Wioleta Szczygielska,
redaktor naczelna miesięcznika „Ochrona Danych Osobowych”

„Masz jakieś drobne - lub całkiem poważne - wątpliwości związane z Ochroną danych osobowych po najnowszych zmianach, które wprowadziło rozporządzenie?

Może nie wiesz, jak postąpić lub co dokładnie zrobić?”

Najnowszy numer za darmo, na próbę!

Kliknij, aby go otrzymać »

Nad aspektami wydań prawnych czuwają eksperci z Kancelarii Traple, Konarski, Podrecki i Wspólnicy

testowych egzemplarzy

do wysłania jeszcze tylko

Ta oferta jest ważna tylko do końca miesiąca

ADO, ABI, Właścicielu, Czytelniku!

Jeśli chcesz mieć pewność, że znasz wszystkie zmiany w ochronie danych osobowych, które w kwietniu 2016 wprowadziło nowe unijne rozporządzenie.


Jeśli nie zawsze masz czas, by godzinami analizować dziesiątki stron Ustaw i rozporządzeń...


Jeśli chętnie skorzystałbyś z pomocy innych specjalistów, by rozwiązać Twój konkretny problem...

...to chciałabym Ci wysłać jeden egzemplarz naszego najnowszego numeru biuletynu dla specjalistów „Ochrona Danych Osobowych”

Na łamach „Ochrona danych osobowych
na pytania Czytelników odpowiadają eksperci:

O co chodzi? Dlaczego umożliwiamy testowanie naszego magazynu?

Już tłumaczę: „Ochrona Danych Osobowych” to miesięcznik dla osób, które na co dzień zajmują się ODO, by:

Xawery Konarski - adwokat, partner w Kancelarii Traple, Konarski, Podrecki i Wspólnicy specjalizuje się w problematyce prawnej IT, TMT oraz prawie reklamy. Jego zainteresowania skupiają się także wokół prawa cywilnego oraz prawa własności intelektualnej. Jest autorem wielu publikacji naukowych z zakresu ochrony danych osobowych.

  • uniknąć niepotrzebnych nieprzyjemności (lub nawet kar), które mogą wynikać z błędnie zinterpretowanych i źle zastosowanych przepisów ochrony danych osobowych,
  • ułatwić sobie i tak już dostatecznie ciężką pracę,
  • wyeliminować zbędne – choćby najmniejsze – ryzyko i stres związane z podejmowaniem decyzji dotyczących odo,
  • wiedzieć, co ustawodawca na pewno miał na myśli, tworząc konkretny przepis ochrony danych osobowych, zamiast snuć domysły, wahać się i zwlekać,
  • a przede wszystkim...
    ...mieć pewność, która pozwoli jednocześnie na

Michał Bienias - aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, Kancelaria Traple, Konarski, Podrecki i Wspólnicy

dr Jan Byrski - adwokat, partner w Kancelarii Traple, Konarski, Podrecki i Wspólnicy

Maciej Kołodziej - wiceprezes Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji

Leszek Sytniewski - radca prawny, Kancelaria Traple, Konarski, Podrecki i Wspólnicy. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących usług płatniczych oraz ochrony danych osobowych

  • szybkie działanie i na
  • działanie w 100% poprawne – bo tego wymagają niemal każdy pracodawca i każde stanowisko ABI czy ADO.

Maciej Byczkowski - prezes Zarządu ENSI. Ekspert ds. bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych. Pełni funkcję prezesa Zarządu Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.

Joanna Łuczak - doktor nauk prawnych, Uniwersytet Łódzki Praktyk, ekspert z zakresu ochrony danych osobowych, dostępu do informacji publicznej i prawa pracy.

Zdaję sobie sprawę, że raczej nie pomogą w tym:

ani wielogodzinne – ale bardzo ogólne – szkolenia (kto ma na nie czas?),


ani długie na kilkaset stron opracowania, które choć szczegółowe, to jednak mało przystępne i z miesiąca na miesiąc wydające się coraz mniej aktualne.


I dlatego miesięcznik „Ochrona Danych Osobowych” jest zdecydowanie inny.

W publikacji nie rozwodzimy się nad ogólną „problematyką”,

a dajemy gotowe instrukcje postępowania w danych sytuacjach wraz z wzorami dokumentów

Michał Balicki - adwokat, Kancelaria Prawna EY Law Adwokat w kancelarii prawnej stowarzyszonej z firmą doradczą EY (Ernst & Young Law Tałasiewicz i Wspólnicy). Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących ochrony danych osobowych oraz prawa pracy.

dr Arwid Mednis - partner w kancelarii Wierzbowski Eversheds. Specjalizuje się w prawie administracyjnym, w szczególności w prawie telekomunikacyjnym, ochronie danych osobowych i partnerstwie publiczno-prywatnym.

Przemysław Zegarek - specjalista ds. ochrony danych osobowych, firma Lex Artist. Trener z zakresu ochrony danych osobowych, Administrator Bezpieczeństwa Informacji w ponad 40 podmiotach

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz biuletynu »

Aleksandra Mazur-Zych - radca prawny, Kancelaria Prawna EY Law Radca prawny w kancelarii prawnej stowarzyszonej z firmą doradczą EY (Ernst & Young Law Tałasiewicz i Wspólnicy). Specjalizuje się w doradztwie prawnym dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców z zakresu prawa cywilnego, pracy, gospodarczego oraz ochrony konkurencji.

Czy miesięcznik jest dla Ciebie?

Jesteś właścicielem firmy, zarządzasz urzędem albo placówką oświatową? Gromadzisz dane swoich klientów lub pracowników? Masz administratora bezpieczeństwa informacji (ABI), ale jeszcze nie zgłosiłeś go do rejestracji w GIODO? A może pełnisz funkcję ABI, ale Twój szef jeszcze nie zarejestrował Cię w GIODO?

Katarzyna Witkowska - prawnik, Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych. W swojej pracy zawodowej koncentruje się przede wszystkim na zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu audytów oraz szkoleń w tym zakresie, a także w opracowywaniu dokumentacji ochrony danych osobowych.

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi tak, to miesięcznik „Ochrona Danych Osobowych” jest dla Ciebie. W naszej publikacji znajdziesz porady przygotowane specjalnie po to, żeby ułatwić Ci podjęcie decyzji o rejestracji ABI i pracę z danymi osobowymi.

Oprócz tego „Ochrona Danych Osobowych” da Ci dostęp:

Eletter - do newslettera, w którym znajdziesz aktualne informacje dotyczące ochrony danych osobowych

Portal - do strony internetowej, gdzie znajdziesz aktualne i archiwalne wydania publikacji w formatach elktroniczny pdf, epub, mobi, a także edytowalne wzory dokumentów

Poradnia - do naszych redakcyjnych ekspertów, którzy odpowiedzą na łamach biuletynu na Twoje nawet najbardziej zawiłe pytania - wystarczy, że wyślesz e-mail na podany w biuletynie adres e-mail.

Jakie są warunki otrzymania testowego egzemplarza?

WARUNEK NR 1

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszenia.


WARUNEK NR 2

Jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden testowy egzemplarz biuletynu. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.


Dlaczego na próbę? Czemu postanowiliśmy rozesłać na nasz koszt jeden testowy egzemplarz najnowszego numeru każdej osobie, która trafi na tę stronę?


Oto dlaczego:

Wiemy, że każdy zakup – również ten drobny – zawsze wiąże się z podejmowaniem ryzyka przez kupującego, który może mieć wątpliwości zwłaszcza wtedy, gdy kupuje coś w Internecie: nie może dotknąć towaru, sprawdzić wartości lub ocenić jego przydatności. To ryzyko przenosimy na siebie, wysyłając testowy egzemplarz miesięcznika Tobie i wszystkim innym zainteresowanym. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł sam sprawdzić i surowo ocenić, czy – zgodnie z moją obietnicą – rzeczywiście ułatwi Ci pracę.

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz biuletynu »

Szczerze mówiąc, nie rozumiem!

Nie rozumiem, dlaczego każdy ABI, ADO i każda osoba, której stanowisko choć częściowo jest związane z ochroną danych osobowych, nie mieliby skorzystać z naszej oferty próbnej.


Dostajesz najnowszy numer do testu nic nie ryzykując.

Jeśli mimo to masz jakiekolwiek wątpliwości, to proszę, napisz mi o nich - odo@wip.pl

Dziękuję za poświęcony czas

Wioleta Szczygielska
redaktor naczelna „Ochrona danych osobowych”

Oferta

Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy numer bezpłatny automatycznie przechodzący w prenumeratę kwartalną czasopisma „Ochrona danych osobowych”.


Otrzymuję:

Pierwszy numer czasopisma „Ochrona danych osobowych” bezpłatny - i mam 14 dni na podjęcie decyzji o prenumeracie kwartalnej. Jeśli pismo mnie zainteresuje (nie muszę wtedy nic robić) - za miesiąc otrzymuję kolejny numer, wraz z fakturą za cały kwartał obejmującą 3 numery zwkłe (narzędziowe) i jeden specjalny (prawniczy)w cenie 89 zł netto za numer (93,45 zł brutto), co daje kwotę 4 x 89 = 356 zł netto (373,8 zł brutto) plus kwartalne łączne koszty pakowania i wysyłki 29,70 zł netto (31,19 zł brutto).


Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty kwartalnej lub przejść na dłuższy okres prenumeraty z korzystnym rabatem (półroczny bądź roczny) kontaktuję się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl