BHP

Zobacz książki »

Poznaj ofertę specjalistycznych publikacji o tematyce bhp poruszających również zagadnienia ze sfery ergonomii, medycyny i ekonomiki pracy czy technicznego jej bezpieczeństwa. Poszerz swoją wiedzę, pozwól na zdobycie nowych kompetencji swoim pracownikom, korzystaj z porad i wiedzy doświadczonych ekspertów.

Wybierz co najmniej dwie książki i zapłać mniej!

RABATY: przy zakupie 2 -10%, przy 3 -20%, przy 4 -30%, przy 5 -40%.

Kwalifikacja zdarzeń wypadkowych – 20 przykładów z działań służby bhp

59,00 zł

BRUTTO

BRUTTO

89,00 zł

Wyczerpujący katalog obowiązków i uprawnień służby bhp określa rozporządzenie o służbie bhp. Oznacza to, że pracodawca nie może nałożyć na służbę bhp innych zadań, które nie zostały w nim wymienione.

22 zadania służby bhp – omówienie z komentarzem

BRUTTO

139,00 zł

Najnowsze wydanie praktycznego informatora „Ocena Ryzyka Zawodowego” to nieoceniona pomoc dla służby bhp oraz pracodawców dokonujących oceny ryzyka zawodowego w swojej pracy.

Ocena ryzyka zawodowego

Książka jest zbiorem odpowiedzi ekspertów na pytania dotyczące kwalifikowania konkretnych przypadków zdarzeń wypadkowych w kategoriach wypadków przy pracy. Są tu wskazówki i argumenty, które pomogą zespołowi powypadkowemu.

Wypadki przy pracy i choroby zawodowe. Kompendium wiedzy

Książka służy nieocenioną pomocą nie tylko przy poprawnym kwalifikowaniu zdarzeń wypadkowych, ale także w dochodzeniu odpowiednich roszczeń, nie tylko z ubezpieczenia społecznego, ale także uzupełniających.

129,00 zł

BRUTTO

BRUTTO

159,00 zł

Dla bezpieczeństwa pracy istotne jest zapewnienie pracownikom ich praw i egzekwowanie od nich wykonywania obowiązków w zakresie bhp.

BHP w firmie. Bezpieczeństwo i higiena pracy od A do Z

Twoje

zamówienie:

Wybrałeś:

Cena wybranego pakietu 12 → 1zamiast 389 złotych

Oszczędzasz x zł:

Wybierz przesyłkę*:

* Przy zamówieniu minimum 4 książek przesyłka jest darmowa.

Koszt wysyłki:

Łączna suma do zapłaty: