Ochrona środowiska

Poznaj ofertę specjalistycznych publikacji z zakresu ochrony środowiska. Poszerz swoją wiedzę, odkryj wszystkie tajemnice związane z ochroną środowiska i odpadami. Dowiedz się, czy Twoje działania są zgodne z prawem.

Zobacz książki »

Wybierz co najmniej jedną książkę.

BRUTTO

79,00 zł

W publikacji prezentujemy: techniki ograniczenia lub minimalizacji emisji lotnych związków organicznych i odorów, przebieg uregulowań emisyjnych, czyli zgłoszenia i pozwolenia oraz dlaczego opłaca się posiadać pozwolenie.... Czytaj więcej »

Emisja do powietrza – procedury, wskazówki, zapobieganie

Baza BDO - praktyczny poradnik użytkownika (ewidencja, sprawozdawczość i inne obowiązki)

Dzięki publikacji poznasz jak składa się sprawozdania w bazie BDO, prowadzi ewidencję, uzyskuje podpis elektroniczny i zakłada profil zaufany. Dowiedz się także jakie wątpliwości mają inni czytelnicy.... Czytaj więcej »

99,00 zł

BRUTTO

Zezwolenia i pozwolenia

w gospodarce odpadowej

Poznaj formularze wniosków o wydanie decyzji oraz uniknij błędów, dzięki czemu skróci się czas oczekiwania o pozytywne załatwienie sprawy. Książka zawiera szereg porad... Czytaj więcej »

99,00 zł

BRUTTO

Kontrole WIOŚ i audyt w przedsiębiorstwie z uwzględnieniem najnowszych zmian. Wydanie II

"Kontrole WIOŚ i audyt w przedsiębiorstwie z uwzględnieniem najnowszych zmian. Wydanie II" to publikacja dzięki której przedsiębiorcy dowiedzą się jak krok po kroku przeprowadzić audyt... Czytaj więcej »

89,00 zł

BRUTTO

Twoje

zamówienie:

Wybrałeś:

Cena wybranego pakietu 12 → 1zamiast 389 złotych

Oszczędzasz x zł:

Wybierz przesyłkę*:

* Przy zamówieniu minimum 3 książek przesyłka jest darmowa.

Koszt wysyłki:

Łączna suma do zapłaty: