Organizacja pracy w czasie epidemii! Czytaj artykuły on-line!

Poznaj jedyny niezależny serwis opisujący problemy ochrony środowiska!

Długo szukałeś profesjonalnej publikacji, która kompleksowo omawia zagadnienia ochrony środowiska? Od teraz będziesz mieć pod ręką informacje o tym, jak działać zgodnie z prawem, nie narażając się na kary i sankcje czy przestój w funkcjonowania firmy!

Dostęp do e-wydań i dodatkowe materiały online na www.prawosrodowiskowe.wip.pl

Czytaj bez wychodzenia z domu!

Na dobry początek proponujemy „Ochronę środowiska w firmie. Kompendium wiedzy dla przedsiębiorcy”, którą możesz otrzymać GRATIS, jeśli dołączysz do grona stałych Czytelników!

Książka przyda Ci się, jeżeli:

 • masz wątpliwości, którym przepisom prawnym w zakresie ochrony środowiska podlega Twoja firma,
 • nie wiesz, jak prawidłowo prowadzić dokumentację związaną z ochroną środowiska,
 • chcesz wiedzieć, jakie opłaty i sprawozdania Cię dotyczą,
 • trudno Ci określić zakres odpowiedzialności za wyrządzone w środowisku szkody,
 • szukasz możliwości pozyskania zewnętrznych środków inwestycyjnych.
Tak, chcę otrzymać książkę »

Drogi Czytelniku!

Jeśli jesteś:

 • specjalistą/inspektorem ds. ochrony środowiska,
 • osobą częściowo odpowiedzialną za sprawy ds. ochrony środowiska lub
 • kimś, kto po prostu jest zainteresowany ochroną środowiska,
Kliknij, aby go otrzymać »

…to nasza promocja jest właśnie dla Ciebie! Odbierz za darmo jeden, najnowszy egzemplarz naszej publikacji „Ochrona środowiska od A do Z”!

Dlaczego umożliwiamy testowanie publikacji?

To bardzo proste! Wiemy, że trudno jest podjąć decyzję o prenumeracie wybranej publikacji, nawet jeśli jest ona najbardziej wartościowa. Dlatego jesteśmy gotowi wysłać bezpłatny egzemplarz do Twojej oceny.


„Ochrona środowiska od A do Z” to:


» sprawdzone porady ekspertów – udzielamy indywidualnego wsparcia każdemu Czytelnikowi!


» interpretacje prawne – dowiesz się, jak interpretować prawo, podejmować dyskusję z urzędami, co nowego w zakresie orzecznictwa, a także poznasz omówienia niejednoznacznych sytuacji dotyczących ochrony środowiska


» kompleksowe wskazówki – instrukcje, jak postępować w sprawach administracyjnych, do kogo się zgłosić, jak rozmawiać z urzędami, jak uzyskać wymagane pozwolenia i decyzje środowiskowe


» pełną dokumentację, opłaty, stawki i wskaźniki – wszystko o terminach, rodzajach dokumentów, wysokościach opłat, niezbędnych dokumentach i pozwoleniach z zakresu ochrony środowiska


» szeroki zakres tematyczny – między innymi, jak postępować z odpadami, jak radzić sobie z emisjami do atmosfery i osiągać dopuszczalny poziom hałasu, jak uzyskać pozwolenie wodnoprawne i jak uniknąć zanieczyszczenia ziemi

Co otrzymasz oprócz papierowego wydania „Ochrona środowiska od A do Z”?

Dostęp do prawosrodowiskowe.wip.pl

Dostęp do bieżącego numeru publikacji.

Cotygodniowy serwis e-mailowy

Porady, wskazówki i najświeższe informacje o zmianach w prawie, ważnych dla osób odpowiedzialnych za ochronę środowiska w firmie.

Możliwość konsultacji z ekspertami

Jeżeli w trakcie swojej pracy natrafisz na jakiś problem związany z ochroną środowiska – możesz napisać do naszej redakcji. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail z opisem problemu, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie!

Publikacja „Ochrona środowiska od A do Z” to

Specjalistyczne czasopismo – składające się z ponad 80 stron poświęconych zagadnieniom ochrony środowiska.

Tak, chcę otrzymać publikację „Ochrona środowiska od A do Z” na próbę »

Jakie są warunki otrzymania publikacji?

WARUNEK NR 1 Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniaWARUNEK NR 2 Jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden testowy egzemplarz publikacji. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.WARUNEK NR 3 W ciągu 14 dni od otrzymania bezpłatnego numeru podjąć decyzję po zapoznaniu się ze szczegółami oferty.

Dlaczego na próbę?

Postanowiliśmy rozesłać na nasz koszt jeden próbny egzemplarz najnowszego numeru każdej osobie, która trafi na tę stronę, ponieważ wiemy, że każdy zakup – również ten drobny – zawsze wiąże się z podejmowaniem ryzyka przez kupującego, zwłaszcza wtedy, gdy kupuje coś w Internecie: nie może dotknąć towaru, sprawdzić wartości lub ocenić jego przydatności. To ryzyko przenosimy na siebie, wysyłając próbny egzemplarz Tobie i wszystkim innym zainteresowanym. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł sam sprawdzić i surowo ocenić, czy publikacja rzeczywiście ułatwi Ci pracę.


Jeśli mimo to masz jakiekolwiek wątpliwości, to proszę, napisz nam o nich na adres:

redakcja@prawosrodowiskowe.wip.pl

Zamów na próbę »

OFERTA

Warunki współpracy:


W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 7 numerów – cena jednego numeru wynosi 99 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty – 69,30 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 762,30 zł netto (823,28 zł brutto).


Elementy oferty:

 • bezpłatny egzemplarz najnowszego wydania czasopisma „Ochrona Środowiska od A do Z”
 • serwis e-mailowy - raz w tygodniu, bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail informacje o najnowszych zmianach w prawie oraz najnowsze porady z ochrony środowiska
 • możliwość zadawania pytań naszym ekspertom (przez e-mail) i co najważniejsze, odpowiedzi udzielamy e-mailem, a najciekawsze pytania publikujemy na łamach czasopisma (oczywiście bez podawania żadnych danych kontaktowych osoby/firmy, która je zadała).
 • dostęp do strony www.prawosrodowiskowe.wip.pl z e-wydaniami i dodatkowymi materiałami online.

Wiem, że jeśli po otrzymaniu zapoznawczego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych – płatnych – numerów publikacji, to muszę poinformować o tym WIP w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Później mogę przerwać prenumeratę z końcem okresu rozliczeniowego – wystarczy wysłać rezygnację e-mailem (na adres cok@wip.pl) lub zadzwonić pod nr 22 518 29 29.