Nowe rozporządzenia MEN dotyczące organizacji pracy szkół i placówek oświatowych budzą coraz więcej wątpliwości. Obawy o funkcjonowanie jednostek oświatowych mają nie tylko dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy ale także rodzice. Z nowych przepisów wynika bowiem, że o większości spraw związanych z pracą placówki w czasie epidemii będzie decydował dyrektor. Nie zostaje jednak sam w tym procesie decyzyjnym.

Sprawdź, z kim i w jakim zakresie musisz współpracować, by zminimalizować ryzyko zakażenia covid-19 w Twojej placówce i spełnić wymagania stawiane przez nowe przepisy MEN.COVID-19. POTRZEBNE WZORY DOKUMENTÓW od 26.10.2020

CZYTAJ W BEZPŁATNYM WYDANIU CZASOPISMA.

ZAMAWIAM ZA DARMO >>


Odbierz bezpłatny dostęp do najnowszego numeru publikacji "Kadry i Płace w oświacie" w wersji on-line i papierowej.

Odbierz bezpłatny dostęp do podcastów, wzorów dokumentów i artykułów na kadrydlaoswiaty.wip.pl.

SZYBKI I WYGODNY DOSTĘP DO FACHOWEJ WIEDZY - KORZYSTAJ Z WYDAŃ ON-LINE.

Pakiet powitalny Poradnika "Kadry i Płace w oświacie"

1 najnowszy numer publikacji "Kadry i Płace"

Płyta cd ze wzorami dokumentów

Podcasty - czyli ok 3 minutowe nagrania do odsłuchania

Dostęp do pełnej treści artykułów on-line, zaproszenia na webinary oświatowe

0 zł za dostawę i za testową publikację!


Masz 14 dni na zapoznanie się z bezpłatnym numerem i podjęcie decyzji. Jeśli publikacja spełni Twoje oczekiwania, automatycznie otrzymasz kolejne numery po 14 dniach.


W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta i przekaż nam jeśli rezygnujesz z prenumeraty, Podziękujemy Ci za poświęconą uwagę i potwierdzimy, że nie zostaniesz prenumeratorem publikacji.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować.

Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. Faktura obejmuje 6 numerów cyklicznych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 49,60 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,64 zł netto. Numery wysyłane są do Twojej placówki co 3-4 tygodnie.

Koszt prenumeraty 4 numerów "Kadry i Płace" po 14 dniowym okresie bezpłatnym wynosi 228,10 zł netto (246,35 zł brutto) z kosztami przesyłki.


Pamiętaj, zawsze i w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania kolejnych numerów.

Wypełnij formularz, a za kilka minut otrzymasz mail z dostępem do podcastów, artykułów i wzorów dokumentów na kadrydlaoswiaty.wip.pl.


Dla nowych Prenumeratorów gwarantowany prezent! Broszura informacyjna "Przeciwdziałanie agresji w szkole" oraz 100 najważniejszych wzorów dokumentów dla szkół i przedszkoli.