Pobierz testowy egzemplarz naszego miesięcznika
„Rachunkowość i Podatki dla Praktyków”. Odbierz bezpłatnie Raport: Zmiany 2020 oraz Planer. Zostań z nami na dłużej i odbierz PENDRIVE - wzory dokumentów po zmianach 2020 z komentarzami ekspertów.

Do wysyłamy
TESTOWE egzemplarze naszego miesięcznika.

E-wydanie do pobrania również w PDF

– BEZPŁATNIE

W najnowszych numerach:

 • Tarcza antykryzysowa 2.0 Zwolnienie z ZUS teraz również dla większych firm
 • Ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych. Ważne narzędzie dla firm w trudnej sytuacji
 • Zgodnie ze standardem MSR 10 i KSR 7 należy ujawnić skutki koronawirusa w sprawozdaniu
 • Poznaj nowe zasady korzystania z ulgi na złe długi
 • Dywidendy 2020. Poznaj nowe zasady naliczania podatku u źródła
 • Przygotuj się do zmian w JPK VAT. Nowe przepisy będą obowiązywały już od lipca
 • Jak opłacić faktury w ramach MPP, gdy brak środków na rachunku VAT
 • Nowa interpretacja szefa KIS. Podatkowe skutki dojazdu służbowym autem do pracy
 • Ściąga księgowego: BDO – sprawozdawczość o odpadach w formie elektronicznej w 2020 r.

Indywidualne konsultacje z ekspertami

– w każdej chwili możesz zwrócić się z prośbą o poradę drogą e-mailową a nasi eksperci doradzą Ci, jak postąpić w danym przypadku. Adres e-mail znajduje się w publikacji.

Testuj bezpłatnie przez 14 dni!

Pobierz bezpłatny egzemplarz publikacji „Rachunkowość i Podatki dla Praktyków” - również w PDF

Zostań z nami na dłużej i ciesz się dodatkowymi materiałami dla naszych Czytelników:

- dostęp elektroniczny – e-mailem otrzymasz login i hasło do strony www.rachunkowoscipodatki.wip.pl

- aktualności, zmiany, e-booki, wzory dokumentów – możesz korzystać ze wszystkich materiałów zamieszczonych na stronie www.rachunkowoscipodatki.wip.pl

- bezpłatne konsultacje z ekspertami – w każdej chwili możesz skonsultować swój problem, swoje stanowisko czy wziąć udział w dyskusji z naszymi ekspertami (e-mailowo)

- materiał „na życzenie” – nie znalazłeś artykułu na interesujący Cię temat? – zamów go u naszych ekspertów, którzy przygotują opracowanie specjalnie dla Ciebie

- serwis e-mailowy – zadbamy, żebyś był „na bieżąco”; regularnie otrzymasz od nas e-mail z informacjami ważnymi w pracy każdego biura rachunkowego

Wypełnij formularz

Wydanie pdf możesz pobrać od razu po wypełnieniu formularza, wydanie papierowe przyjdzie pocztą. Zyskaj cenne gratisy!

Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator!

 • bezpłatny dostęp do serwisu na stronie www – znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów, kalkulatory i druki, e-booki;
 • serwis e-mailowy – 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu rachunkowości oraz podatków;
 • bezpłatne konsultacje z ekspertami (e-mailowo), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie i opisać swój problem.
 • e-wydanie publikacji – poszczególne wydania publikacji w wersji elektronicznej.
 • "materiał na życzenie" - w każdej chwili możesz zamówić u naszych ekspertów opracowanie wybranego przez siebie zagadnienia z zakresu rachunkowości, podatków oraz zus i płac.

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 52,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 482,60 zł netto (521,21 zł brutto).


Warunki współpracy

Wraz z numerem testowym otrzymasz od nas w prezencie Informator. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, w podziękowaniu za opłacenie prenumeraty prześlemy PENDRIVE z wzorami dokumentów i komentarzami ekspertów.


Rabaty, zmiana warunków

W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy. Pamiętaj, aby to zrobić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania bezpłatnego numeru testowego. Rezygnacja w późniejszym terminie jest zawsze możliwa ze skutkiem od nowego okresu rozliczeniowego. W każdej chwili możesz przejść na dłuższy okres prenumeraty z atrakcyjnym rabatem. W tym celu skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta: tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl).