Poznaj najlepsze rozwiązanie

ZOBACZ WIĘCEJ »

dla osób zajmujących się

gospodarowaniem wodą i ściekami!

Wszystko

czego potrzebujesz

do realizacji swoich zadań zawodowych zawarliśmy w pakiecie składającym się z 5 elementów, które istotnie wpłyną na Twoją pracę:

 • Magazyn „Gospodarowanie wodą i ściekami" – przygotowywany co miesiąc przez naszych ekspertów, zawiera same konkretne i praktyczne rozwiązania. Krótkie artykuły, nowości, porady i komentarze ekspertów, postępowanie krok po kroku, wzory dokumentów z instrukcjami, opis procedur, odpowiedzi na pytania Czytelników. My interpretujemy zmiany w prawie, Ty z nich korzystasz. Dzięki skondensowanej przez nas wiedzy nie zajmie Ci to dużo czasu! Raz na kwartał ukazuje się też numer specjalny.
 • Powiadomienia (alerty) - gdy pojawią się ważne zmiany w prawie lub terminy, których trzeba dokonać, poinformujemy Cię o nich niezwłocznie. Nasz ekspert wyśle do Ciebie tzw. powiadomienie push. Przekonasz się jakie to wygodne. Jesteśmy od tego, aby ułatwić Tobie życie, a Ty zyskasz czas i pewność, że nic Cię nie ominie.
 • Dostęp do płatnych treści serwisu GospodarowanieWoda.pl – będziesz mógł pobierać wzory dokumentów, e-booki, infografiki, odszukać interesujące Ciebie tematy. Szybko i wygodnie, w jednym miejscu.
 • E-letter – czyli nasz newsletter, który wysyłamy w każdy poniedziałek. To funkcjonalne uzupełnienie wiedzy i będziesz na bieżąco z nowinkami. Miły dodatek!
 • Pytanie do eksperta – to nasza wisienka na torcie Masz pytanie, nie jesteś pewien jak postąpić, a może potrzebujesz po prostu konsultacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Prześlij do nas pytanie e-mail, a nasz ekspert udzieli na nie odpowiedzi.

Korzyści dla Ciebie!

Będziesz na bieżąco

z przepisami i bez problemu je wdrożysz

Raporty, wnioski

Z łatwością przygotujesz raporty, wnioski, sprawozdania czy dokumentację

Kalkulacje opłat

Kalkulacje opłat staną się banalnie proste

Kontrole w firmach

Kontrole w firmach, kontakty z urzędami nie będą stanowiły problemu

Nasze produkty tworzą eksperci z branży - zarówno prawnicy

z bogatym stażem zawodowym jak i praktycy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tematyce wodno-ściekowej. Dobrze wiemy, że teoria to nie wszystko! Wiemy też jak ciężko jest znaleźć wiarygodne, sprawdzone treści, z praktycznym omówieniem. Zawsze na bieżąco interpretujemy orzeczenia sądów, przedstawiamy konkretne z życia wzięte przypadki, rozstrzygamy wątpliwości w interpretacji przepisów.


Dlatego stworzyliśmy nasz 5-elementowy pakiet - niezbędny w pracy osób mających do czynienia z tematami gospodarowania wodą i ściekami. Dzięki temu zyskasz dostęp do sprawdzonych informacji - zawsze zgodnych z prawem. Unikniesz niepotrzebnych kar i kłopotów podczas kontroli z urzędów.

Treści przedstawiamy zawsze w praktyczny i zrozumiały sposób. Dzięki temu naszym czytelnikom wystarcza z reguły około 20 do 40 minut miesięcznie, aby zapoznać się ze wszystkim co ważne w temacie gospodarowania wodą i ściekami. U nas masz konkret, bez zbędnych informacji czy reklam. Szanujemy Twój czas.

Zobacz jakie tematy poruszamy:

Chcesz

wiedzieć więcej?

 • Energia i energooszczędność
 • Gospodarka wodnościekowa
 • Gospodarka o obiegu zamkniętym
 • Stawki i opłaty
 • Zgody wodnoprawne
 • Kontrole i kary
 • Monitoring wód
 • Przygotowanie procesu inwestycyjnego
 • Dotacje i dofinansowanie
 • Susza i metody retencjonowania wody
 • Budownictwo wodne
 • Redakcja odpowiada
 • Kalendarium
 • Zmiany prawne
 • Orzeczenia i interpretacje

NOWOŚĆ

Dla kogo?

Nasz 5-elementowy pakiet jest skierowany do wszystkich osób zajmujących się tematyką wodno-ściekową, m.in do:

 • Specjalistów/Inspektorów ds. ochrony środowiska, Specjalistów ds. gospodarki wodnej, Specjalistów ds. gospodarowania wodą, Inżynierów gospodarki wodnej;

A także do osób, które zostały oddelegowane do takich zadań, np. do:

 • Specjalistów ds. BHP, Kierowników produkcji, Inspektorów/Referentów ds. ochrony środowiska, Pełnomocników ds. jakości, Kierowników ds. technicznych, Kierowników robót budowlanych, Inżynierów sprzedaży, Specjalistów ds. ocen oddziaływania na środowisko itd.

Pakiet 5-elementów - abyś zawsze czuł się pewnie w swojej pracy!


Pierwszy numer otrzymasz bezpłatnie – do przetestowania przez 14 dni


Kolejny numer będzie kosztował tylko: 69,90 zł netto + koszty przesyłki 9,90 zł netto (za numer magazynu)Prezent dla Ciebie – na dobry start!PREZENT: zaraz po opłaceniu pierwszej faktury w terminie wyślemy do Ciebie prezent - książkę „Baza BDO - praktyczny poradnik użytkownika: ewidencja, sprawozdawczość i inne obowiązki”.

Wypełnij formularz zamówieniowy i zyskaj pewność, że działasz zgodnie z prawem!

Dołącz do nas »

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.

Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie kolejnych numerów – już płatnych, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 numery specjalne: 559,20 zł netto (603,94 zł brutto) + zbiorcza wysyłka 59,40 zł netto (64,15 zł brutto).


Razem 618,60 zł netto (668,09 zł brutto).Pamiętaj że po opłaceniu pierwszej faktury w terminie, wyślemy do Ciebie PREZENT. Całkowicie za darmo otrzymasz książkę „Baza BDO - praktyczny poradnik użytkownika: ewidencja, sprawozdawczość i inne obowiązki”.

Jak to działa?

Elementy oferty:

Pierwszy bezpłatny egzemplarz najnowszego wydania magazynu „Gospodarowanie wodą i ściekami”, kolejne płatne


Cotygodniowe e-lettery z aktualnościami wysyłamy w każdy poniedziałek


Możliwość zadawania pytań naszym ekspertom (przez e-mail) i co najważniejsze, odpowiedzi udzielamy e-mailem, a najciekawsze pytania publikujemy na łamach czasopisma (oczywiście bez podawania żadnych danych kontaktowych osoby/firmy, która je zadała).


Dostęp do strony www.GospodarowanieWoda.pl z treściami numerów i dodatkowymi materiałami online.


Powiadomienia (alerty) - gdy pojawią się ważne zmiany w prawie lub terminy, których trzeba dokonać, poinformujemy Cię o nich niezwłocznie. Nasz ekspert wyśle do Ciebie tzw. powiadomienie push.


Raz na kwartał otrzymasz dodatkowo e-book i infografikę z tematyki Gospodarowania wodą i ściekami – do pobrania ze strony www.


Jeśli po otrzymaniu zapoznawczego egzemplarza zechcesz zrezygnować z kolejnych – płatnych – numerów publikacji, to muszę poinformować o tym WIP w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Później możesz przerwać prenumeratę z końcem okresu rozliczeniowego – wystarczy wysłać rezygnację e-mailem (na adres cok@wip.pl) lub zadzwonić pod nr 22 518 29 29.