Weterynaria - rewolucja w gospodarowaniu odpadami

w 2020 r. Uwaga na tegoroczne zmiany przepisów.

 • W jaki sposób zarejestrować się w systemie BDO i jaki jest ostateczny termin na dokonanie tej czynności zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 31 stycznia 2020 r?
 • Do jakiej daty trzeba bezwzględnie uzupełnić elektroniczną ewidencję gospodarowania odpadami?
 • W jaki sposób można zintegrować bazę BDO z firmowymi systemami komputerowymi w zakładzie leczniczym dla zwierząt?
 • W jaki sposób można pobrać potwierdzenia wystawienia kart przekazania odpadu i same karty?
 • Kto powinien liczyć się z tym, że zostanie skontrolowany w zakresie prowadzenia gospodarki odpadami?
 • Na jakie kary może narazić się wytwórca odpadów – w tym również odpadów weterynaryjnych – który nie wywiąże się z nowych obowiązków?

Magazyn „Serwis Lekarza Weterynarii”

łączy zagadnienia z zakresu medycyny weterynaryjnej oraz zarządzania praktyką weterynaryjną!

Przybliża problemy diagnostyki i terapii schorzeń,

z którymi lekarz weterynarii spotyka się w codziennej praktyce.

Pomaga naszym Czytelnikom odnaleźć się w gąszczu niejasnych zapisów prawnych i wskazuje, w jaki sposób mają postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami.tylko

49,90 złZasada działania naszej promocji jest prosta i przejrzysta – Ty decydujesz się na odbiór bezpłatnego egzemplarza, a my wysyłamy go na nasz koszt. To oznacza, że dostajesz „Serwis Lekarza Weterynarii” o wartości 49,90 zł netto zł, nie ponosząc żadnych opłat!


 • dostępem do serwisu www.serwisweterynaryjny.pl z pełną bazą tekstów prawnych i aktualizowanych na bieżąco przepisów prawnych,
 • oraz serwisem e-mailowym e-Praktyka Lekarza Weterynarii z informacjami o najważniejszych zmianach prawnych związanych z prowadzeniem praktyki weterynaryjnej.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE W PROWADZENIU

PRAKTYKI WETERYNARYJNEJWychodzimy z założenia, że lekarze weterynarii nie powinni kupować bez możliwości wcześniejszego zapoznania się z produktem, dlatego przygotowaliśmy dla naszych Czytelników darmowy numer magazynu "Serwis Lekarza Weterynarii" do testu wraz z dodatkami:Serwis www.serwisweterynaryjny.pl

Zamów teraz »

portal branżowy z pełną bazą tekstów prawnych i aktualizowanych na bieżąco przepisów prawnych, dzięki któremu uzyskasz dostęp do:

 • aktualnych zmian prawnych, interpretacji przepisów i porad
 • sprawdzonych form promocji gabinetu weterynaryjnego, a także poznasz
 • sposoby na zwiększenie konkurencyjności oferowanych usług,
 • efektywne metody zarządzania gabinetem weterynaryjnym
 • metody pozyskiwania funduszy na prowadzenie praktyki weterynaryjnej

Serwis emailowy e-Praktyka Lekarza Weterynarii

serwis z informacjami o najważniejszych zmianach prawnych związanych z prowadzeniem praktyki weterynaryjnej, dzięki któremu żadna zmiana prawna Ci nie umknie

Wraz z prenumeratą naszego czasopisma otrzymujesz pakiet atrakcyjnych usług GRATIS, z którymi będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz w swojej pracy:

E-letter „Serwis Lekarza Weterynarii”

raz na 2 tygodnie otrzymasz na swoją skrzynkę e-mailową najnowsze informacje z zakresu prawa weterynaryjnego.

Możliwość

zadawania pytań

ekspert odpowie na każde Twoje pytanie związane z tematyką prawa weterynaryjnego, które wyślesz na adres weterynaria@wip.pl.

E-letter „Serwis Lekarza Weterynarii”

raz na 2 tygodnie otrzymasz na swoją skrzynkę e-mailową najnowsze informacje z zakresu prawa weterynaryjnego.

Dostęp do strony eweterynaria.pl

gdzie znajdziesz wersję online wydania „Serwisu Lekarza Weterynarii”

Możliwość

zadawania pytań

ekspert odpowie na każde Twoje pytanie związane z tematyką prawa weterynaryjnego, które wyślesz na adres weterynaria@wip.pl.Jeżeli z jakichś względów porady zamieszczone w miesięczniku nie spełnią Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z darmowym egzemplarzem „Serwisu Lekarza weterynarii” poinformuj nas o rezygnacji z otrzymywania kolejnych, płatnych wydań publikacji. Niezależnie od Twojej decyzji, nie musisz odsyłać zamówionego numeru.Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy.

Magazyn powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych – cena jednego numeru wynosi 49,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto.

Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 358,80 zł netto (387,50 zł brutto)
GWARANTOWANE PREZENTY
 • W podziękowaniu za założenie zamówienia, otrzymasz w prezencie specjalne wydanie "Marketing w weterynarii"
 • Po opłaceniu w terminie pierwszej faktury prenumeraty otrzymasz prezent - praktyczny pendrive z gotowymi wzorami druków i dokumentów z zakresu spraw pracowniczych, ochrony danych osobowych oraz gospodarowania odpadami