Magazyn Nowa Geodezja w praktyce

To wyłącznie praktyczne informacje z branży

W publikacji znajdziesz porady osób zajmujących się na co dzień zagadnieniami z zakresu geodezji i kartografii. Prezentujemy stanowiska organów państwowych na temat planowanych zmian, podpowiadamy jak interpretować i zastosować w pracy nowe przepisy, a każdy, kto chce uzyskać uprawnienia zawodowe bądź po prostu odświeżyć swoją wiedzę, znajdzie cykl omawiający szczegółowo najtrudniejsze pytania z egzaminów.

Przekonaj się sam »

Pobierz bezpłatny egzemplarz „Nowej Geodezji w praktyce” i odbierz w prezencie poradnik „Zmiany w prawie budowlanym” – wszystkie wytyczne w pigułce

W publikacji „Nowa geodezja w praktyce” autorzy nie omawiają tylko typowo teoretycznych zmian prawnych, ale idą krok dalej i opisują dane zagadnienia na przykładach, popierają orzecznictwem, tłumaczą jak nowy przepis będzie można zastosować w praktyce.


Ile razy ktoś z boku ocenił zawód geodety słowami „biega sobie z tymi swoimi sprzętami i udaje, że coś robi”? Tylko osoby z branży są w stanie rzeczywiście ocenić, ile pracy trzeba włożyć, aby poprawnie wykonać zlecenie, ile papierkowej pracy czeka geodetę poza pomiarami w terenie oraz ile nerwów straci w kontakcie z urzędami. Dlatego publikacja została stworzona w taki sposób, aby szybko i zwięźle dostarczyć potrzebnych rozwiązań, bez niepotrzebnego wydłużania i cytowania treści ustaw.

ZAMÓW BEZPŁATNY EGZEMPLARZ I PRZEKONAJ SIĘ SAM »

Nie boimy się poruszać zagadnień, z którymi geodeci mają problemy. Znajdziesz tematy związanie nie tylko ze zmianami w ustawach, ale również z:

ZAMÓW BEZPŁATNY EGZEMPLARZ I PRZEKONAJ SIĘ SAM »
  • Trudnym kontaktem z urzędami, wojskiem, PKP oraz innymi jednostkami publicznymi
  • Wymagającym klientem, który chciałby mieć usługę praktycznie za darmo
  • Prowadzeniem własnej działalności
  • Zarzutami skierowanymi w kierunku geodety

Podpowiemy jak się bronić w trudnych sytuacjach oraz jak najlepiej załatwić sprawę urzędową – to wszystko znajdziesz w publikacji „Nowa Geodezja w praktyce”

CO JESZCZE ZYSKASZ OPRÓCZ SAMEJ PUBLIKACJI PAPIEROWEJ?


Sam jeden egzemplarz to nie wszystko – jako że dbamy o maksymalną jakość naszych usług, w ramach zamówienia otrzymasz jeszcze:

  • Wersję elektroniczną publikacji – zawsze w dniu nadania wersji papierowej, wyślemy prosto na Twój adres e-mail wersję w formacie PDF. Dzięki temu będziesz miał dostęp do publikacji dużo wcześniej!
  • Dostęp do strony produktowej – a wraz z nią wzory do pobrania, e-booki oraz bazę wiedzy
  • E-letter o zmianach – nie będziemy spamować! Raz na dwa tygodnie poinformujemy Cię o zmianach
  • Konsultacje z ekspertem – zawsze możesz napisać e-maila na adres redakcji, a my przekierujemy Twoje pytanie do odpowiedniego eksperta

Oferta


W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 3 numery zwykłe i 1 specjalny – cena jednego numeru wynosi 39,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 29,70 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 189,30 zł netto (204,44 zł brutto).