Rachunkowość jsfp 2019

Czy jesteś pewna, jak stosować wszystkie zmiany w klasyfikacji

i sprawozdawczości budżetowej, które obowiązują

w 2019 roku? Może potrzebujesz konkretnych wskazówek,

dotyczących stosowania zmian w Twojej pracy?

Dowiedz się więcej »

Dorota Strusiewicz-Kotela

redaktor prowadzący publikacji

"Rachunkowość jsfp"

Jeśli chcesz:

  • mieć pewność, że znasz wszystkie zmiany w przepisach,
  • zyskać kompleksowe źródło rzetelnych informacji z zakresu rachunkowości budżetowej, finansów publicznych, podatków, kadr i płac - dopasowane do specyfiki sektora publicznego,
  • usprawnić sobie pracę dzięki przykładom księgowań, wypełnionym wzorom sprawozdań, sporządzonym uchwałom wnioskom, gotowym do użycia w Twojej jednostce,
  • zaoszczędzić czas na szukanie informacji w 100% dopasowanych do specyfiki sektora publicznego,
  • zyskać pewność, że nałożone na Ciebie obowiązki wykonujesz poprawnie i tym samym nie naruszasz dyscypliny finansów publicznych,
  • mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji i omówień zmian w prawie dzięki regularnym aktualizacjom poradnika.
Zamów na próbę »

Doradzimy:

  • Jak nie pogubić się w gąszczu przepisów regulujących szczególne zasady ewidencji księgowej w jednostkach publicznych?
  • Na co zwrócić uwagę przy opracowywaniu i aktualizacji wewnętrznych regulacji dotyczących gospodarowania majątkiem JSFP?
  • W jaki sposób wypełniać poszczególne formularze, biorąc pod uwagę aktualne rozporządzenie w sprawie sprawozdawczości?

Czy są jakieś warunki skorzystania z darmowego pakietu?

Tak, są trzy warunki:


WARUNEK NR 1:

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej podanej poniżej.


WARUNEK NR 2:

Jedna osoba może zamówić wyłącznie jeden bezpłatny aktualny egzemplarz biuletynu. Uwaga: od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.


WARUNEK NR 3:

Do wysłania mamy tylko 15egzemplarzy, a to oznacza, że darmowych egzemplarzy starczy tylko dla części czytelników naszych serwisów emailowych. Nie zwlekaj, po prostu podaj adres, na który przesłać Twój bezpłatny pakiet.

Oto, co dodatkowo otrzymasz bezpłatnie, dołączając do grona Czytelników poradnika

Możliwość skonsultowania

problemowych kwestii

z ekspertem

Nieograniczony dostęp do

PortaluFK.pl/Sektor Publiczny,

Cotygodniowy serwis emailowy "e-Doradca Księgowych Sektora Publicznego"

odpowiedź na zadane pytanie przesyłamy mailem i publikujemy w aktualizacji poradnika całkowicie za darmo.

który umożliwi Ci korzystanie z bazy porad,aktów prawnych, wzorów dokumentów, kalkulatorów. Dostęp do portalu kosztuje 79 zł netto. Ty jednak jako prenumerator będziesz mógł korzystać z całej zawartości o każdej porze.

zawierający informacje o zmianach w prawie ważnych dla sektora publicznego i omówienia aktualnie ważnych dla jsfp zagadnień.

Wyjątkowa oferta tylko dla Ciebie

Ponieważ jesteś naszym czytelnikiem, w tym miesiącu mamy dla Ciebie ofertę specjalną – aktualne wydanie naszej publikacji do przetestowania ZA DARMO wraz z książką "Sprawozdawczość budżetowa 2019", której wartość rynkowa wynosi 149 zł brutto!


Jeśli będziesz chciał otrzymywać kolejne, płatne już numery publikacji, to nie musisz nigdzie tego zgłaszać – zostaną przesłane do Ciebie automatycznie. Jeśli nie chcesz otrzymywać kolejnych numerów, powiadom nas o tym w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.


Cena płatnego egzemplarza to 49,90 zł netto plus 9,90 zł netto kosztów wysyłki. W numerze znajduje się ok. 80 stron z praktycznymi poradami. Faktura obejmuje 3 kolejne numery.


Kolejne wydania będziesz otrzymywał co 3-4 tygodnie. Każde z nich to kompleksowe wskazówki ekspertów wraz z przykładami księgowań, wypełnionymi wzorami dokumentów, sprawozdań, gotowymi do użycia w Twojej jednostce.Gwarantuję Ci, że wszystkie wskazówki i porady zawarte w tytule „Rachunkowość jsfp” są na najwyższym poziomie merytorycznym, gdyż zostały udzielone przez wybitnych ekspertów z tego zakresu.


Oczywiście, w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania aktualizacji. Wystarczy, że powiadomisz o tym wydawnictwo telefonicznie, faksem, e-mailem lub listownie.