Przegląd norm elektrycznych

NOWE WYTYCZNE - INTERPRETACJE - ANALIZY PRZYPADKÓW

Z każdym numerem porady jak bezpiecznie przygotować i wykonać instalację w zgodzie z aktualnymi normami:

  • interpretacje norm przez doświadczonych elektryków,
  • pewność korzystania z aktualnych wytycznych,
  • oszczędność środków nie trzeba ponosić nakładów na zakup norm,
  • uwypuklenie potencjalnych błędów wynikających z interpretacji norm,
  • analizy przypadków, odpowiedzi na pytania czytelników dotyczące poszczególnych norm.

Gdy szukasz interpretacji dotyczących obowiązujących norm…

Jeżeli chcesz mieć pewność że wykonujesz instalacje wg najnowszych wytycznych…

Zależy Ci na uniknięciu awarii instalacji i związanych z tym konsekwencji…

Sięgnij po nowy 20-stronicowy specjalistyczny

Magazyn Przegląd norm elektrycznych

NOWE WYTYCZNE - INTERPRETACJE - ANALIZY PRZYPADKÓW

ZAMÓW NA PRÓBĘ MAGAZYN PRZEGLĄD NORM ELEKTRYCZNYCH »

Magazyn „Przegląd norm elektrycznych” doradza jak bezpiecznie przygotować i wykonać instalację w zgodzie z aktualnymi normami.

Oprócz comiesięcznych informacji otrzymasz:

  • dostęp online do bieżącego numeru oraz do archiwum wydań na www.normyelektryczne.pl.
  • newsletter z poradami "Instalacje elektryczne w praktyce" (raz w tygodniu na skrzynkę email)
  • wsparcie ekspertów - możliwość zadania pytania z zakresu interpretacji norm elektrycznych e-mailem i odpowiedź na łamach publikacji
  • książkę „Przepisy i normy elektryczne – ochrona odgromowa” po opłaceniu w terminie pierwszej faktury
  • książkę „Przepisy i normy elektryczne – kontrola instalacji elektrycznych i czasookresy sprawdzeń” po opłaceniu w terminie drugiej faktury.

Poznaj szczegóły oferty:


W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się otrzymywać płatne numery, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu 14 dniowego okresu testowego wyślemy pierwszy płatny numer wprost do Twojej firmy.


Faktury będą obejmowały 4 numery magazynu (3 numery + 1 wydanie specjalne). Co trzy numery otrzymasz wydanie specjalne. Cena każdego numeru wynosi 62,90 zł brutto (59,90 netto + 5% VAT). Łączne koszty pakowania i wysyłki to 31,19 zł zł brutto (29,70 zł netto + 5 % VAT). W ciągu roku ukazuje się 12 numerów oraz 4 wydania specjalne.

Dodatkowo, po opłaceniu w terminie pierwszej faktury, otrzymasz bezpłatnie książkę "Przepisy i normy elektryczne – ochrona odgromowa" o wartości 119 zł brutto. Po opłaceniu w terminie drugiej faktury, otrzymasz bezpłatnie książkę "Przepisy i normy elektryczne – kontrola instalacji elektrycznych i czasookresy sprawdzeń" o wartości 89 zł brutto. Po wysłaniu przesyłki z pierwszym numerem, w ciągu 3 dni roboczych zostanie wygenerowany i przesłany na Twój adres email login i hasło do www.normyelektryczne.pl


Gdybyś jednak z jakiś względów nie mógł kontynuować współpracy, pamiętaj żeby w ciągu 14 dni testu, zgłosić do nas rezygnację. Wówczas nie wyślemy kolejnego płatnego już numeru. Bezpłatny numer czasopisma, który otrzymałeś na próbę możesz zatrzymać bez względu na podjętą decyzję.

W okresie płatnej prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta a kolejna faktura nie będzie już wystawiona.


Gwarantujemy, że liczne praktyczne rozwiązania przydadzą się w Twojej codziennej pracy i przy ich pomocy unikniesz problemów związanych z instalacjami elektrycznymi.


Bądź z nami na bieżąco!