Zamów roczną prenumeratę
online

i skorzystaj z rabatu 10%,
czyli jedno wydanie otrzymasz
od nas gratis !

ZOBACZ WIĘCEJ »

Teraz to proste.

Dostaniesz gotowe rozwiązania, nowinki, wyniki testów, porady ekspertów dotyczące wszystkich aspektów związanych z Linuxem, których nie znajdziesz nigdzie indziej. To dobra inwestycja. Najlepiej przekonaj się sam, jak wiele zyskasz!


To nie wszystko. Dzięki Linux Magazine szybciej niż dotychczas poradzisz sobie z rozwiązaniem wielu codziennych sytuacji, jak chociażby lokalizacja i naprawa błędów sprzętowych.


Ponieważ systemy komputerowe są dość skomplikowane, często trudno zidentyfikować przyczynę problemu. Poza błędami w oprogramowaniu i wadliwymi konfiguracjami najczęstszą przyczyną niewłaściwego działania są usterki sprzętu. Drogim i czasochłonnym rozwiązaniem jest wymiana kolejnych podzespołów, ale to nie jedyne rozwiązanie.


Wiele programów potrafi zdiagnozować i wskazać problem, jeśli wiesz, jak umiejętnie z nich korzystać.

ZOBACZ WIĘCEJ »

Korzyści dla Ciebie!

Aktualna wiedza

Będziesz pewny, że nauczysz się czegoś nowego o Linuxie – z pierwszej ręki, i to od uznanychna świecie ekspertów

Oszczędność

Wszystkie rozwiązania, case study, szczegółowe omówienie najbardziej newralgicznych dla Linuxa zagadnień otrzymasz w atrakcyjnej, niezmiennej cenie

Wygoda

Prenumeratę otrzymujesz w formie elektronicznej (pdf, epub, mobi), dostaniesz od nas login i hasło do strony www.linux-magazine.pl, gdzie będziesz mógł samodzielnie pobrać najnowszy numer magazynu bądź przeczytać online. Pamiętaj o pobraniu zawartości płyty DVD

W ciągu 48 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia otrzymasz od nas login i hasło z dostępem do strony www.linux-magazine.pl


Po opłaceniu faktury masz pełen dostęp do prenumeraty online na 12 mscy, gdzie będziesz mógł pobrać bądź przeczytać najnowszy numer magazynu.


Faktura obejmuje 12 numerów w wersji elektronicznej – cena jednego numeru wynosi 16,33 zł netto. Łączna wartość zamówienia wynosi 176,36 zł netto (190,47 zł brutto)


Pamiętaj, iż prenumerata jest odnawialna.

Warunki współpracy