„Prawo pracy

w pytaniach

i odpowiedziach”

czyli proste odpowiedzi na trudne

pytania i przejrzyste warunki współpracy.

 • W czasopiśmie przedstawiamy oficjalne stanowiska Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
 • Pierwszy, darmowy egzemplarz miesięcznika otrzymasz do 14 – dniowego testu – sam zdecydujesz, czy będziesz otrzymywał kolejne, płatne wydania.
 • Pokrywamy koszty jego wysyłki.
 • Razem z czasopismem otrzymasz plakat „Niezbędnik kadrowego 2020”.
 • W ramach prenumeraty czeka na Ciebie atrakcyjny koszyk prezentów!
Odbieram mój egzemplarz z plakatem
Niezbędnik kadrowego 2020 do testu

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego wysyłamy nasze czasopismo

do darmowego testu – już wyjaśniamy…

 • Wychodzimy z prostego założenia, że „Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach” jest najlepszym źródłem wiedzy dla specjalistów zajmujących się sprawami kadrowymi.
 • Zawsze konkretnie i wyczerpująco wyjaśniamy wszystkie zmiany prawne, z którymi nieustannie spotykasz się w swojej pracy.
 • Forma czasopisma, tj. pytanie – odpowiedź, dostarcza Ci gotowych rozwiązań, które możesz od razu wykorzystać w swojej pracy, dzięki czemu oszczędzasz swój czas.
 • Przemawia za nami przeszło 13 – letnie doświadczenie. Jest to okres, w którym doskonale poznaliśmy potrzeby naszych Czytelników i zaspokajamy je w satysfakcjonujący ich sposób.
 • Dobrze wiemy, że cenisz swoje pieniądze i chcesz wiedzieć, za co płacisz. Podobnie jest z kupnem samochodu – najpierw umawiasz się na jazdę próbną, by przekonać się czy dany model Ci odpowiada, a później podejmujesz decyzję o jego kupnie. Wychodzimy z takiego samego założenia, dlatego też wybraliśmy ten model współpracy oparty na zaufaniu i uczciwości wobec naszych Czytelników.

Jeśli chcesz zapewnić sobie pierwsze, darmowe wydanie

„Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach” do testu – zrób to już teraz!

Wystarczy, że klikniesz w przycisk

Odbieram mój egzemplarz z plakatem
Niezbędnik kadrowego 2020 do testu

Dzięki czemu otrzymasz przesyłkę ze swoim numerem

naszego miesięcznika.

Czasopismo „Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach” rozwiewa wszelkie wątpliwości, które specjaliści ds. kadrowych napotykają w swojej codziennej pracy.

Poznaj ostatnie zmiany w prawie pracy oraz te najnowsze, szykowane na 2020 rok i bądź na nie przygotowany!

Nowy rok to:

Podwyżki wynagrodzeń minimalnych pracowników i zleceniobiorców – a wraz z nimi innych świadczeń pracowniczych

Zmiany w rozliczeniach z ZUS: Czy umowy zlecenia zostaną w pełni ozusowane? Czy zostanie utrzymany limit 30-krotności? Jak wzrosną składki dla przedsiębiorców? Dla kogo nowa ulga składkowa?

Wpłaty do PPK za pracowników i zleceniobiorców – w jakich terminach i wysokościach naliczać i przekazywać pierwsze i kolejne składki?

A czy wiesz:

Jak zmieniły się koszty sądowe dla pracodawców i zasady wnoszenia pozwów przed sądem pracy?

O ile wyższą grzywnę zapłaci pracodawca, który nie dokonuje potrąceń z wynagrodzenia za pracę albo „ukrywa” (zatrudnia na czarno) tzw. alimenciarzy?

Jeśli zdecydujesz się na prenumeratę

„Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach”, zapewnimy Ci wielostronne i wszechstronne wsparcie merytoryczne, z którym Twoja zawodowa codzienność stanie się zdecydowanie łatwiejsza.

 • Eletter Przegląd prawa pracy. 3 razy w tygodniu otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail przegląd najnowszych zmian w prawie pracy wraz z ich omówieniem.
 • Dostęp do strony prawo-pracy.wip.pl, na której znajdziesz archiwalne wydania czasopisma oraz w pełni edytowalne wzory najważniejszych dokumentów kadrowych, m.in. świadectwa pracy i przystąpienia do PPK.
 • Telefoniczny dyżur eksperta. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonych porad dotyczących stosowania przepisów prawa pracy w praktyce, oddajemy do Twojej dyspozycji naszego eksperta. Udzieli Ci niezbędnych oraz wyczerpujących informacji na temat interesującego Cię zagadnienia.
 • E-mailowe wsparcie specjalistów prawa pracy. Wystarczy, że opiszesz nam swój zawodowy problem, a otrzymasz odpowiedź drogą elektroniczną bądź na łamach naszej publikacji.
 • Skorzystaj ze wszystkich możliwości, z których korzystają nasi stali Czytelnicy!
Odbieram mój egzemplarz z plakatem
Niezbędnik kadrowego 2020 do testu

W czasie okresu testowego możesz zapoznać się z naszym czasopismem i ocenić, czy wykorzystasz zawarte w nim porady.

Jeżeli z jakichś względów nie jesteś zainteresowany płatną prenumeratą – prześlij nam tę informację w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z Twoim wydaniem „Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach”. Możesz zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail – potrzebne dane kontaktowe znajdziesz na dole strony. Niezależnie od podjętej decyzji, pokazowy egzemplarz i plakat Niezbędnik kadrowego 2020 zostają u Ciebie.

Dla Czytelników, którzy zdecydują się zostać z nami dłużej przygotowaliśmy wyjątkowe prezenty!

Opracowanie „Nowa skala podatkowa

od 1 października 2019 r. – listy płac, korekty

i przykłady. Liczymy od brutta do netta”

Opisujemy w nim wszystkie zmiany związane z obniżeniem stawki podatkowej z 18 do 17%, wyjaśniamy, w jaki sposób rozliczać pensje z użyciem parametrów podatkowych po zmianach oraz przedstawiamy zryczałtowane koszty uzyskania przychodów. Odpowiadamy też na najpopularniejsze pytania specjalistów ds. kadr związanych z obniżeniem stawki PIT.

Twoje tętno i puls 24h/7. Ten sprytny zegarek pomaga Ci zadbać o zdrową sylwetkę, licząc kroki, które wykonałeś w ciągu dnia oraz spalone kalorie. Możesz go ponadto sprząc ze swoim telefonem, dzięki czemu będziesz m.in. odbierać i odczytywać wiadomości sms.

Smartwatch monitorujący

Odbieram mój egzemplarz z plakatem
Niezbędnik kadrowego 2020 do testu

Jeżeli stwierdzisz, że nie chcesz korzystać z magazynu na stałe, w ciągu tych 14 dni napisz maila lub zadzwoń i powiadom o rezygnacji z otrzymywania kolejnych numerów – dane kontaktowe znajdziesz na dole tej strony.

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy z plakatem Niezbędnik kadrowego 2020. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 29,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 298,60 zł netto (322,49 zł brutto).


Wraz z pierwszym płatnym numerem otrzymasz praktyczny niezbędnik: Nowa skala podatkowa od 1października 2019 r. – listy płac, korekty, przykłady.

W podziękowaniu za opłacenie pierwszej faktury w terminie otrzymasz w prezencie Smartwach.

Po terminowym drugiej faktury otrzymasz w prezencie bon o wartości 50 zł do ogólnopolskiej sieci drogerii.