UWAGA !

Rozdajemy bezpłatne numery + CD Gratis! Skorzystaj już dziś!

OD 4 LAT NA RYNKU WYDAWNICZYM

„Zarządzający transportem”


12-stronicowy magazyn w którym znajdziesz :

najnowsze wytyczne, zgodnie z którymi nie będziesz się już obawiał utraty DOBREJ REPUTACJI oraz kontroli ITD i zabezpieczysz się przed karami.

Dowiedz się więcej, jakie zmiany obowiązują od 15 grudnia 2016 r. »

Do wysyłamy TESTOWE egzemplarze naszego magazynu.

Dobra reputacja decyduje o Twoim przetrwaniu w branży transportowej!

Posiadanie dobrej reputacji jest jednym z kluczowych warunków umożliwiających wykonywanie zawodu przewoźnika lub zarządzającego transportem. Jeśli ją stracisz, zapłacisz najwyższą cenę z możliwych – Twoja licencja na prowadzenie działalności zostanie cofnięta na minimum rok albo – w skrajnych przypadkach – nawet na 10 lat.


Mówiąc wprost – to oznacza, że pożegnasz się ze swoją firmą na zawsze. Po prostu „wypadniesz z obiegu” i stracisz udziały w szczelnie wypełnionym konkurencją rynku. Ten nie znosi próżni, więc Twoje miejsce szybko zajmą inni. Znowelizowane przepisy o dobrej reputacji zawierają nową listę przestępstw, za których popełnienie zostaniesz pozbawiony dobrej reputacji. Po wydaniu prawomocnego wyroku będziesz miał jeszcze do czynienia z organem oceniającym jej zachowanie, co oznacza dla Ciebie szansę na uniknięcie najgorszego – zawieszenia działalności Twojej firmy.

  • Czy wiesz, jakie czynniki przemówią na Twoją korzyść?
  • Czy poznałeś już znowelizowane przepisy o dobrej reputacji i jesteś pewny, że nie grozi Tobie utrata licencji na prowadzenie transportu?

Spokojnie! Przeczytasz o nich w najnowszym numerze czasopisma

Zarządzający transportem”, w którym przybliżamy wszystkie ostatnie zmiany wprowadzone w ustawie o transporcie drogowym.

Nie musisz nam wierzyć na słowo

Zamów swój darmowy egzemplarz i przekonaj się o tym sam!

Zarządzasz transportem w firmie i obawiasz się kar?

Zapewnij sobie profesjonalną pomoc!

W każdym numerze magazynu „Zarządzający transportem” znajdziesz najnowsze informacje i sprawdzone porady ekspertów:

  • Gorące tematy – to, co w danej chwili jest aktualne i wzbudza najwięcej emocji.
  • Dobra reputacja – co Cię czeka po 15 grudnia 2016 r., jak będzie wyglądało postępowanie, w wyniku którego przewoźnik albo zarządzający transportem mogą utracić dobrą reputację. A co za tym idzie – uprawnienia do wykonywania zawodu. I co można będzie zrobić, żeby je odzyskać.
  • Najnowsze orzeczenia sądów w sprawach związanych z transportem – poznaj je, a będziesz wiedział, jakie decyzje ITD są odrzucane przez sądy.
  • Zarządzanie flotą i kierowcami – szybko, sprawnie i ekonomicznie, właśnie tak będziesz zarządzał.
  • Dokumentacja – Twoja dokumentacja będzie bezbłędna – żadnych braków, żadnych korekt, żadnych poprawek,
  • Prawa i obowiązki zarządzającego transportem – poznasz je od praktycznej strony, będziesz wiedział, jak konkretnie masz postępować.
  • Rozwiązania problemów Czytelników – to szczególnie lubiany dział, gdzie eksperci wskazują rozwiązania problemów nadesłanych przez Czytelników.

Zamów na próbę na 14 dni i dobierz PREZENT »

Magazyn będzie Twoim doradcą i przewodnikiem w organizacji transportu według nowych wytycznych. Na jego łamach najlepsi specjaliści z dziedziny prawa i transportu wyjaśnią Ci przystępnym językiem wszystkie pojawiające się wątpliwości. Co więcej, wskażą najkorzystniejszy dla Ciebie sposób postępowania! A oprócz tego dziesiątki porad doskonałych prawników, które ułatwiają stosowanie w praktyce nowych przepisów ustawy transportowej i ustawy o czasie pracy kierowców.

Czy są jakieś warunki skorzystania z darmowego egzemplarza?

Tak, są trzy warunki:

1

WARUNEK NR 1:

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej podanej poniżej.

2

WARUNEK NR 2:

Jedna osoba może zamówić wyłącznie jeden testowy egzemplarz poradnika. Uwaga: od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.

3

WARUNEK NR 3:

Do rozdania mamy tylko 100 aktualnych numerów, a to oznacza, że publikacji wystarczy tylko dla części Czytelników naszych serwisów e-mailowych. Nie zwlekaj, po prostu podaj adres, na który możemy przesłać Twój próbny egzemplarz.

Aby ułatwić Ci decyzję, zespół redakcyjny…

...namówił wydawnictwo, by wzorem prasy popularnej dołączyć wartościowy prezent: płytę CD „Wzory dokumentów dla firm wykonujących przewozy drogowe”.

Odbierz prezent – płytę CD »

Oto, co dodatkowo otrzymasz bezpłatnie, dołączając do grona Czytelników poradnika

Transport News serwis e-mailowy zawierający informacje o zmianach w prawie ważnych dla osób zarządzających transportem.

Dostęp do serwisu online zarzadzajacytransportem.wip.pl,

która umożliwi Ci korzystanie z bazy artykułów, wzorów dokumentów, e-booków i poprzednich wydań aktualizacji poradnika

Dyżur telefoniczny eksperta

raz w tygodniu – możliwość skonsultowania indywidualnych problemowych kwestii z ekspertem bez dodatkowych opłat

Wypełnij formularz i kliknij Zamów:

Z pierwszym płatnym numerem otrzymasz zawieszkę „Normy czasu jazdy kierowcy”,

a po opłaceniu I faktury książkę „Manipulacje w tachografie cyfrowym. Wykrywanie, koszty, kary”.

Czytelnicy o nas:

Jestem czytelnikiem magazynów: „Zarządzający Transportem” oraz „Kierowca w Firmie” które od ponad 2 lat prenumeruję. Zawarte w nich zagadnienia są bardzo pomocne przy prowadzeniu przewozów w przedsiębiorstwie jako Zarządzający Transportem. Z uwagi na fakt, że jest to firma komunalna zajmująca się odbiorem oraz transportem różnych odpadów sugerował bym, aby ta tematyka była omawiana w nieco szerszym zakresie, zwłaszcza w kontekście uregulowań prawnych i ich nowelizacji ( dotyczy stosowania urządzeń samoczynnie rejestrujących poszczególne aktywności kierowców, wykonywania usług pojazdami specjalnymi itp.). Inne zagadnienia omawiane w przedmiotowych publikacjach oceniam jako bardzo dobre i wyczerpujące.


Dariusz Mazur

Kierownik Działu Transportu i Logistyki

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 3 numery zwykłych i 1 numer specjalny – cena jednego numeru wynosi 42,99 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty – 32,08 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 201,66 zł netto (217,80 zł brutto).