ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Zamów teraz »

Serwis Lekarza Weterynarii – pierwszy portal na rynku, z którym będziesz skutecznie zarządzał praktyką weterynaryjną!

Promocyjny dostęp do portalu w cenie 19,90 zł netto (24,48 zł brutto) za miesiąc

  • Dostęp do wszystkich treści serwisu
  • Wzory dokumentów do pobrania, które będziesz mógł szybko i łatwo dostosować do swoich potrzeb.
  • Tematyczne e-booki, w których poruszamy najistotniejsze zagadnienia dotyczące prowadzenia gabinetu weterynaryjnego i najlepszych praktyk klinicznych.

Serwis Lekarza Weterynarii to jedyne źródło wiedzy na rynku, w którym znajdziesz najlepsze praktyki leczenia małych zwierząt towarzyszących i najważniejsze zmiany w prawie weterynaryjnym. Stawiamy tylko na sprawdzoną wiedzę!

  • Aktualne zmiany prawne, interpretacje przepisów i porady
  • Sprawdzone formy promocji Twojego gabinetu
  • Najlepsze sposoby na zwiększenie konkurencyjności oferowanych przez Ciebie usług
  • Efektywne metody zarządzania gabinetem weterynaryjnym
  • Metody pozyskiwanie funduszy na prowadzenie praktyki weterynaryjnej
  • Informacje o niestandardowych przypadkach klinicznych

Już dzisiaj Serwis Lekarza Weterynarii może stać się podstawowym narzędziem w Twojej pracy. Zamień kilka poradników i witryn internetowych na jedną!

Cena promocyjna za miesiąc 19,90 zł netto (24,48 zł brutto)

Abonament zostanie automatycznie przedłużony na kolejny miesiąc. Cena za kolejny miesiąc wynosi 49,90 zł netto (61,38 zł brutto). Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z abonamentu zgodnie z warunkami rezygnacji zawartymi w regulaminie portalu.


ZAMAWIAM

TAK, zamawiam 30 dniowy dostęp do portalu Serwis Lekarza Weterynarii w promocyjnej cenie 19,90 zł netto (24,48 zł brutto). Wiem, że okres promocyjny przechodzi automatycznie w prenumeratę miesięczną. Wiem też, że mogę zrezygnować z prenumeraty w ciągu 14 dni od otrzymania loginu i hasła do portalu Serwis Lekarza Weterynarii, jeśli uznam, że fachowe interpretacje i porady ekspertów zawarte na portalu nie są przydatne. Powiadom o swojej rezygnacji z dalszej prenumeraty Centrum Obsługi Klienta: e-mailem (cok@wip.pl), faksem (22 617 60 10) lub telefonicznie: (22 518 29 29). Nie będziesz miał wówczas żadnych zobowiązań wobec wydawnictwa.OTRZYMUJĘ

30 dniowy dostęp do portalu Serwisu Lekarza Weterynarii w promocyjnej cenie 19,90 zł netto (24,48 zł brutto). Wiem, że mam 14 dni na podjęcie decyzji o prenumeracie miesięcznej.Jeśli portal mnie zainteresuje nic nie będę musiała robić. Po upływie 30 dniowego okresu promocyjnego otrzymam fakturę za jeden miesiąc dostępu do portalu w cenie standardowej 49,90 zł netto (61,38 zł brutto)