Jedyne czasopismo na rynku
z poradami doświadczonych ekspertów prawa pracy

OD 13 LAT WSPIERAMY SPECJALISTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRAWAMI KADROWYMI

"Prawo pracy w pytaniach
i odpowiedziach"
to niezbędnik kadrowy, który
w prosty i krótki sposób objaśnia zagadnienia związane z prawem pracy. Współtworzony z ekspertami prawa pracy oraz praktykami prawa pracy. Przekonaj się jak ta
pigułka wiedzy usprawni Twoją pracę.

zamawiam pierwszy bezpłatny numer

Nie musisz od razu decydować się na zakup całej prenumeraty!

skorzystaj z bezpłatnego testu, w którym oprócz możliwości zapoznania się z zawartością magazynu zyskasz 3 dodatkowe bonusy, które wspomogą Cię w codziennych obowiązkach:


pierwszy numer magazynu - 0 zł

plakat - 0 zł

przesyłka darmowych materiałów - 0 zł

NIE MUSISZ RYZYKOWAĆ!
Za test czasopisma nic nie zapłacisz:

Jeżeli zdecydujesz się na zamówienie pierwszego bezpłatnego numeru dodatkowo otrzymasz plakat: Jak właściwie stosować RODO w działach kadrowo-płacowych

Od momentu otrzymania pierwszego próbnego numeru masz aż 14 dni na zapoznanie się z nim. W tym czasie możesz korzystać ze wszystkich funkcjonalności, które oferujemy naszym stałym prenumeratorom. Jeśli w ciągu 14 dni próby uznasz, że magazyn jest Ci przydatny, nie musisz nic robić. Dostaniesz pocztą następne, płatne numery. Jeżeli stwierdzisz, że nie chcesz korzystać z magazynu na stałe, w ciągu tych 14 dni napisz maila lub zadzwoń i powiadom o rezygnacji z otrzymywania kolejnych numerów – dane kontaktowe znajdziesz na dole tej strony. Pamiętaj, że nie musisz nic odsyłać, plakat oraz testowy numer możesz zachować.

Na czym polega test "Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach"?

W podziękowaniu za opłacenie pierwszej faktury w terminie otrzymasz
aż 3 atrakcyjne prezenty:

1. Kalendarz 2019 na biurko z najważniejszymi wskaźnikami kadrowo-płacowymi

2. Kodeks Pracy 2019 - najnowsze wydanie

3. Zasłonkę kamery w laptopie, która pozwala zachować bezpieczeństwo w sieci

Wypełnij ten krótki formularz. Bezpłatny numer otrzymasz w ciągu kilku dni. W ciągu 14 dni od daty otrzymania bezpłatnego egzemplarza zadecyduj, czy chcesz otrzymywać kolejne, płatne numery magazynu.

  • Cena kolejnych płatnych numerów to tylko 29,90 zł netto za egzemplarz (31,40 zł brutto). Faktura obejmuje 7 numerów zwykłych i 2 numery specjalne.
  • Koszt wysyłki 7 płatnych numerów oraz 2 numerów specjalnych to 69,30 zł netto (72,77 zł brutto).
  • Możesz zrezygnować z otrzymywania kolejnych, płatnych już numerów 14 dni od daty otrzymania numeru bezpłatnego, poinformuj o tym wydawnictwo: mailowo - cok@wip.pl lub telefonicznie - 22 518 29 29.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA PIERWSZEGO EGZEMPLARZA
"Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach"