Procedury BHP w podmiotach leczniczych. Przykładowe wzory procedur z wprowadzeniem.

ZAMÓW TERAZ >>

Publikacja przygotowana z myślą o wszystkich placówkach medycznych, niezależnie od wielkości i specjalizacji. Zawiera 30 najważniejszych i najczęściej opracowywanych procedur bhp. Każda z placówek samodzielnie powinna zadbać o właściwe bezpieczne i higieniczne warunki pracy, co nie oznacza, że nie może kierować się przy tym wzorami gotowych procedur postępowania. Trzeba mieć na uwadze, że obowiązek sporządzania procedur bezpiecznego postępowania w pracy, niezależnie od działalności, nakładają na pracodawcę przepisy Dyrektywy Rady Wspólnot Europejskich z 12 czerwca 1989 r. w sprawie wprowadzenia środków w celu zwiększenia bezpieczeństwa i poprawy zdrowia pracowników w miejscu pracy (dyrektywa 89/391/EWG). Realizacja tego obowiązku świadczy o poziomie placówki, a ponadto jest niezbadana w celu uzyskania certyfikatu ISO - Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i higieną pracy.

NOWOŚĆ!

Polecane przez:

PRZEDSPRZEDAŻ

Autor: Sylwester Bryłka

Biegły Sądowy przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy. Doświadczony pracownik służby bhp. Pełnił zadania tej służby w przemyśle metalowym, meblarskim, obróbki szkła, rolnictwie, służbie zdrowia oraz oświacie. Mgr pedagogiki pracy w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy, absolwent studiów podyplomowych o kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Ukończył kurs Inspektorów Ochrony PPOŻ. Specjalizuje się zagadnieniach: wypadków przy pracy, substancjach chemicznych i czynnikach biologicznych na stanowiskach pracy, bezpieczeństwa pracy w budownictwie i placówkach medycznych, odszkodowań z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, bhp osób zatrudnionych pozbawionych wolności.

ZAMÓW TERAZ >>
  • zapewnisz w swojej placówce medycznej prawidłowe procedury bhp.
  • zadbasz o najwyższy poziom bezpiecznej i higienicznej pracy
    w prowadzonym przez Ciebie podmiocie medycznym.
  • zaznajomisz się z wymaganiami bezpieczeństwa i higieny pracy dla podmiotów medycznych.
  • zaoszczędzisz swój cenny czas wykorzystując materiał znajdujący się w tej publikacji, nie będziesz musiał opracowywać procedur bhp od podstaw.
  • z łatwością przygotujesz procedury bhp lub je dostosujesz na potrzeby podmiotu medycznego, którym zarządzasz lub który obsługujesz.
  • zyskasz wskazówki, jak zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, jak również pacjentom, w swojej placówce medycznej.

Pobierz1

Dzięki tej publikacji:

Format A4

ISBN 978-83-269-9482-1

Spis treści

Cena: 149,00 zł brutto

Paczka z Twoim zamówieniem zostanie wysłana do Ciebie
po 02.01.2021 r. Koszty pakowania i wysyłki pokrywa wydawnictwo.