Przedłużamy naszą promocję! Skorzystaj już dziś!

UWAGA!
UWAGA
tylko do mamy do rozdania TESTOWE egzemplarze miesięcznika „Zamówienia publiczne w pytaniach i odpowiedziach

dla Czytelników naszych e-maili!
Do wysyłamy ZAPOZNAWCZE egzemplarze naszego miesięcznika.

TAK, chcę otrzymać zapoznawczy egzemplarz najnowszego numeru „Zamówień publicznych w pytaniach i odpowiedziach” oraz dostęp do skrzynki e-mailowej, na którą mogę wysyłać moje pytania dotyczące dokumentacji przetargowej

Rozumiem, że również za darmo otrzymam prezent: ebook „Dokumenty ofertowe w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego”.

Wiem, że koszt pakowania i wysyłki zapoznawczego egzemplarza „Zamówień publicznych w pytaniach i odpowiedziach” poniesie wydawnictwo.

Rozumiem, że jeśli będę chciał otrzymywać kolejne, płatne już numery miesięcznika, to nie muszę nigdzie tego zgłaszać - zostaną przesłane automatycznie.

Wiem, że jeśli po otrzymaniu zapoznawczego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych - płatnych - numerów miesięcznika, to muszę poinformować o tym wydawnictwo w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

Później mogę przerwać prenumeratę z końcem okresu rozliczeniowego - wystarczy wysłać rezygnację e-mailem (na adres cok@wip.pl) lub faksem (pod nr: 22 617 60 10) albo zadzwonić pod nr: 22 518 29 29.

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.

Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 3 numery zwykłe i 1 specjalny – cena jednego numeru wynosi 39,99 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty – 29,70 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 189,66 zł netto (204,83 zł brutto).