Masz pytanie - napisz do nas!


  • Prawidłowo rozliczysz media
  • Bez problemu przeprowadzisz nakazane kontrole stanów technicznych obiektów
  • Unikniesz błędów w codziennej administracji obiektów
  • Będziesz zawsze na bieżąco z najważniejszymi zmianami w prawie budowlanym
  • Bez problemu przygotujesz wymaganą dokumentacją

Co jeszcze zyskasz dzięki dostępowi do portalu?

PORTAL DLA PROFESJONALISTÓW

PrawoNieruchomosci24pl to portal przygotowany z myślą o specjalistach z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki formie strony internetowej masz pewność, że jesteś zawsze na bieżąco z nowościami z branży.

Chcesz się przekonać osobiście o zaletach portalu? Zamów 14 dni bezpłatnego dostępu, a decyzję o dalszej współpracy podejmij podczas trwania testu!

Po okresie testowym cena miesięczna portalu to jedyne 69 zł – nigdzie nie otrzymasz tańszych porad!

Razem z portalem otrzymasz dodatkowe przywileje!

  • Konsultacje ekspertów – możesz zadać pytanie za pomocą formularza w „Mojej strefie” – odpowiedź otrzymasz na portalu oraz e-mailowo. Najciekawsze opublikujemy również na łamach portalu.
  • Baza wiedzy – aktualności, wzory dokumentów, narzędzia do pracy – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu
  • Serwis e-mailowy – raz w tygodniu wyślemy Ci wiadomość z najważniejszymi zmianami, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że nic Cię nie ominęło

Przetestuj przez 14 dni

A jeśli będziesz zainteresowany przedłużeniem dostępu?

Masz 14 dni bezpłatnego dostępu na zapoznanie się z portalem i podjęcie decyzji, czy chcesz go przedłużyć. Jeśli portal nie spełni Twoich oczekiwać, prosimy o przekazanie tej informacji do Centrum Obsługi Klienta (mailem, telefonicznie lub za pomocą formularza na stronie formularze.wip.pl). Pamiętaj, aby to zrobić w ciągu 14 dni od otrzymania e-maila z loginem i hasłem dostępu testowego. Podziękujemy Ci za poświęconą uwagę i potwierdzimy, że nie zostaniesz prenumeratorem publikacji i nie otrzymasz żadnych faktur.

Od dnia otrzymania e-maila z loginem i hasłem do testowego dostępu masz 14 dni na podjęcie decyzji. Jeżeli w tym czasie uznasz, że nasz portal będzie dla Ciebie przydatny, nie musisz podejmować żadnych kroków. Dla Twojej wygody dostęp zostanie automatycznie przedłużony. Po upływie bezpłatnego okresu testowego otrzymasz fakturę VAT na dostęp półroczny – w cenie 69 zł netto za miesiąc.

Oferta


Za chwilę uzyskasz dostęp do portalu PrawoNieruchomosci24.pl na 14 dni.


Po wypełnieniu formularza otrzymasz link logujący do serwisu, dzięki któremu zyskasz bezpłatny 14-dniowy dostęp.


Przed upływem 14 dni zdecyduj, czy nadal chcesz korzystać z zasobów portalu. Jeśli tak, nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament na kolejne miesiące. Po okresie promocyjnym regularna opłata za miesięczny dostęp do portalu wyniesie 69 zł netto (+ 23% VAT) - faktura będzie wystawiona na 6 miesięcy.


Jeśli jednak nie będziesz chciał dalej korzystać z serwisu, powiadom Centrum Obsługi Klienta o swojej decyzji przed upływem promocyjnych 14 dni, dzwoniąc pod numer tel. 22 518 29 29 lub wypełniając formularz na stronie formularze.wip.pl. Bez żadnych dodatkowych pytań przyjmiemy Twoją rezygnację.