Obniż TSH do wartości blisko 2 mU/l
i schudnij nawet 6,3 kg

Walcz z chorobami cywilizacyjnymi i odzyskaj zdrowie dzięki medycynie naturalnej i ziołowym przepisom

Otrzymaj darmowy numer »

Drogi czytelniku,

Pierwszy numer za darmo

Gratis książka

Darmowa przesyłka

Nazywam się Beata Rossbach i od ponad 12 lat pomagam moim pacjentom walczyć z niedoczynnością tarczycy, chorobą Hashimoto czy zaawansowaną nadwagą.

Wyniszczony organizm, spowolnienie pracy serca, podwyższone ryzyko zawału czy problemy z oddychaniem, to tylko niektóre z objawów, z którymi zgłaszają się do mnie zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Przez wiele lat zbierałam wiedzę dotyczącą naturoterapii i ziołolecznictwa, którą chcę się z Tobą podzielić. Dlatego przygotowałam dla Ciebie specjalny magazyn "Zdrowie prosto z natury".

Nazywam się Beata Rossbach i od ponad 12 lat pomagam moim pacjentom walczyć z niedoczynnością tarczycy, chorobą Hashimoto czy zaawansowaną nadwagą.

Wyniszczony organizm, spowolnienie pracy serca, podwyższone ryzyko zawału czy problemy z oddychaniem, to tylko niektóre z objawów, z którymi zgłaszają się do mnie zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Przez wiele lat zbierałam wiedzę dotyczącą naturoterapii i ziołolecznictwa, którą chcę się z Tobą podzielić. Dlatego przygotowałam dla Ciebie specjalny magazyn "Zdrowie prosto z natury".

Obniż TSH nawet do 2 mU/l i ustabilizuj trójglicerydy przekroczone nawet o 430% normy!

Dzięki metodom zawartym w publikacji "Zdrowie prosto z natury" możesz:

nawet o wartości powyżej 10 mU/l i zredukować nadmierną tkankę tłuszczową o 5-7 kg

Naturalnie obniżyć wysokie TSH

z medycyny chińskiej, które pomagają walczyć z rakiem i niedoczynnością tarczycy

Wkorzystać listę przepisów

i obniżyć ciśnienie krwi. Oczyść organizm ze złego cholesterolu, podwyższonych trójglicerydów i toksyn niszczących Twoje naczynia krwionośne

Poprawić pracę serca

poprawić kondycję zniszczonej skóry i wyregulować pracę całej gospodarki hormonalnej

Zahamować wypadanie włosów

  • Ustabilizujesz gospodarkę hormonalną dzięki gotowym zestawom przepisów ziołowych, wspomożesz walkę z nowotworami i spalisz 5-7 kg nadmiernej tkanki tłuszczowej

Jakie dokładnie efekty osiągniesz korzystając z przepisów i porad zawartych w publikacji “Zdrowie prosto z natury”?

  • Oczyścisz organizm wywarami z pokrzywy i uzupełnisz go w mikroelementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania procesów życiowych (selen, jod, magnez i inne)
  • Odbudujesz odporność i zredukujesz ryzyko zachorowania na nadciśnienie tętnicze, cukrzycę czy inne choroby cywilizacyjne

Już od pierwszych dni stosowania moich zaleceń, Twój organizm zacznie stopniowo i naturalnie regulować pracę hormonów. Zahamujesz wypadanie włosów, wspomożesz ustabilizowanie TSH i wyregulujesz ciśnienia krwi. Dzięki ziołowym przepisom z dzięgiela, imbiru, tataraku czy ashwagandy oczyścisz organizm i poprawisz pracę serca. Krok po kroku Twoja wątroba i trzustka będą coraz zdrowsze. Nadmiar tkanki tłuszczowej zostanie zredukowany, a naczynia krwionośne oczyszczone ze złogów i toksyn.

Oznacza to, że wypłuczesz z organizmu nawet do 85% złogów i toksyn, które mogą wpływać na rozwój chorób nowotworowych. Przyspieszysz metabolizm i automatycznie zaczniesz spalać nadmierną tkankę tłuszczową. Dzięki połączeniu metod medycyny alternatywnej z fitoterapią, poczujesz więcej energii, hamując jednocześnie nadmierne łaknienie. Dostarczone mikroelementy i witaminy sprawią, że poczujesz się lżej i mniej ospale.

Czujesz, że Twój organizm powinien funkcjonować lepiej i zdrowiej, ale nie chcesz radykalnie zmieniać swojego trybu życia? Dzięki tym gotowym przepisom i zaleceniom, zadbasz nie tylko o wygląd zewnętrzny (skórę głowy czy włosy), ale również poprawisz pracę gospodarki hormonalnej i trawiennej. Kolejna wizyta u lekarza będzie przyjemnością, kiedy zobaczysz jego zdziwienie Twoimi wynikami.

Dopiero po przeczytaniu zdecydujesz, czy chcesz korzystać z dalszej prenumeraty. Jeżeli uznasz, że przekazane materiały nie są dla Ciebie lub z jakiegokolwiek innego powodu nie zechcesz korzystać z metod zawartych w magazynie „Zdrowie prosto z natury” – wystarczy, że zrezygnujesz. Masz na to 14 dni od dostarczenia pierwszego darmowego numeru. Nie musisz niczego odsyłać i za nic płacić. Zero dodatkowych formalności i darmowa wysyłka. To Ty decydujesz, czy wiedza przez nas przekazana jest dla Ciebie przydatna i czy chcesz z niej korzystać.

Pierwszy numer “Zdrowia prosto z natury” wraz z książką „Metody holistyczne i alternatywne w leczeniu raka” otrzymasz za darmo!

Co zrobić, żeby otrzymać DARMOWY numer „Zdrowia prosto z natury” wraz z książką “Metody holistyczne i alternatywne w leczeniu raka”?

Wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej. Oznacza to, że możesz nabyć DARMOWY numer testowy wraz z poradnikiem, nic za to nie płacąc!


Po złożeniu zamówienia, w ciągu kilku dni otrzymasz pierwszy egzemplarz. Przed upływem 14 dni od dostarczenia numeru sam zdecydujesz, czy nadal chcesz korzystać z zasobów prenumeraty. Jeśli tak – nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament na kolejne 6 numerów.


UWAGA: promocja 34% na 6 kolejnych numerów!


Za kolejne 6 numerów "Zdrowia prosto z natury" zapłacisz 227 PLN 149,36 PLN. To raptem 24,90 zł za miesiąc specjalistycznej konsultacji, którą dostaniesz bezpośrednio do domu! Pamiętaj, pierwszy numer wysyłany jest bezpłatnie i nie wlicza się w cenę prenumeraty (6 kolejnych numerów).


Jeżeli po otrzymaniu numeru testowego stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów nie możesz jednak skorzystać teraz z prenumeraty, skontaktuj się z nami – na adres mailowy cok@wip.pl lub telefonicznie 22 518 27 22 i poinformuj nas o tym, anulujemy zamówienie prenumeraty i nie otrzymasz żadnej faktury.

Wybór należy do Ciebie, Beata Rossbach

Gwarancja satysfakcji

Pamiętaj, pierwsze materiały, które dostaniesz możesz zachować dla siebie niezależnie od finalnej decyzji, czy chcesz prenumerować publikację dalej, czy nie. Nie płacisz za przesyłkę, my pokrywamy wszystkie koszty!

„Zdrowie prosto z natury”

Prenumerata po 14 dniowym darmowym okresie testowym

227 PLN 149,36 PLN

„Dowiedziałam się jak skutecznie dbać o zdrowie!”

„Zioła, które stawiają na nogi i oczyszczają organizm!”

Zainteresowanie ziołolecznictwem odziedziczyłem po babci. W domu zawsze obecny był mniszek lekarski, pokrzywa czy babka lancetowata. Ale odkąd zacząłem chorować na refluks żołądka, potrzeba mi było fachowej porady. Które zioła łączyć ze sobą i w jakich dawkach? Ten magazyn dał mi właśnie taką wiedzę. Nie dość, że w każdym numerze opisują konkretne schorzenia i sposoby ich naturalnego leczenia, to jeszcze dostarczają merytorycznej wiedzy dot. stosowania fitoterapii i medycyny holistycznej. Dzięki temu czuję się dużo zdrowszy. Polecam gorąco.

Mam 29 lat i niedoczynność tarczycy. Wraz z partnerem chcieliśmy zdecydować się na dziecko, ale strach przed poronieniem ze względu na chorobę był silniejszy. Przez 3 lata zwlekaliśmy z decyzją. Dopiero dzięki przepisom zawartym w „Zdrowiu prosto z natury” udało mi się pozbyć zburzeń miesiączkowania. Skorzystałam z gotowych metod i wytycznych. Moje libido się podniosło i teraz jestem już w 5 miesiącu ciąży. Specjaliści mówią, że wszystko jest w porządku. Czuję się silna i zdrowa!

Małgorzata Graczyk Wrocław

Kazimierz Jaroń Karpacz

  1. Wypełnij formularz poniżej i kliknij „Potwierdzam zakup”.
  2. Na Twój adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem zamówienia.
  3. W ciągu kilku dni roboczych na Twój adres korespondencyjny zostanie dostarczony DARMOWY numer testowy wraz z książką "Metody holistyczne i alternatywne w leczeniu raka".
  4. Masz 14 dni od jego otrzymania na decyzję, czy chcesz korzystać dalej z prenumeraty. Jeżeli tak, nie musisz nic więcej robić, automatycznie zostaniesz naszym prenumeratorem.
  5. Jeżeli po otrzymaniu numeru testowego stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów nie możesz jednak skorzystać teraz z prenumeraty, skontaktuj się z nami – na adres mailowy cok@wip.pl lub telefonicznie 22 518 27 22 i poinformuj nas o tym, anulujemy zamówienie prenumeraty i nie otrzymasz żadnej faktury.

    Pamiętaj o terminie 14 dni!

Jak bezpiecznie i ZA DARMO zamówić pierwszy numer prenumeraty?