Pobierz testowy egzemplarz naszego miesięcznika, Angielski dla Księgowych oraz książę Środki trwałe 2019. Zostań z nami na dłużej i odbierz Księgowania na kontach 2019.

Do wysyłamy
TESTOWE egzemplarze naszego miesięcznika.

Dla naszych Czytelników mamy unikatowe prezenty!

Do każdego wydania magazynu BEZPŁATNY dodatek! Już we wrześniu - Nowa możliwość podpisywania sprawozdań elektronicznych

Jak przygotować księgowość do elektronicznej wymiany danych z organami skarbowymi

Zmiany w przepisach zmieniły wręcz rewolucyjnie środowisko pracy księgowych. W ostatnich dwóch latach tych zmian było tak dużo, iż obieg dokumentów i deklaracji przedsiębiorcy z fiskusem prawie całkowicie bazuje na formie elektronicznego przekazu. Sprawdź, o czym trzeba w związku z tym pamiętać w codziennej pracy.

Poznaj szczegóły Rachunkowości i Podatków

dla Praktyków dzięki materiałowi wideo

Co jeszcze znajdziesz w publikacji

Rachunkowość i Podatki

dla Praktyków

Zobacz film »

Wypełnij formularz

i zyskaj cenne gratisy!

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 52,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 482,60 zł netto (521,21 zł brutto).


Warunki współpracy

Wraz z numerem testowym otrzymasz od nas w prezencie Informator. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, w podziękowaniu za opłacenie prenumeraty prześlemy wartościowe publikacje książkowe.


Rabaty, zmiana warunków

W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy. Pamiętaj, aby to zrobić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania bezpłatnego numeru testowego. Rezygnacja w późniejszym terminie jest zawsze możliwa ze skutkiem od nowego okresu rozliczeniowego. W każdej chwili możesz przejść na dłuższy okres prenumeraty z atrakcyjnym rabatem. W tym celu skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta: tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl).

  • bezpłatny dostęp do serwisu na stronie www – znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów, kalkulatory i druki, e-booki;
  • serwis e-mailowy – 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu rachunkowości oraz podatków;
  • bezpłatne konsultacje z ekspertami (e-mailowo), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie i opisać swój problem.
  • e-wydanie publikacji – poszczególne wydania publikacji w wersji elektronicznej.
  • "materiał na życzenie" - w każdej chwili możesz zamówić u naszych ekspertów opracowanie wybranego przez siebie zagadnienia z zakresu rachunkowości, podatków oraz zus i płac.

Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator!