Zmiany 2019:

Ewidencja przebiegu pojazdu 2019

Zamawiam BEZPŁATNIE
 • Już teraz do Twojej dyspozycji proste narzędzie, do prowadzenie ewidencji pojazdu!
 • Ten dokument wnikliwie obejrzy pracownik urzędu skarbowego podczas kontroli.
 • Pamiętaj! Nie stosuj w każdym przypadku tego samego dokumentu!

Pobierz BEZPŁATNIE testowy egzemplarz naszej publikacji „Koszty podatkowe w praktyce”, odbierz w prezencie:

Zamawiam BEZPŁATNIE
 • Informator „24 najważniejsze interpretacje z zakresu kosztów uzyskania przychodów z komentarzem ekspertów”.
 • CD „Samochód w firmie” – wzory dokumentów, aktywne formularze i kalkulatory,
 • e-book „Ewidencja przebiegu pojazdu 2019”,

Zostań z nami na dłużej i odbierz wartościowe książki!

 • bezpłatny dostęp do serwisu na stronie serwisu kosztypodatkowe.wip.pl – znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów, kalkulatory i druki, e-booki;
 • serwis e-mailowy – 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu rachunkowości oraz podatków;
 • bezpłatne konsultacje z ekspertami (e-mailowo), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie i opisać swój problem.
 • e-wydanie publikacji – bieżące i archiwalne numery w wersji elektronicznej.
 • "materiał na życzenie" - w każdej chwili możesz zamówić u naszych ekspertów opracowanie wybranego przez siebie zagadnienia z zakresu rachunkowości i podatków.

Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy numer bezpłatny czasopisma „Koszty podatkowe w praktyce” na 14-dniowy test. Nie muszę go odsyłać, niezależnie od decyzji o prenumeracie.


Warunki współpracy:

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 59,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 538,60 zł netto (581,69 zł brutto).

Gratisy

Wraz z numerem testowym otrzymujesz od nas w prezencie informator i CD. Jeśli zdecydujesz się na prenumeratę, dodatkowo otrzymasz wartościową książkę.


Rezygnacja lub zmiana warunków prenumeraty

Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty lub przejść na dłuższy okres prenumeraty z korzystnym rabatem skontaktuję się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl