Serwis Nowa Geodezja w praktyce

Wyłącznie praktyczne informacje z branży

W serwisie znajdziesz porady osób zajmujących się na co dzień zagadnieniami z zakresu geodezji i kartografii. Prezentujemy stanowiska organów państwowych na temat planowanych zmian, podpowiadamy jak interpretować i zastosować w pracy nowe przepisy, a także śledzimy nowinki techniczne.

Z nami przepisy

są po Twojej stronie!

Przekonaj się sam »

Zamów bezpłatny, 14-dniowy dostęp do serwisu

„Nowa Geodezja w praktyce” i odbierz w prezencie poradnik „Geodeta – prawa i obowiązki” – wszystkie wytyczne w pigułce

W serwisie „Nowa geodezja w praktyce” autorzy nie omawiają tylko typowo teoretycznych zmian prawnych, ale idą krok dalej i opisują dane zagadnienia na przykładach, popierają orzecznictwem, tłumaczą jak nowy przepis będzie można zastosować w praktyce.


Ile razy ktoś z boku ocenił zawód geodety słowami „biega sobie z tymi swoimi sprzętami i udaje, że coś robi”? Tylko osoby z branży są w stanie rzeczywiście ocenić, ile pracy trzeba włożyć, aby poprawnie wykonać zlecenie, ile papierkowej pracy czeka geodetę poza pomiarami w terenie oraz ile nerwów straci w kontakcie z urzędami. Dlatego serwis został stworzony w taki sposób, aby szybko i zwięźle dostarczyć potrzebnych rozwiązań, bez niepotrzebnego wydłużania i cytowania treści ustaw.

ZAMÓW BEZPŁATNY DOSTĘP I PRZEKONAJ SIĘ SAM »

Nie boimy się poruszać zagadnień, z którymi geodeci mają problemy. Znajdziesz tematy związanie nie tylko ze zmianami w ustawach, ale również z:

ZAMÓW BEZPŁATNY DOSTĘP I PRZEKONAJ SIĘ SAM »
  • Trudnym kontaktem z urzędami, wojskiem, PKP oraz innymi jednostkami publicznymi
  • Wymagającym klientem, który chciałby mieć usługę praktycznie za darmo
  • Prowadzeniem własnej działalności
  • Zarzutami skierowanymi w kierunku geodety

Podpowiemy jak się bronić w trudnych sytuacjach oraz jak najlepiej załatwić sprawę urzędową – to wszystko znajdziesz w serwisie „Nowa Geodezja w praktyce”

CO JESZCZE ZYSKASZ OPRÓCZ DOSTĘPU DO SERWISU?


Sam portal to nie wszystko – chcemy, abyś uzyskał jak najbardziej kompleksowy pakiet usług, dlatego w ramach zamówienia otrzymasz jeszcze:

  • e-letter o zmianach – nie będziemy spamować! O zmianach poinformujemy Cię na dwa tygodnie
  • konsultacje z ekspertem – możesz napisać e-maila na adres redakcji geodezja@wip.pl, a my przekierujemy Twoje pytanie do odpowiedniego eksperta
  • na początek dobrej współpracy broszurę „Geodeta – prawa i obowiązki”
  • jeśli przedłużysz dostęp, otrzymasz kolejne prezenty – broszurę o nowelizacja ustawy Prawo budowlane pt. „Budownictwo – zmiany 2020” oraz podręczny brelok z płaszczem przeciwdeszczowym, aby zła pogoda nie zaskoczyła Cię podczas pracy w terenie

Oferta


W ciągu 48 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia wysyłamy e-mailem login i hasło do serwisu. Od momentu otrzymania loginu i hasła masz 14 dni na zapoznanie się z serwisem i podjęcie decyzji o dalszej współpracy. Jeżeli zdecydujesz się na przedłużenie dostępu nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego dostęp zostanie przedłużony automatycznie. W takim przypadku będzie wystawiona faktura, która obejmuje półroczny dostęp do serwisu w cenie 399 zł netto (490,77 zł brutto). Jeżeli nie zdecydujesz się na kontynuowanie współpracy po okresie testowym, prosimy o taką informację do Centrum Obsługi Klienta – możesz to zrobić za pomocą formularza na stronie formularze.wip.pl, wysyłając e-maila na adres geodezja@wip.pl lub dzwoniąc pod numer 22 518 29 29.