UWAGA !

Rozdajemy bezpłatne numery + CD Gratis! Skorzystaj już dziś!

OD 4 LAT NA RYNKU WYDAWNICZYM

„Zarządzający transportem”


12-stronicowy magazyn w którym znajdziesz :

najnowsze wytyczne, zgodnie z którymi nie będziesz się już obawiał utraty DOBREJ REPUTACJI oraz kontroli ITD i zabezpieczysz się przed karami.

Dowiedz się więcej, jakie zmiany obowiązują od 15 grudnia 2016 r. »

Do wysyłamy TESTOWE egzemplarze naszego magazynu.

Dobra reputacja decyduje o Twoim przetrwaniu w branży transportowej!

Posiadanie dobrej reputacji jest jednym z kluczowych warunków umożliwiających wykonywanie zawodu przewoźnika lub zarządzającego transportem. Jeśli ją stracisz, zapłacisz najwyższą cenę z możliwych – Twoja licencja na prowadzenie działalności zostanie cofnięta na minimum rok albo – w skrajnych przypadkach – nawet na 10 lat.


Mówiąc wprost – to oznacza, że pożegnasz się ze swoją firmą na zawsze. Po prostu „wypadniesz z obiegu” i stracisz udziały w szczelnie wypełnionym konkurencją rynku. Ten nie znosi próżni, więc Twoje miejsce szybko zajmą inni. Znowelizowane przepisy o dobrej reputacji zawierają nową listę przestępstw, za których popełnienie zostaniesz pozbawiony dobrej reputacji. Po wydaniu prawomocnego wyroku będziesz miał jeszcze do czynienia z organem oceniającym jej zachowanie, co oznacza dla Ciebie szansę na uniknięcie najgorszego – zawieszenia działalności Twojej firmy.

  • Czy wiesz, jakie czynniki przemówią na Twoją korzyść?
  • Czy poznałeś już znowelizowane przepisy o dobrej reputacji i jesteś pewny, że nie grozi Tobie utrata licencji na prowadzenie transportu?

Spokojnie! Przeczytasz o nich w najnowszym numerze czasopisma

Zarządzający transportem”, w którym przybliżamy wszystkie ostatnie zmiany wprowadzone w ustawie o transporcie drogowym.

Nie musisz nam wierzyć na słowo

Zamów swój darmowy egzemplarz i przekonaj się o tym sam!

Zarządzasz transportem w firmie i obawiasz się kar?

Zapewnij sobie profesjonalną pomoc!

W każdym numerze magazynu „Zarządzający transportem” znajdziesz najnowsze informacje i sprawdzone porady ekspertów:

  • Gorące tematy – to, co w danej chwili jest aktualne i wzbudza najwięcej emocji.
  • Dobra reputacja – co Cię czeka po 15 grudnia 2016 r., jak będzie wyglądało postępowanie, w wyniku którego przewoźnik albo zarządzający transportem mogą utracić dobrą reputację. A co za tym idzie – uprawnienia do wykonywania zawodu. I co można będzie zrobić, żeby je odzyskać.
  • Najnowsze orzeczenia sądów w sprawach związanych z transportem – poznaj je, a będziesz wiedział, jakie decyzje ITD są odrzucane przez sądy.
  • Zarządzanie flotą i kierowcami – szybko, sprawnie i ekonomicznie, właśnie tak będziesz zarządzał.
  • Dokumentacja – Twoja dokumentacja będzie bezbłędna – żadnych braków, żadnych korekt, żadnych poprawek,
  • Prawa i obowiązki zarządzającego transportem – poznasz je od praktycznej strony, będziesz wiedział, jak konkretnie masz postępować.
  • Rozwiązania problemów Czytelników – to szczególnie lubiany dział, gdzie eksperci wskazują rozwiązania problemów nadesłanych przez Czytelników.

Zamów na próbę na 14 dni i dobierz PREZENT »

Magazyn będzie Twoim doradcą i przewodnikiem w organizacji transportu według nowych wytycznych. Na jego łamach najlepsi specjaliści z dziedziny prawa i transportu wyjaśnią Ci przystępnym językiem wszystkie pojawiające się wątpliwości. Co więcej, wskażą najkorzystniejszy dla Ciebie sposób postępowania! A oprócz tego dziesiątki porad doskonałych prawników, które ułatwiają stosowanie w praktyce nowych przepisów ustawy transportowej i ustawy o czasie pracy kierowców.

Czy są jakieś warunki skorzystania z darmowego egzemplarza?

Tak, są trzy warunki:

1

WARUNEK NR 1:

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej podanej poniżej.

2

WARUNEK NR 2:

Jedna osoba może zamówić wyłącznie jeden testowy egzemplarz poradnika. Uwaga: od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.

3

WARUNEK NR 3:

Do rozdania mamy tylko 100 aktualnych numerów, a to oznacza, że publikacji wystarczy tylko dla części Czytelników naszych serwisów e-mailowych. Nie zwlekaj, po prostu podaj adres, na który możemy przesłać Twój próbny egzemplarz.

Aby ułatwić Ci decyzję, zespół redakcyjny…

...namówił wydawnictwo, by wzorem prasy popularnej dołączyć wartościowy prezent: płytę CD „Wzory dokumentów dla firm wykonujących przewozy drogowe”.

Odbierz prezent – płytę CD »

Oto, co dodatkowo otrzymasz bezpłatnie, dołączając do grona Czytelników poradnika

Transport News serwis e-mailowy zawierający informacje o zmianach w prawie ważnych dla osób zarządzających transportem.

Dostęp do serwisu online zarzadzajacytransportem.wip.pl,

która umożliwi Ci korzystanie z bazy artykułów, wzorów dokumentów, e-booków i poprzednich wydań aktualizacji poradnika

Dyżur telefoniczny eksperta

raz w tygodniu – możliwość skonsultowania indywidualnych problemowych kwestii z ekspertem bez dodatkowych opłat

Zamów aktualny numer BEZPŁATNIE, na próbę i zdecyduj, co dalej!

W podziękowaniu za zamówienie magazynu dostaniesz GRATIS:

Płytę CD „Wzory dokumentów dla firm wykonujących przewozy drogowe

Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy testowy numer magazynu „Zarządzający Transportem” wraz z Prezentem płytą CD. Wiem, że koszt pakowania i wysyłki testowego egzemplarza i prezentu poniesie wydawnictwo.


Wiem, że jeśli po otrzymaniu testowego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych - płatnych - numerów magazynu, muszę poinformować o tym wydawnictwo w ciągu 14 dni od jego otrzymania.


Rozumiem, że jeśli będę chciał otrzymywać kolejne, płatne już numery magazynu, to nie muszę nigdzie tego zgłaszać –prenumerata będzie automatycznie przedłużona na kolejne okresy rozliczeniowe.


Cena jednego egzemplarza w prenumeracie wynosi 39,90 zł netto (41,90 zł brutto). Faktura będzie obejmowała 4 wydania magazynu (3 kolejne numery regularne i 1 numer specjalny) wraz z łącznymi kosztami pakowania i wysyłki w wysokości 29,70 zł netto (31,19 zł brutto).

Wypełnij formularz i kliknij Zamów:

Z pierwszym płatnym numerem otrzymasz zawieszkę „Normy czasu jazdy kierowcy”,

a po opłaceniu I faktury książkę „Manipulacje w tachografie cyfrowym. Wykrywanie, koszty, kary”.

Z prenumeraty można zrezygnować wraz z końcem okresu rozliczeniowego - wystarczy wysłać rezygnację e-mailem (na adres cok@wip.pl) lub faksem (pod nr: 22 617 60 10) lub pocztą (pod adresem: ul. Paderewskiego 167, 05-070 Sulejówek) albo zadzwonić pod nr: 22 518 29 29.

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk „Zamawiam”, a w ciągu ok. 7 dni otrzymasz pocztą magazyn „Zarządzający transportem” z Prezentem płytą CD.

Czytelnicy o nas:

Jestem czytelnikiem magazynów: „Zarządzający Transportem” oraz „Kierowca w Firmie” które od ponad 2 lat prenumeruję. Zawarte w nich zagadnienia są bardzo pomocne przy prowadzeniu przewozów w przedsiębiorstwie jako Zarządzający Transportem. Z uwagi na fakt, że jest to firma komunalna zajmująca się odbiorem oraz transportem różnych odpadów sugerował bym, aby ta tematyka była omawiana w nieco szerszym zakresie, zwłaszcza w kontekście uregulowań prawnych i ich nowelizacji ( dotyczy stosowania urządzeń samoczynnie rejestrujących poszczególne aktywności kierowców, wykonywania usług pojazdami specjalnymi itp.). Inne zagadnienia omawiane w przedmiotowych publikacjach oceniam jako bardzo dobre i wyczerpujące.


Dariusz Mazur

Kierownik Działu Transportu i Logistyki