Testuj 14 dni bezpłatnie

Pobierz ebooki za darmo już teraz – zamów testowe wydanie magazynu!

dostępny w wersji online

Sięgnij po 24-stronicowy specjalistyczny magazyn „Aktualności BHP”


„Koronawirus a BHP”, „Postępowanie powypadkowe w czasie epidemii”, „Home office w czasie epidemii koronawirusa” po złożeniu zamówienia.


Bezpłatne ebooki do pobrania

Pobierz bezpłatnie

chcę otrzymać testowe e-wydanie najnowszego numeru „Aktualności bhp” dostępne na www.aktualnoscibhp.wip.pl. Od momentu otrzymania dostępu do testowego e-wydania mam aż 14 dni na zapoznanie się z nim. Dostęp z loginem do e-wydania otrzymam na adres email podany w zamówieniu w ciągu 48 h.

TAK,

                                               że jeśli zdecyduję się  na otrzymywanie płatnych e-wydań, to nie muszę  z nikim się  kontaktować – dostęp do www.aktualnoscibhp.wip.pl zostanie przedłużony automatycznie.

Rozumiem,

Warunki prenumeraty

e-wydań na www.aktualnoscibhp.wip.pl:

Jeśli zdecydujesz się na otrzymywanie kolejnych e-wydań, otrzymasz fakturę VAT, obejmującą półroczny dostęp e-wydań „Aktualności bhp” dostępnych online na www.aktualnoscibhp.wip.pl. Cena prenumeraty półrocznej wynosi 502,80 zł netto (543,02 zł brutto). Przedłużenie prenumeraty na kolejny okres nie wymaga odrębnego zamówienia i następuje automatycznie.


Gdybyś jednak z jakiś względów nie mógł kontynuować współpracy, pamiętaj żeby w ciągu 14 dni testu, zgłosić do nas rezygnację.

W okresie płatnej prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta a kolejna faktura nie będzie już wystawiona.

Sprawdź, co otrzymujesz dodatkowo jako prenumerator:

Serwis

e-mailowy

Pytanie do eksperta

Raz w tygodniu otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

W razie wątpliwości możesz zadać pytanie redakcji emailem. Odpowiedzi udzielamy po konsultacji z ekspertem na łamach magazynu i wysyłamy na adres e-mail.

Zamów teraz

Archiwum

e-wydań

Bezpłatny dostęp do archiwum e-wydań na www.aktualnoscibhp.wip.pl od numeru, który zakupiłeś w ramach prenumeraty - znajdziesz tam porady ekspertów, wzory dokumentów oraz archiwum swoich e-wydań.

WYJĄTKOWY PREZENT!

Po złożeniu zamówienia otrzymasz PREZENTY:


3 bezpłatne ebooki związane z koronawirusem:

  • „Koronawirus a BHP”,
  • „Postępowanie powypadkowe w czasie epidemii”,
  • „Home office w czasie epidemii koronawirusa”

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk "Zamawiam"

W ciągu 48 h otrzymasz dostęp do e-wydania testowego numeru a dane do logowania znajdziesz na skrzynce e-mail. Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator! Już teraz wypełnij formularz: