„Prawo pracy

w pytaniach

i odpowiedziach”

czyli proste odpowiedzi na trudne

pytania i przejrzyste warunki współpracy.

Odbierz numer testowy wraz z "Informatorem kadrowego 2020".


Zmiany w kodeksie pracy 2021

Bądź na bieżąco!

 • W czasopiśmie przedstawiamy oficjalne stanowiska Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
 • Pierwszy, darmowy egzemplarz miesięcznika otrzymasz do 14–dniowego testu – sam zdecydujesz, czy będziesz otrzymywał kolejne, płatne wydania.
 • Pokrywamy koszty jego wysyłki.
 • Razem z czasopismem otrzymasz publikację „Niezbędnik kadrowego 2020”.
 • W ramach prenumeraty czeka na Ciebie atrakcyjny koszyk prezentów!
Odbieram mój egzemplarz do testu wraz z
Niezbędnikiem kadrowego 2020

Zmiany w kodeksie pracy 2021

 • zwiększenie wymiaru urlopu wypoczynkowego i dodatkowe przerwy w pracy wliczane do czasu pracy - jak to będzie uzależnione od stażu pracy?
 • wydłużenie okresu stosowania pracy zdalnej - kiedy będzie można ją zlecić?
 • dłuższy urlop dla ojców - na jakich zasadach?

Czytaj w najnowszym numerze "Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach":

Poznaj odpowiedzi na te i inne aktualne pytania!

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego wysyłamy nasze czasopismo

do darmowego testu – już wyjaśniamy…

 • Wychodzimy z prostego założenia, że „Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach” jest najlepszym źródłem wiedzy dla specjalistów zajmujących się sprawami kadrowymi.
 • Zawsze konkretnie i wyczerpująco wyjaśniamy wszystkie zmiany prawne, z którymi nieustannie spotykasz się w swojej pracy.
 • Forma czasopisma, tj. pytanie – odpowiedź, dostarcza Ci gotowych rozwiązań, które możesz od razu wykorzystać w swojej pracy, dzięki czemu oszczędzasz swój czas.
 • Przemawia za nami przeszło 13–letnie doświadczenie. Jest to okres, w którym doskonale poznaliśmy potrzeby naszych Czytelników i zaspokajamy je w satysfakcjonujący ich sposób.
 • Dobrze wiemy, że cenisz swoje pieniądze i chcesz wiedzieć, za co płacisz. Podobnie jest z kupnem samochodu – najpierw umawiasz się na jazdę próbną, by przekonać się czy dany model Ci odpowiada, a później podejmujesz decyzję o jego kupnie. Wychodzimy z takiego samego założenia, dlatego też wybraliśmy ten model współpracy oparty na zaufaniu i uczciwości wobec naszych Czytelników.

Jeśli chcesz zapewnić sobie pierwsze, darmowe wydanie

„Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach” do testu – zrób to już teraz!

Wystarczy, że klikniesz w przycisk

Dzięki czemu otrzymasz przesyłkę ze swoim numerem miesięcznika!

Odbieram mój egzemplarz do testu wraz z
Niezbędnikiem kadrowego 2020

Twoje specjalne korzyści z prenumeraty

WYDANIE DRUKOWANE I ONLINE

Czytasz jak i gdzie Ci wygodnie. Magazyn drukowany otrzymujesz pocztą, a wydanie online pobierasz ze strony www już w dniu wydania i masz je zawsze pod ręką.WARTOŚCIOWE PREZENTY

Otrzymujesz profesjonalne i najbardziej aktualne publikacje, wspierające Cię w codziennej pracy.INDYWIDUALNA POMOC EKSPERTÓW

Na Twoje indywidualne pytania odpowiadają eksperci. Opisujesz problem i uzyskujesz praktyczną fachową poradę.DODATKOWE MATERIAŁY MERYTORYCZNE

Dysponujesz pełnym dostępem do zasobów www magazynu: do aktualności, wydań online, wzorów dokumentów do pobrania i

e-booków.

NOWOŚĆ! ALERT ANTYKRYZYSOWY PREMIUM

Co poniedziałek otrzymujesz newsletter o zmianach w przepisach antykryzysowych i o ich najkorzystniejszym zastosowaniu dla wsparcia Twojej firmy, w tym rzetelne interpretacje i komentarze, przypomnienie o terminach, przygotowanie do kontroli.


BIEŻĄCE INFORMACJE

3 razy w tygodniu na Twoją skrzynkę mailową trafiają informacje o nowych przepisach i zapowiadanych zmianach wraz z praktycznym komentarzem ekspertów.

Odbieram mój egzemplarz do testu wraz z
Niezbędnikiem kadrowego 2020

W okresie testowym możesz zapoznać się z naszym czasopismem i ocenić, czy wykorzystasz zawarte w nim porady.

Jeżeli z jakichś względów nie jesteś zainteresowany płatną prenumeratą – prześlij nam tę informację w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z Twoim wydaniem „Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach”. Możesz zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail – potrzebne dane kontaktowe znajdziesz na dole strony. Niezależnie od podjętej decyzji, pokazowy egzemplarz i publikacja "Niezbędnik kadrowego 2020" zostają u Ciebie.

Dla Czytelników, którzy zdecydują się zostać z nami dłużej przygotowaliśmy wyjątkowe prezenty!

„Zwalnianie pracowników - za wypowiedzeniem i bez wypowiedzenia

Elegancki organizer na biurko

Odbieram mój egzemplarz do testu wraz z
Niezbędnikiem kadrowego 2020

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy z publikacją Niezbędnik kadrowego 2020. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem "Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach" masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywać kolejne, płatne numery na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 29,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 298,60 zł netto (322,49 zł brutto).


W podziękowaniu za opłacenie pierwszej faktury w terminie otrzymasz w prezencie praktyczny niezbędnik: Zwalnianie pracowników - za wypowiedzeniem i bez wypowiedzenia, a do tego elegancki organizer na biurko.


Po terminowym opłaceniu drugiej faktury otrzymasz w prezencie bon o wartości 50 zł do ogólnopolskiej sieci drogerii.