Testuj 14 dni bezpłatnie
Do testuj bezpłatnie nasz magazyn.

Stan epidemii! Nowe przepisy, sprawdź co się zmienia?

Koronawirus: procedury postępowania
w przypadku podejrzenia zakażenia


Bezpłatny ebook do pobrania

Pobierz bezpłatnie

            chcę otrzymać testowy egzemplarz najnowszego numeru „Zarządzanie Placówką Medyczną”. Od momentu otrzymania testowego egzemplarza mam aż 14 dni na zapoznanie się z nim i podjęcie decyzji, czy chcę otrzymywać kolejne, płatne numery.

TAK,

               że koszt pakowania i wysyłki testowego egzemplarza "Zarządzanie Placówką Medyczną" poniesie wydawnictwo.

Wiem,

                                         że jeśli będę chciał otrzymywać kolejne, płatne już numery magazynu to nie muszę nigdzie tego zgłaszać - zostaną przesłane automatycznie.

Rozumiem,

Warunki prenumeraty wydań papierowych

Jeśli zdecydujesz się na otrzymywanie kolejnych wydań, otrzymasz fakturę VAT, obejmującą półroczną prenumeratę wydań papierowych „Zarządzanie Placówką Medyczną”. Cena prenumeraty półrocznej wynosi 319,20 zł netto (344,74 zł brutto). Przedłużenie prenumeraty na kolejny okres nie wymaga odrębnego zamówienia i następuje automatycznie. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 458,60 zł netto (495,29 zł brutto)

Z prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta, a kolejna faktura nie będzie już wystawiona.

Sprawdź, co otrzymujesz dodatkowo jako prenumerator:

Serwis

e-mailowy

Konferencje regionalne

Pytanie do eksperta

dwa razy w tygodniu otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu prawa medycznego i zarządzania placówką medyczną;

Bezpłatny udział w konferencjach regionalnych i ogólnopolskich w ramach „Forum Menedżerów Służby Zdrowia", szczegóły na www.zpm.wip.pl w Akademia Menedżera;

(e-mailowo na adres zpm@wip.pl), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie redakcji emailem. Odpowiedzi udzielamy po konsultacji z ekspertem na łamach magazynu i wysyłamy na adres e-mail.

Zamów teraz

WYJĄTKOWY PREZENT!

Po opłaceniu pierwszej faktury za prenumeratę w terminie otrzymasz PREZENT:


WYJĄTKOWY PREZENT!

  • "Nowe zasady kontroli NFZ. Praktyczny przewodnik po zmianach" z wzorami dokumentów na płycie CD
  • Plakat "Nowy schemat kontroli NFZ po 1 czerwca 2019"

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk "Zamawiam"

Czytelnicy o nas


PIOTR MIADZIOŁKO, dyrektor SPZOZ w Gostyniu, wiceprezes Wielkopolskiego Związku Szpitali Powiatowych, wiceprzewodniczący Rady Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych, członek Rady Naczelnej Polskiej Federacji Szpitali:


Kiedy mówimy, że nasza wiedza jest wystarczająca, nawet nie przychodzi nam na myśl, jak bardzo się mylimy. Musimy wiedzieć, że człowiek uczy się całe życie. Gdy po raz pierwszy przeczytałem „Zarządzanie Placówką Medyczną”, napotkałem w nim wiele cennych wskazówek, które niejednokrotnie wykorzystałem podczas swojej pracy, które okazały się bardzo przydatne i pomocne. Z ogromną chęcią czytam każde wydanie magazynu. Znajduję z nim wiele aktualności z rynku usług medycznych, porad prawnych, interpretacji przepisów, rozporządzeń, zarządzeń, wskazówek i rad osób z branży, które rozwiązywały już wiele istotnych problemów w różny sposób. Wszystkim menedżerom podmiotów leczniczych szczerze polecam czasopismo „Zarządzanie Placówką Medyczną”. Jego lektura pomoże uzyskać wiele przydatnych informacji i nieustannie pogłębiać swoją wiedzę.


GRETA KANOWNIK, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie, kierownik Działu Administracji Medycznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku:


Magazyn ,,Zarządzanie placówką medyczną’’ przekazuje istotne, wiarygodne i aktualne informacje wykorzystywane przede wszystkim przez kadrę zarządzającą podmiotami leczniczymi. Dodatkowo jest interesującym źródłem wiadomości popartym wiedzą praktyków, a także inspiracją do pogłębiania wiedzy. Jest nieodzowną pomocą w niełatwej pracy menedżera, czyli zarządzaniu placówką.


Każda dawka specjalistycznej wiedzy jest obecnie na wagę złota. Ważne jest zatem, aby wiedza z danej dziedziny trafiała do kręgu zainteresowanych osób, które będą wiedziały, co zrobić z określonymi informacjami i jak je wykorzystać w praktyce.


Niezwykle pomocny jest tutaj magazyn „Zarządzanie placówką medyczną”, a przyszłość tego typu publikacji rysuje się bardzo dobrze. Coraz więcej osób poszukuje wiedzy tu i teraz, bez zbędnego marnowania czasu. W przypadku takich czasopism specjalistyczna wiedza jest aktualna w danym czasie, wzbogacana dodatkowo o fachowe opinie najlepszych ekspertów w danej branży.

GRATIS!