W bieżącym miesiącu mamy do wysłania dla Czytelników naszych serwisów e-maliowych 100 testowych egzemplarzy publikacji

Firma Transportowa”!

Najnowszy numer za darmo, na próbę!

Kliknij, aby go otrzymać »

egzemplarzy do rozdania

końca miesiąca

Ta oferta jest ważna tylko do

Zostało jeszcze:

„Masz wątpliwości związane z przepisami dotyczącymi prawa transportowego?


Nie wiesz, jak postąpić lub co dokładnie należy do Twoich obowiązków?”

Aldona Kapica,

redaktor prowadząca poradnika „Firma Transportowa”

Jesteś właścicielem firmy transportowej? Kierownikiem działu transportu? Zarządzającym transportem?

„Firma Transportowa” to jedyna publikacja, która pomoże bez trudu spełnić wszystkie wymogi i nakazy, jakie nakłada prawo. Poradnik będzie doradcą i przewodnikiem w organizacji transportu według najnowszych wytycznych.

Dowiesz się m.in.:

  • Jaką ponosisz odpowiedzialność z tytułu prowadzenia firmy transportowej?
  • Jak uniknąć kar Inspekcji Transportu Drogowego (ITD)?
  • Jak płacić niższe podatki?
  • Jak najkorzystniej rozliczać kierowców?
  • Jak zachować się podczas kontroli ITD?
  • Jak korzystnie zdobyć samochód dla firmy?
  • Jak się zabezpieczyć przed nieuczciwymi pracownikami?
  • Jak odzyskać należności?
  • Czy i jaką ponosisz odpowiedzialność za przewożone towary?
  • Jak najkorzystniej sformułować w umowie obowiązki pracownika?

Zamów na próbę na 14 dni »

Poradnik będzie Twoim doradcą i przewodnikiem w organizacji transportu według nowych wytycznych. Na jego łamach najlepsi specjaliści z dziedziny prawa i transportu wyjaśnią Ci przystępnym językiem wszystkie pojawiające się wątpliwości. Co więcej, wskażą najkorzystniejszy dla Twojej firmy sposób postępowania!

A oprócz tego dziesiątki porad doskonałych prawników, które ułatwiają stosowanie w praktyce przepisów prawa przewozowego i ustawy o czasie pracy kierowców.

Czy są jakieś warunki skorzystania z darmowego egzemplarza?

Tak, są trzy warunki:

WARUNEK NR 1:

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej podanej poniżej.

WARUNEK NR 2:

Jedna osoba może zamówić wyłącznie jeden testowy egzemplarz poradnika. Uwaga: od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.

WARUNEK NR 3:

Do rozdania mamy tylko 100 aktualnych numerów, a to oznacza, że publikacji wystarczy tylko dla części Czytelników naszych serwisów e-mailowych. Nie zwlekaj, po prostu podaj adres, na który możemy przesłać Twój próbny egzemplarz.

1

2

3

Aby ułatwić Ci decyzję, zespół redakcyjny…

...namówił wydawnictwo, by wzorem prasy popularnej dołączyć wartościowy prezent: e-book „Czas pracy kierowców”.

Odbierz prezent »

Aby otrzymać pierwszy bezpłatny numer, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zarejestruj się!

ZAMÓW bezpłatnie pierwszy numer »

Oto, co dodatkowo otrzymasz bezpłatnie, dołączając do grona Czytelników poradnika

Transport News serwis e-mailowy zawierający informacje o zmianach w prawie ważnych dla właścicieli firm transportowych.

Dostęp do strony www.firmatransportowa.wip.pl, która umożliwi Ci korzystanie z bazy artykułów, wzorów dokumentów i poprzednich wydań aktualizacji poradnika

Dyżur telefoniczny eksperta raz w tygodniu – możliwość skonsultowania indywidualnych problemowych kwestii z ekspertem bez dodatkowych opłat

Wyjątkowa oferta tylko dla Ciebie

Bezpieczna oferta, która nie kryje w sobie żadnych pułapek.


Możesz bezpłatnie testować nasz produkt przez 14 dni.

Ponieważ jesteś naszym Czytelnikiem mamy dla Ciebie ofertę specjalną – aktualne wydanie naszej publikacji do przetestowania ZA DARMO przez 14 dni!


Jeśli będziesz chciał otrzymywać kolejne płatne już numery publikacji, to nie musisz nigdzie tego zgłaszać – zostaną przesłane do Ciebie automatycznie.


Cena płatnego egzemplarza to tylko 49 zł netto (51,45 zł brutto). Koszty wysyłki pojedynczego egzemplarza 9,90 zł netto (10,40 zł brutto). Faktura będzie obejmować 6 wydań publikacji i będzie odnawiana automatycznie. Login i hasło do archiwum publikacji otrzymasz na adres e-mail w ciągu 48 h od złożenia zamówienia.

UWAGA! Z pierwszym płatnym numerem otrzymasz prezenty – płytę CD „Wzory dokumentów dla firm wykonujących przewozy drogowe” oraz zawieszkę „Normy czasu jazdy dla kierowcy”!


Kolejne wydania będziesz otrzymywał co 4–5 tygodni. Każde z nich to kompleksowe wskazówki ekspertów wraz z przykładami z innych firm, wypełnionymi wzorami dokumentów, sprawozdań, gotowymi do użycia w Twojej firmie.


Gwarantuję Ci, że wszystkie wskazówki i porady zawarte w poradniku „Firma Transportowa” są na najwyższym poziomie merytorycznym, gdyż zostały udzielone przez wybitnych ekspertów z tego zakresu.


Z prenumeraty możesz zrezygnować wraz z końcem danego okresu rozliczeniowego. Wystarczy, że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta: telefonicznie 22 518 29 29; e-mailem: cok@wip.pl; faksem: 22 617 60 10.

Ale to nie wszystko…

Jeśli zamówisz poradnik „Firma transportowa”, otrzymasz bardzo pomocny prezent: e-book „Czas pracy kierowców”. Link do pobrania e-booka otrzymasz zaraz po złożeniu zamówienia.

Rekomendacje naszych Czytelników:


Z ogromną przyjemnością chciałbym polecić poradnik ,,Firma transportowa”,w którym znajdują się same nowości dotyczące transportu. Poradnik w naszej firmie jest jedną z pierwszych rzeczy, za którą chwytamy, jeśli mamy jakieś wątpliwości. Wszystkim osobom zarządzającym transportem szczerze polecam tę publikację.

Łukasz Goliński,

transport manager w firmie Bestandig Logistics Polska


Z poradnika ,,Firma transportowa” korzystam już od wielu lat. Jest to nieocenione źródło wiedzy transportowej, do którego mogę sięgnąć w każdej chwili, gdy pojawia się problem. Bardzo istotny jest dział ,,Nowości” omawiający m.in. aktualne zmiany w przepisach transportowych, pozwala to być na bieżąco i uniknąć kłopotów. Czytając dział ,,Pytania i odpowiedzi”, możemy przekonać się, jak podobne problemy mamy wszyscy w branży, a dzięki eksperckim odpowiedziom szybciej pokonujemy trudności. Rekomenduję poradnik wszystkim, którzy szukają skondensowanej, ale podanej w przystępny sposób wiedzy w zakresie transportu.


Mikołaj Majchrzak,

dyrektor transportu w firmie PLl Logistik & Service sp. z o.o.