zwykłych + 2 numery specjalne).

Wypełnij i wyślij formularz i pobierz e-book „Odpoczynki kierowców – jak je planować i rozliczać”, który otrzymasz w prezencie w podziękowaniu za złożone zmówienie.

Prezenty! Po opłaceniu I faktury otrzymasz książkę „Czas pracy kierowców”, a po opłacaniu II faktury płytę CD „Dokumentacja w transporcie od A do Z”.

Rekomendacje naszych Czytelników:

Półtora roku temu zdecydowałem się na prenumeratę czasopisma „Kierowca w firmie". Długo zastanawiałem się, czy jest sens wydawać pieniądze na czasopismo, przecież wszystko można znaleźć w Internecie. Jak się okazuje, nie wszystko, a branża transportowa jest bardzo dynamiczna pod kątem zmienności przepisów. Aby być na bieżąco, po prostu trzeba inwestować w wiedzę i informację, która jest najcenniejsza.

Super pomysłem okazała się możliwość zadawania pytań e-mailowo. Dlaczego? Ponieważ e-maila można napisać w każdej chwili, np. jadąc pociągiem lub autobusem, nie trzeba tracić czasu na połączenie się z ekspertem na dyżurze telefonicznym, który jest tylko w wyznaczonych dniach i godzinach. Dodatkowo na spokojnie można przeanalizować odpowiedź. Podsumowując – decyzja o prenumeracie czasopisma była bardzo dobrym postanowieniem i za drugim razem nie zwlekałbym z podjęciem tej decyzji.


Bogdan Laciuga, specjalista ds. ewidencji czasu pracy kierowców

Jestem kilkuletnim czytelnikiem magazynu ,,Kierowca w firmie” i jestem bardzo zadowolona. Każdego miesiąca ukazuje się coś nowego, co warto przeczytać. A możliwość bezpośredniego zadawania pytań ekspertom jest bardzo przydatna. Sama poświęciłam wiele czasu i trudu, aby znaleźć konkretne i prawidłowe rozwiązanie na temat rozliczania kierowców, wreszcie postanowiłam spróbować i bezpośrednio do eksperta zadać e-mailowo pytanie. Bardzo szybko dostałam na nie precyzyjną odpowiedź. Jak najbardziej polecam.


Barbara Siwko, specjalista ds. kadr i płac