Przetestuj BEZPŁATNIE Portal Kadrowy, skorzystaj
z licznych porad wideo oraz indywidualnych konsultacji

Limitowana promocja na bezpłatny 14-dniowy dostęp do Portalu kadrowego, natomiast kolejne miesiące z rabatem 25%. Zyskaj:

  • 5000 porad prawnych! Na Portalu kadrowym znajdziesz odpowiedź na każde pytanie z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, ZUS. Jeśli tak nie będzie - to gwarantujemy, że do 48 godzin odpowie Ci na nie indywidualnie ekspert z danej dziedziny
  • Dostęp do największej w Internecie kadrowej bazy kalkulatorów, wzorów dokumentów, procedur, wideoszkoleń, podcastów.
  • Dostęp do Kodeksu pracy wraz komentarzami - aktualizowany na bieżąco o wchodzące zmiany prawne
  • Co tydzień nowe Porady wideo
  • Indywidualne porady ekspertów w Poradni Portalu
Skorzystaj z promocji »

Zadaj własne pytania naszym ekspertom!


Pierwszy promocyjny 14-dniowy dostęp do Portalu Kadrowego otrzymasz bezpłatnie


Nasz abonament jest AUTOODNAWIALNY - działamy podobnie jak inne popularne serwisy, np. streamingowe (Netflix czy HBO). Oznacza to, że w ciągu promocyjnego 14-dniowego okresu możesz podjąć decyzję, czy chcesz kontynuować prenumeratę.


Jeśli portal spełni Twoje oczekiwania, nie musisz nic robić. Prenumerata zostanie automatycznie przedłużona na miesiąc. Cena za każdy kolejny miesiąc będzie uwzględniać 25% rabatu i wynosić 111,75 zł netto (137,45 zł brutto). Faktury będziemy przesyłać co miesiąc.


Jeśli jednak nie będziesz chciał kontynuować prenumeraty, poinformuj o swojej rezygnacji – przed upływem 14-dniowego okresu promocyjnego od złożenia zamówienianasze Centrum Obsługi Klienta (tel. 22 518 29 29; online: formularze.wip.pl; faks 22 617 60 10). Bez dodatkowych pytań przyjmiemy Twoją rezygnację.


W przyszłości możesz w każdej chwili wypowiedzieć abonament. Jeśli zrobisz to przed upływem bieżącego miesięcznego okresu rozliczeniowego, nie otrzymasz faktury za kolejny miesiąc

Przeczytaj proszę uważnie warunki zamówienia, abyś mógł podjąć świadomą decyzję: