Organizacja pracy w czasie epidemii! Czytaj artykuły on-line!

Pierwszy numer za darmo!

Poznaj szczegóły promocji

Gospodarowanie odpadami” to magazyn dla firm i instytucji, które na co dzień borykają się z problemami dotyczącymi zagospodarowania odpadów. Zawiera wiele porad przydatnych na każdym etapie postępowania z odpadami komunalnymi począwszy od odbioru, poprzez transport i składowanie, aż po ich utylizację.

Dostęp do e-wydań i dodatkowe materiały online na www.gospodarowanieodpadami.wip.pl
Czytaj bez wychodzenia z domu!

  • Wypełniając poniższy formularz, otrzymasz zapoznawczy egzemplarz najnowszego numeru miesięcznika „Gospodarowanie odpadami. Odbiór – Transport – Składowanie – Utylizacja” oraz dostęp do strony gospodarowanieodpadami.wip.pl, na której znajdują się archiwalne artykuły i przydatne wzory dokumentów.

Pierwszy numer miesięcznika „Gospodarowanie odpadami. Odbiór – Transport – Składowanie – Utylizacja” otrzymujesz całkowicie za darmo! Przesyłka oczywiście również jest bezpłatna!

Wypełnij teraz formularz

i naciśnij przycisk „Zamawiam”,

Warunki współpracy:

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 69,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 618,60 zł netto (668,09 zł brutto).


Elementy oferty:

  • bezpłatny egzemplarz najnowszego wydania czasopisma „Gospodarowanie odpadami”
  • serwis e-mailowy - raz w tygodniu, bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail informacje o najnowszych zmianach w prawie oraz najnowsze porady z ochrony środowiska
  • możliwość zadawania pytań naszym ekspertom (przez e-mail) i co najważniejsze, odpowiedzi udzielamy e-mailem, a najciekawsze pytania publikujemy na łamach czasopisma (oczywiście bez podawania żadnych danych kontaktowych osoby/firmy, która je zadała).
  • dostęp do strony https://gospodarowanieodpadami.wip.pl/ z e-wydaniami i dodatkowymi materiałami online.

Wiem, że jeśli po otrzymaniu zapoznawczego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych – płatnych – numerów publikacji, to muszę poinformować o tym WIP w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Później mogę przerwać prenumeratę z końcem okresu rozliczeniowego – wystarczy wysłać rezygnację e-mailem (na adres cok@wip.pl) lub zadzwonić pod nr 22 518 29 29.