Testuj 14 dni bezpłatnie

Pobierz ebooki za darmo już teraz – zamów testowe wydanie magazynu!

dostępny również w wersji online

Sięgnij po 24-stronicowy specjalistyczny magazyn „Aktualności BHP”


„Koronawirus a BHP”, „Postępowanie powypadkowe w czasie epidemii”, „Home office w czasie epidemii koronawirusa” po złożeniu zamówienia.


Bezpłatne ebooki do pobrania

Pobierz bezpłatnie

chcę otrzymać testowy egzemplarz najnowszego numeru „Aktualności bhp” wraz z dostępem do najnowszego e-wydania na www.aktualnoscibhp.wip.pl. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym mam 14 dni na zapoznanie się z nim.


W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Dostęp z loginem do e-wydania na www.aktualnoscibhp.wip.pl otrzymam na adres email podany w zamówieniu w ciągu 48 h.


Wiem, że koszt pakowania i wysyłki testowego egzemplarza "Aktualności bhp" poniesie wydawca.

TAK,

            że jeśli zdecyduję się na otrzymywanie
płatnych numerów, to nie muszę z nikim się kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będę otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres, a dostęp do www.aktualnoscibhp.wip.pl zostanie przedłużony automatycznie.

Rozumiem,

Warunki prenumeraty

papierowej z dostępem do e-wydań:

Jeśli zdecydujesz się na otrzymywanie kolejnych wydań, otrzymasz fakturę VAT, obejmującą 9 numerów zwykłych oraz 3 numery specjalne „Aktualności bhp” i półroczny dostęp do e-wydań „Aktualności bhp” dostępnych online na www.aktualnoscibhp.wip.pl. Cena jednego numeru wynosi 59,32 zł netto (64,06 zł brutto), łączne koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty – 89,10 zł netto (96,23 zł brutto). Przedłużenie prenumeraty na kolejny okres nie wymaga odrębnego zamówienia i następuje automatycznie. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 711,90 zł netto (768,86 zł brutto).


W okresie płatnej prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta a kolejna faktura nie będzie już wystawiona.

Sprawdź, co otrzymujesz dodatkowo jako prenumerator:

Serwis

e-mailowy

Pytanie do eksperta

Raz w tygodniu otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

W razie wątpliwości możesz zadać pytanie redakcji emailem. Odpowiedzi udzielamy po konsultacji z ekspertem na łamach magazynu i wysyłamy na adres e-mail.

Zamów teraz

Dodatki specjalne

Bezpłatne, 4-stronnicowe dodatki: „Substancje niebezpieczne bhp” i "Normy BHP" , wysyłane co drugi numer regularny.

Bezpłatny dostęp do archiwum e-wydań na www.aktualnoscibhp.wip.pl od numeru, który zakupiłeś w ramach prenumeraty - znajdziesz tam porady ekspertów, wzory dokumentów oraz archiwum swoich e-wydań.

Archiwum e-wydań

WYJĄTKOWY PREZENT!

Po złożeniu zamówienia otrzymasz PREZENTY:


3 bezpłatne ebooki związane z koronawirusem:

  • „Koronawirus a BHP”,
  • „Postępowanie powypadkowe w czasie epidemii”,
  • „Home office w czasie epidemii koronawirusa”

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk "Zamawiam"

W ciągu 48 h otrzymasz dostęp do e-wydania testowego numeru, a w ciągu ok. 5 dni otrzymasz pocztą magazyn „Aktualności bhp”. W ciągu 48 h otrzymasz dostęp do e-wydania testowego numeru a dane do logowania znajdziesz na skrzynce e-mail. Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator! Już teraz wypełnij formularz: