Czy jesteś w 100% pewna jak stosować wszystkie zmiany w klasyfikacji

Dowiedz się więcej »

Dorota Strusiewicz-Kotela

Może potrzebujesz konkretnych wskazówek,

dotyczących stosowania zmian w Twojej pracy?

redaktor prowadzący publikacji

"Rachunkowość jsfp"

Jeśli chcesz:

  • mieć pewność, że znasz wszystkie zmiany w przepisach,
  • zyskać kompleksowe źródło rzetelnych informacji z zakresu rachunkowości budżetowej, finansów publicznych, podatków, kadr i płac - dopasowane do specyfiki sektora publicznego,
  • usprawnić sobie pracę dzięki przykładom księgowań, wypełnionym wzorom sprawozdań, sporządzonym uchwałom wnioskom, gotowym do użycia w Twojej jednostce,
  • zaoszczędzić czas na szukanie informacji w 100% dopasowanych do specyfiki sektora publicznego,
  • zyskać pewność, że nałożone na Ciebie obowiązki wykonujesz poprawnie i tym samym nie naruszasz dyscypliny finansów publicznych,
  • mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji i omówień zmian w prawie dzięki regularnym aktualizacjom poradnika.
Zamów na próbę »

Doradzimy:

  • Jak nie pogubić się w gąszczu przepisów regulujących szczególne zasady ewidencji księgowej w jednostkach publicznych?
  • Na co zwrócić uwagę przy opracowywaniu i aktualizacji wewnętrznych regulacji dotyczących gospodarowania majątkiem JSFP?
  • W jaki sposób wypełniać poszczególne formularze, biorąc pod uwagę aktualne rozporządzenie w sprawie sprawozdawczości?

Czy są jakieś warunki skorzystania z darmowego egzemplarza?

Tak, są trzy warunki:


WARUNEK NR 1:

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej podanej poniżej.


WARUNEK NR 2:

Jedna osoba może zamówić wyłącznie jeden bezpłatny aktualny egzemplarz biuletynu. Uwaga: od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.


WARUNEK NR 3:

Do wysłania mamy tylko 50 egzemplarzy, a to oznacza, że darmowych egzemplarzy starczy tylko dla części czytelników naszych serwisów emailowych. Nie zwlekaj, po prostu podaj adres, na który przesłać Twój bezpłatny egzemplarz.

Wyjątkowa oferta tylko dla Ciebie

Ponieważ jesteś naszym czytelnikiem, w tym miesiącu mamy dla Ciebie ofertę specjalną – aktualne wydanie naszej publikacji do przetestowania ZA DARMO!
Dalsze kroki:
Jeśli pismo mnie zainteresuje (nie muszę wtedy nic robić) – za kilkanaście dni otrzymuję kolejny numer, wraz z fakturą za sześć numerów zwykłych + dwa numery specjalne, w cenie 339,52 brutto wraz z kosztami pakowania i wysyłki.
Kolejne wydania będziesz otrzymywał co 3-4 tygodnie. Każde z nich to kompleksowe wskazówki ekspertów wraz z przykładami księgowań, wypełnionymi wzorami dokumentów, sprawozdań, gotowymi do użycia w Twojej jednostce.
Gwarantuję Ci, że wszystkie wskazówki i porady zawarte w tytule „Rachunkowość jsfp” są na najwyższym poziomie merytorycznym, gdyż zostały udzielone przez wybitnych ekspertów z tego zakresu.Oczywiście, w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania aktualizacji. Wystarczy, że powiadomisz o tym wydawnictwo telefonicznie, faksem, e-mailem lub listownie.